Filter
کارشناسی(BA)
بریتانیا سرعت: همه

‏ ببینید BAs آنلاین را حسابداری در بریتانیا 2019‏

کارشناسی علوم انسانی یک درجه کارشناسی است که دانشجویان می توانند آن را درمدت حدود سه الی چهار سال اخذ نمایند. اخذ درجه BA می تواند به دانشجویان کمک نماید تا دانش و مهارت های خود را افزایش بخشند که این امر می تواند به مشاغل شگفت انگیزی منتهی شود.

رشته های بسیار متعددی وجود دارند که حوزه وسیع و گسترده حسابداری را شکل می بخشند. این رشته ها شامل حسابداری مالی، حسابرسی، حسابداری مالیاتی و حسابداری مدیریتی می گردند. به عنوان مثال، حسابداری مالی در درجه نخست بر گزارش دهی و سنجش اطلاعات مالی’ شرکت متمرکز است که اغلب تهیه و ارائه صورت های مالی را نیز در بر می گیرد.

انگلستان، انگلستان بیش از 300 سال است و شامل چهار کشور تشکیل دهنده: انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی. انگلستان تا به یک مرکز یادگیری برای 1000 سال گذشته بوده است و دارای بسیاری از دانشگاه های باستانی و برجسته. دانشجویان خارجی بخش قابل توجهی از بدن دانش آموز در دانشگاه های انگلستان را تشکیل می دهند.

‏ همین امروز اقدام کنید و برترین های درجه های کارشناسی علوم انسانی آنلاین را حسابداری در بریتانیا 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درحسابداری, بریتانیا

University of Derby College of Business

کسب مدرک لیسانس کامل می تواند چشم انداز حرفه شما را بهبود بخشد، رزومه خود را تقویت کند و به شما اجازه می دهد تا در یک دوره کارشناسی ارشد در یک دوره زمانی دیگر حرکت کنید. ... [+]

اگر در حال حاضر دارای مدرک HND یا بنیاد در حسابداری و مالی یا معادل آن هستید، آن را با مدرک لیسانس حسابداری و مالی کامل در 18 ماه با این دوره آنلاین نگه دارید. کسب مدرک لیسانس کامل می تواند چشم انداز حرفه شما را بهبود بخشد، رزومه خود را تقویت کند و به شما اجازه می دهد تا در یک دوره کارشناسی ارشد در یک دوره زمانی دیگر حرکت کنید.

این یک انتخاب محبوب برای حرفه ای های مشغول و یا کسانی که به کار بازگشت، که می خواهند تمام مزایای درجه کامل به ارمغان می آورد، اما نیاز به یک الگوی مطالعه انعطاف پذیر است.... [-]

بریتانیا UK Online