Filter
کارشناسی(BA)
سرعت: همه

‏ مقایسه کنید ‏ برنامه کارشناسی علوم انسانی را رشته های BA ارتباطات بین الملل آنلاین

هدف بسیاری از افراد اخذ درجه کارشناسی علوم انسانی است. دانشجویانی که درجه BA را اخذ می نمایند، معمولاً از آموزش های عمیق و عملی برخوردار می گردند که می تواند درهای فرصت های جدید را به روی مشاغل تخصصی باز نماید.

برنامه های ارتباطی بین المللی به طور بالقوه می تواند آماده سازی دانش آموزان برای کار در تعدادی از صنایع در حال رشد بین المللی است. به عنوان شرکت های جهانی تبدیل شده است، آنها اغلب برای دانش آموزانی که با مهارت های ارتباطی لازم آماده به کار در سراسر جهان است.

برخورد با دانشگاه های دولتی به دور از یک گزینه مطلوب است. مدارس خصوصی کمک بسیار بهتر در تجربه آموزش از راه دور خود را ارائه می کنند. چند دانشگاه آنلاین تساوی معلمان و دانش آموزان در فواصل بزرگ از سراسر جهان است. این بسیار تنوع در کلاس درس آموزش از راه دور را افزایش می دهد و مکالمه چالش تولید در میان کسانی که از جوامع بسیار متفاوت، مناطق، و فرهنگ از راه دور.

‏ BA را ارتباطات بین الملل آنلاین

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:
MAs

1نتایج درارتباطات بین الملل, آموزش از راه دور

سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:
MAs
AKAD University

پایه و اساس کار خود را به عنوان یک متخصص ارتباطات مربوط به کسب و کار با برنامه AKAD "ارتباطات بین المللی کسب و کار" قرار دهید. با توجه به ماهیت بین رشته ای آن، برنامه آمو ... [+]

پایه و اساس کار خود را به عنوان متخصص در ارتباط با کسب و کار با برنامه AKAD " ارتباطات بین المللی کسب و کار " قرار دهید. با توجه به ماهیت بین رشته ای آن، برنامه آموزش از راه دور شما را برای زمینه های مختلف شغلی واجد شرایط می کند. نمونه هایی از جمله آموزش، آموزش، ارتباطات شرکتی، منابع انسانی، بازاریابی، روابط عمومی، ترجمه و تفسیر، مدیریت کیفیت، فرآیند و تنوع است. به عنوان یک متخصص در ارتباطات تجاری بین المللی، می توانید از این درجه انعطاف پذیری در این و بسیاری از مناطق دیگر استفاده کنید.... [-]

آلمان Germany Online
زمان ثبت نام باز است
پاره وقت
36 - 48 months
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی