ONLINESTUDIES

‏ مروری بر تمامی 4‏ برنامه کارشناسی علوم انسانی را دوره های کارشناسی علوم انسانی عدالت کیفری آنلاین

اگر شما فقط شروع تحصیلات عالی خود را می کنید، لیسانس به احتمال زیاد اولین مدرک تحصیلی شما خواهد بود. تکمیل برنامه کارشناسی شما به شما اجازه می دهد تا به حرفه خود بروید یا تحصیلات خود را با مدرک کارشناسی ارشد خود ادامه دهید. معمولا چهار سال است که کارشناسی هنر را کسب می کند.

یک استادیار در عدالت کیفری چیست؟ این زمینه عملی مرتبط با جرم شناسی است. اگر شما وارد یک برنامه عدالت کیفری شوید، می توانید درباره رفتار جنایی، امنیت، اخلاق، قانون، و سیاست های مدیریتی یاد بگیرید. این حوزه مطالعه عملی است، بنابراین شما معمولا به رشته های فعال، مانند پزشکی قانونی یا نقشه برداری جرم، به جای رشته های نظری تمرکز می کنید. دوره ها معمولا بر چگونگی رهبری موثر تمرکز می کنند.

هنگامی که شما در یک برنامه عدالت کیفری هستید، می توانید مجموعه ای از مجموعه های بسیار سودمند مهارت هایی را ایجاد کنید که می توانند موقعیت های جدید را باز کرده و حقوق بالقوه بالقوه را افزایش دهند. این مهارت ها شامل تفکر انتقادی و ارزیابی، تحقیق و تحقیق و توانایی های سازمانی می باشد.

عوامل متعددی وجود دارد که بر میزان تحصیلات و هزینه های مربوط به ثبت نام در برنامه کارشناسی تأثیر می گذارد. قبل از ثبت نام، این عاقلانه است که این جنبه ها را بررسی کنید. آنها می توانند همه چیز را از مدرسه و برنامه ای که انتخاب کرده اید به کشوری که در آن تحصیل می کنید را شامل شود.

عدالت جنایی یک رشته گسترده است، به این معنی که شما ممکن است بسیاری از گزینه های حرفه ای مختلف را پس از اتمام مدرک در عدالت کیفری داشته باشد. امکان ورود به امنیت داخلی و یا زمینه های امنیتی عمومی وجود دارد یا وارد کردن پست هایی مانند مشاور یا خبرنگار پاسخ اضطراری می شود. یکی از رایج ترین درخواست ها برای این نوع درجه، اصلاحات یا اجرای قانون به عنوان یک افسر پلیس، سرپرست یا یکی دیگر از مقامات است.

برای شروع تحصیلات خود در عدالت کیفری، ابتدا باید بهترین برنامه را برای شما پیدا کنید، چه در کلاسهای آنلاین و چه در یک موسسه آموزشی محلی. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

4نتایج درعدالت کیفری Filter

لیسانس عدالت کیفری

Aurora University Online
کارشناسی(BA)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
2&nbsp;-&nbsp;4 سال ها
انگلیسی
آنلاین

مدرک کارشناسی آنلاین در عدالت کیفری به شما کمک می کند بدون غفلت از تعهدات فعلی و خانوادگی ، اهداف شغلی خود را دنبال کنید. در یک قالب راحت و انعطاف پذیر ، مهارت ها و دانش لازم ...

اطلاعات بیشتر

BA (Hons) عدالت کیفری

Arden University
کارشناسی(BA)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
3&nbsp;-&nbsp;6 سال ها
انگلیسی
آنلاین

مدرک عدالت کیفری ما به شما امکان می دهد درک بهتر و دلایل ، پیامدهای و جلوگیری از جرم را از منظر اجتماعی ، حقوقی ، سیاسی و شخصی داشته باشید. با بررسی رفتارهای مجرمانه و نحوه کن ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی هنر در رهبری با تمرکز بر اجرای قانون و عدالت کیفری

PATTEN UNIVERSITY
کارشناسی(BA)
انگلیسی
آنلاین

غلظت اجرای قانون عدالت و جنایی در رهبری است با مطالعه اصول رهبری و شیوه ها، کار گروهی، انگیزه، مدیریت تعارض، و دادرسی کیفری حرفه ای می باشد. این طراحی شده است برای آماده سازی ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی هنر در روانشناسی با غلظت در عدالت کیفری

PATTEN UNIVERSITY
کارشناسی(BA)
سپتامبر 2021
انگلیسی
آنلاین

غلظت عدالت کیفری در روانشناسی است که به مطالعه رفتار انسان است، به خصوص به عنوان آن را به افراد درون نظام عدالت کیفری مربوط است. این طراحی شده است برای کمک به آماده سازی افراد ...

اطلاعات بیشتر