ONLINESTUDIES

‏ مرور کنید 3‏ درجه BA را کارشناسی های علوم انسانی مدیریت کسب و کار آنلاین

اخذ مدرک لیسانس یک هدف است که بسیاری از افراد در برخی از نقطه در زندگی خود داشته است. آیا یک فرد است که به دنبال برای پیشبرد کار خود و یا با دانش در یک زمینه خاص بازوی خود را، مدرک لیسانس خود را یک راه عالی برای رسیدن به این اهداف است.

لیسانس آنلاین در مدیریت کسب و کار چیست؟ کارشناسی هنر در مدیریت کسب و کار به دانش آموزان فرصت برای شرکت در کلاس ها، سمینارها، و پروژه هایی که درک خود را از میدان کسب و کار عمیق تر. دانش آموزان ممکن است در کلاس های آنلاین از جمله حسابداری، بازاریابی، آمار، و قانون کسب و کار ثبت نام. کسب مدرک کارشناسی در رشته مدیریت کسب و کار از به راحتی از هر مکان و در هر زمان اجازه می دهد تا دانش آموزان برای ادامه کار در حالی که چیدمان کلاسها در اطراف شیوه زندگی خود را. دانش آموزان همچنین مهارت های شخصی با ارزش از جمله ارتباطات و مدیریت مالی که آنها را قادر به پیشرفت در حرفه خود به دست آورید.

مزایای زیادی برای تکمیل مدرک لیسانس آنلاین وجود دارد. دانش آموزان در مورد مدیریت زمان موثر و فن آوری یاد بگیرند. در مدیریت کسب و کار، آنها نیز در مورد همکاری و اصول کسب و کار، مفید است که تقریبا در هر شغلی یاد بگیرند.

هزینه تکمیل یک درجه خاص بسته به نهاد متفاوت است. بعضی از مدارس محاسبه هزینه را بر اساس اعتبار ساعت در حالی که دیگران ممکن است شهریه بر اساس زمان برای تکمیل مدرک شارژ کنید. مطمئن باشید که به تحقیق مدارس آینده نگر به طور کامل.

فرصت های شغلی برای افرادی که مدرک کارشناسی در رشته مدیریت کسب و کار به دست آورده اند فراوانند. در دولت های خصوصی، عمومی یا غیر انتفاعی، افراد آماده خواهد شد تا در نقش های رهبری در زمینه هایی از قبیل منابع انسانی، عملیات، بازاریابی، و بیشتر. برخی از دانش آموزان با استفاده از درجه به ثبت نام در مقطع فوق لیسانس و دنبال یک MBA.

برنامه های ملی و بین المللی موجود برای افرادی به دنبال به دست آوردن مدرک فوق لیسانس آنلاین در مدیریت بازرگانی است. برای شروع فرآیند رسیدن به اهداف آموزشی خود، جستجوی برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

3نتایج درمدیریت کسب و کار Filter

کارشناسی ارشد اقتصاد و مدیریت بازرگانی

Berlin School Of Business & Innovation
کارشناسی(BA)
کارشناسی(BA)
اکتبر 2020
<
تمام وقت
<
3 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
آنلاین

برای شروع کار خود در تجارت آماده هستید؟ دانشکده تجارت و نوآوری برلین لیسانس اقتصاد و مدیریت بازرگانی را در یک مکان مرکزی در برلین ارائه می دهد. استعدادهای لازم برای رهبر شدن د ...

اطلاعات بیشتر

لیسانس مدیریت بازرگانی (BA)

AKAD University
کارشناسی(BA)
<
پاره وقت
<
36&nbsp;-&nbsp;48 ماهها
آلمانی
آنلاین

با مدرک لیسانس در "مدیریت کسب و کار"، شما یک حرفه ای به عنوان یک متخصص مستقل صنعت و یا مدیر مدیریت متوسط ​​هدایت می کنید. دوره مکاتبات BWL شما را با مهارت های فنی و بین رشته ا ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد مدیریت اقتصادی و تجاری با دیپلم بنیاد

Berlin School Of Business & Innovation
کارشناسی(BA)
کارشناسی(BA)
اکتبر 2020
<
تمام وقت
<
4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
آنلاین

آیا در مورد تحصیل مدرک مرتبط با مشاغل در خارج از کشور فکر می کنید؟ دانشکده تجارت و نوآوری برلین لیسانس اقتصاد و مدیریت بازرگانی را با داشتن دیپلم بنیاد در یک مکان مرکزی در برل ...

اطلاعات بیشتر