ONLINESTUDIES

‏ مروری بر تمامی 3‏ برنامه BA را برنامه های کارشناسی علوم انسانی وزارت آنلاین

کارشناسی علوم انسانی یک درجه کارشناسی است که دانشجویان می توانند آن را درمدت حدود سه الی چهار سال اخذ نمایند. اخذ درجه BA می تواند به دانشجویان کمک نماید تا دانش و مهارت های خود را افزایش بخشند که این امر می تواند به مشاغل شگفت انگیزی منتهی شود.

بیشتر از نه، یک تماس به وزارت باید مورد بررسی قرار گیرد قبل از آن است پس از عمل. این برنامه های علمی اغلب طراحی شده برای آماده فارغ التحصیلان برای موفقیت در وظایف روزانه از وزرای کلیسا، و همچنین مشخصات تماس دانش آموز.

حتی اگر شرکت در کلاس آموزش از راه دور من آنلاین، چندین دانشگاه نگه شروع در چندین محل. شما حتی می تواند قطع مصرف کلاس برای هفته ها در طول سال بدون خروج و بدون پرتاب وام های دانشجویی خود را به بازپرداخت. این یک استدلال قوی بسیاری از مردم در هنگام ثبت نام در کلاس های آموزش از راه دور نگاه است.

‏ درجه BA را وزارت آنلاین

3نتایج دروزارت, آموزش از راه دور Filter

لیسانس هنر در وزارت

Institute of Lutheran Theology
کارشناسی(BA)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
4&nbsp;-&nbsp;6 سال ها
انگلیسی
آنلاین

برنامه لیسانس هنر در وزارتخانه به منظور تهیه رهبرانی است که آموزش کلامی کمی یا کم در آن وجود داشته باشد تا رهبری روحانی را برای یک جماعت فراهم کند. این دانش آموزان را برای مأم ...

اطلاعات بیشتر

BA در وزارتخانه مسیحی

San Diego Christian College
کارشناسی(BA)
<
4 سال ها
انگلیسی
آنلاین

آنلاین درجه مسیحی وزارتخانه سن دیگو کالج مسیحی ساخته شده است به دانش آموزان از دانش و مهارت برای موفقیت در مسیر وزارت از انتخاب خود. این برنامه برجسته رهبری، الهیات، عبادت، و ...

اطلاعات بیشتر

لیسانس کتاب مقدس و الهیات

Multnomah University Online
کارشناسی(BA)
سپتامبر 2021
انگلیسی
آنلاین

دانشگاه Multnomah یکی از مربیان برجسته کشور در کتاب مقدس و الهیات است.

اطلاعات بیشتر