ONLINESTUDIES

‏ مرور کنید کارشناسی های علوم انسانی آنلاین را مدیریت کارآفرینی در بریتانیا 2020‏

به منظور بهبود چشم اندازهای شغلی و دریافت اطلاعات تخصصی بیشتر، بسیاری از دانشجویان تصمیم به اخذ یک درجه کارشناسی مانند کارشناسی علوم انسانی می نمایند. برخی دانشگاه ها این امکان را برای دانشجویان فراهم می آورند تا درجه تحصیلی BA را در قالب یک برنامه انعطاف پذیر آنلاین یا پاره وقت اخذ نمایند.

برنامه های تحصیلی در زمینه مدیریت کارآفرینی اغلب بر موضوعاتی مانند فعالیت های کسب و کار، مدیریت افراد و اصول مالی استوار است. کلاس هایی که به طور معمول در این برنامه ها ارائه می شود عبارتند از آمار، حقوق بازرگانی، نوشتن طرح کسب و کار، حسابداری و مدیریت منابع انسانی.

پادشاهی متحده از بریتانیا و ایرلند شمالی، معمولا به عنوان پادشاهی متحده و بریتانیا شناخته شده است، یک کشور مستقل واقع در سواحل شمال غربی قاره اروپا است.دو دانشگاه معروف ترین (و قدیمی ترین) هستند آکسفورد و کمبریج (که اغلب به عنوان آکسبریج توسط بسیاری از انگلیسی ها نامیده می شود) انگلستان همچنین دارای چندین موسسه در سطح جهانی دیگر، از جمله چند در لندن (به ویژه امپریال کالج، دانشکده اقتصاد لندن، کالج دانشگاه لندن و پادشاه 'بازدید کنندگان کالج لندن، همه بخشی از دانشگاه لندن است)

‏ همین امروز اقدام کنید ، برترین های رشته های کارشناسی علوم انسانی آنلاین را مدیریت کارآفرینی در بریتانیا 2020‏

1نتایج درمدیریت کارآفرینی, بریتانیا Filter

BA (Hons) در کسب و کار کاربردی (کارآفرینی)

Ducere Business School
کارشناسی(BA)
May 2020
<
تمام وقت
<
2&nbsp;-&nbsp;3 سال ها
انگلیسی
آنلاین

برنامه کارآفرینی (کارآفرینی) BA (Hons) به طور خاص برای دانش آموزان با علاقه و جاه طلبی برای شروع کار خود و یا توسعه یک سرمایه گذاری که با آنها در حال حاضر مرتبط است. ...

اطلاعات بیشتر