Keystone logo

16 آنلاین کارشناسی علوم انسانی و هنر برنامه ها که در مطالعات بازاریابی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مطالعات بازاریابی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات بازاریابی (16)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

آنلاین کارشناسی علوم انسانی و هنر برنامه ها که در مطالعات بازاریابی

درجه آنلاین اجازه می دهد تا دانش آموزان برای شرکت در دوره را در زمان خود، در هر زمان و در هر کجا که دسترسی به اینترنت داشته باشد. این باعث می شود آن را یک انتخاب عالی برای کسانی که به راحتی نمی تواند در یک کلاس درس سنتی. BAS آنلاین، و یا مجرد درجه هنر، گزینه های محبوب است که نیاز به حدود چهار سال برای تکمیل هستند.

پس چه BA آنلاین در بازاریابی است؟ این نوع از درجه کمک می کند تا دانش آموزان همه چیز در مورد روند افشای مصرف کنندگان به کالاها و خدمات و متقاعد کردن آنها به خرید یاد بگیرند. ممکن است موضوعاتی مانند روانشناسی مصرف کننده، کمپین های تبلیغاتی، نظریه کسب و کار، ارتباطات، روابط عمومی، تحقیقات بازار، امور مالی شرکت، و یا copywriting است را پوشش میدهد. دانش آموزان ممکن است در مورد فرم های بازاریابی که شامل تبلیغات سنتی، تبلیغات چاپی، بازاریابی ویروسی، بهینه سازی موتور جستجو، نام تجاری، و یا منتشر شده در مطبوعات یاد بگیرند.

شما ممکن است یک طیف گسترده ای از سود حاصل از درآمد مدرک لیسانس در بازاریابی آمده را پیدا کنید.برای بسیاری از دانش آموزان، ارتباط و یا مهارت های تفکر انتقادی آنها پس از اتمام یک برنامه مثل این افزایش یافته است. علاوه بر این، داشتن مدرک کارشناسی می تواند یک مزیت ارزشمند در یک رقابتی بازار کار جهانی فراهم می کند.

به خاطر داشته باشید که کل هزینه چنین درجه در بسیاری از عوامل مختلف بستگی دارد. برای یکی، قیمت شهریه بین نهادهای مختلف متفاوت است. برای دیگری، هزینه ماده در هر سال را تغییر دهید. مدرسه انتخاب خود را برای اطلاعات مالی بیشتر تماس بگیرید.

بسیاری از مشاغل ممکن است پس از کسب یک BA آنلاین در بازاریابی را دنبال کرد. اغلب، دانش آموزان در تبدیل به بازاریابی حرفه ای، کار یا در یک بخش تبلیغات در یک شرکت بزرگ و یا در یک شرکت تبلیغاتی مستقل است. دانش آموزان ممکن است تحلیلگران، مدیران، مشاوران، طراحان، و یا حتی مترجمان آزاد است. برخی را انتخاب کنید برای ادامه تحصیل خود را با کسب مدرک کارشناسی ارشد یا MBA.

اگر شما می خواهید برای شروع، ما می توانیم کمک کند.فقط برای برنامه خود را در زیر جستجو و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.