Filter
کارشناسی(BA)
سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید ‏ BA را رشته های کارشناسی علوم انسانی ارتباطات تجاری آنلاین

هدف بسیاری از افراد اخذ درجه کارشناسی علوم انسانی است. دانشجویانی که درجه BA را اخذ می نمایند، معمولاً از آموزش های عمیق و عملی برخوردار می گردند که می تواند درهای فرصت های جدید را به روی مشاغل تخصصی باز نماید.

یادگیری برای برقراری ارتباط ایده یکی در راه مثبت و موثر یک بخش حیاتی از یک تاجر موفق است. ارتباطات کسب و کار در مورد چگونگی انجام این کار را از طریق انواع رسانه، تمرکز دارد. در میان کسانی که مورد مطالعه قرار ممکن است طراحی گرافیک، ویدیو، عکاسی، زبان عمومی و نوشتن.

برخورد با دانشگاه های دولتی به دور از یک گزینه مطلوب است. مدارس خصوصی کمک بسیار بهتر در تجربه آموزش از راه دور خود را ارائه می کنند. چند دانشگاه آنلاین تساوی معلمان و دانش آموزان در فواصل بزرگ از سراسر جهان است. این بسیار تنوع در کلاس درس آموزش از راه دور را افزایش می دهد و مکالمه چالش تولید در میان کسانی که از جوامع بسیار متفاوت، مناطق، و فرهنگ از راه دور.

‏ BA را ارتباطات تجاری آنلاین

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

1نتایج درارتباطات تجاری, آموزش از راه دور

AKAD University

پایه و اساس کار خود را به عنوان یک متخصص ارتباطات مربوط به کسب و کار با برنامه AKAD "ارتباطات بین المللی کسب و کار" قرار دهید. با توجه به ماهیت بین رشته ای آن، برنامه آمو ... [+]

پایه و اساس کار خود را به عنوان متخصص در ارتباط با کسب و کار با برنامه AKAD " ارتباطات بین المللی کسب و کار " قرار دهید. با توجه به ماهیت بین رشته ای آن، برنامه آموزش از راه دور شما را برای زمینه های مختلف شغلی واجد شرایط می کند. نمونه هایی از جمله آموزش، آموزش، ارتباطات شرکتی، منابع انسانی، بازاریابی، روابط عمومی، ترجمه و تفسیر، مدیریت کیفیت، فرآیند و تنوع است. به عنوان یک متخصص در ارتباطات تجاری بین المللی، می توانید از این درجه انعطاف پذیری در این و بسیاری از مناطق دیگر استفاده کنید.... [-]

آلمان Germany Online
زمان ثبت نام باز است
پاره وقت
36 - 48 months
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی