کارشناسی اجرایی در حسابداری و مدیریت مالی

عمومی

شرح برنامه

3 دانشگاه برتر = 1 مجله اروپایی

تمام دانشجویان علاوه بر مدرک کارشناسی ارشد سوئیس، مدرک کارشناسی ارشد مشترک با دانشگاه دبرووا گورنیکس (WSB) و دانشگاه ملی تاراس شوچنکو (KNU) دریافت خواهند کرد. ABMS توسط EFMD EOCCS، کیفیت ملی آموزش و پرورش (EduQua) و ASIC UK تأیید شده است. WSB یک دانشگاه اروپایی به رسمیت شناخته شده دانشگاه و KNU یک دانشگاه عمومی اروپایی است که 200 سال پیش تاسیس شده و در بین 500 دانشگاه برتر جهان قرار دارد.

3 دانشگاه های برتر اروپا = بهترین برنامه های مجازی / آنلاین = 1 بالاترین لیسانس لیسانس اروپایی سوئیس + اتحادیه اروپا + TOP RANKED 500

پیشبرد تخصص خود را در ABM

ارتباط با زبان آموزان و رهبران درست مثل شما در مقطع کارشناسی آنلاین ما. شما به عنوان دور خواهد رفت به عنوان ذهن خود را به شما به عنوان دانشجوی کارشناسی در ABM است.

این کارشناسی اجرایی (ابا) در حسابداری و مدیریت مالی برنامه مطالعه برای دانش آموزان که به طور مستقیم بعد از مدرسه بالا برای حداقل 3 سال در یک موقعیت مدیریتی در این زمینه و یا مشابه همان کار ساخته شده، کارشناسی در برنامه مطالعه حسابداری و مدیریت مالی طراحی شده است برای دانشجویانی که می خواهند به بهبود مهارت های مدیریتی خود در بخش مالی. به مدت 12 ماه، دانش آموزان خواهد شد درک مدیریت بهتر حسابداری و امور مالی برای اشکال شرکت های مختلف در سراسر جهان، و همچنین به عنوان آموخت که چگونه به کار موثر و کارآمد در بخش مالی با تکنیک های مالی و استراتژی های مختلف. از طریق دست به تجربه، دانش آموزان یک مجموعه کاملا جدیدی از حسابداری و مهارت های مدیریت مالی که پایه و اساس برای یک شغل پایدار در حسابداری و امور مالی مدیریت مجموعه توسعه

برای حرفه ای ها

اجرایی کارشناسی حسابداری و مدیریت مالی (ابا) دلالت سطح اول از موفقیت در هر رشته دانشگاهی. در مقطع کارشناسی اجرایی ما، شما خواهد شد:

 • توسعه و تمرین روش های پژوهش نوآورانه.
 • کسب بالاترین کیفیت آموزش و پرورش.
 • دستیابی به تخصص به انتشار در مجلات مورد بررسی.
 • تبدیل شدن به یک محقق موفق و حرفه ای است.

کارشناسی رهبری خود را به سطح بعدی را. در مقطع کارشناسی ما، شما خواهد شد:

 • در پایه ریزی آینده مطالعات و acheivement حرفه ای است.
 • مطالعه و روش های پژوهش نوآورانه.
 • ترکیب تحقیقات کاربردی و عمل حرفه ای است.
 • آماده به تاثیر در سیاست و عمل.
 • یادگیری استراتژی تسهیل موثر تر، سازمان سازگار و ایجاد تغییر مثبت است.
 • تبدیل شدن به یک رهبر نوآورانه بیشتری در این زمینه خود را.

در حال حاضر 4 مصرف در هر سال: ژانویه، آوریل، جولای و اکتبر

مطالعه زبان: این مطالعه برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس.

ماژول:

 • امور مالی و حسابداری
 • استراتژی های بازاریابی جهانی
 • مدیریت استراتژیک کسب و کار
 • توسعه مهارت های مطالعه برای یادگیری کارشناسی ارشد
 • طراحی و توسعه وب سایت
 • تصمیم گیری و سیستم های پشتیبانی مدیریت

شرایط پذیرش:

مدت زمان: 1 سال

دیپلم: BBA اجرایی در حسابداری و مدیریت مالی

سن: حداقل سن 20 سال

مطالعه قبلی: 3 سال تجربه مدیریت + دیپلم دبیرستان یا کارشناسی کاردانی یا معادل آن

سطح زبان انگلیسی: IELTS یا معادل آن (فقط برای دانش آموزان از کشورهای غیر انگلیسی زبان و یا دانش آموزان که در مدرسه انگلیسی زبان را مطالعه کنید)

روش مطالعه: ONLINE

هزینه: 12،900 یورو

نکته: هزینه مطالعه می کند نرم افزار و هزینه رزرو (به شما یک محل مطالعه را تضمین) 240 یورو (پرداخت یک زمانی و غیر قابل استرداد) شامل نمی شود.

اجرایی کارشناسی با افتخارات (اختیاری)

دانشجویانی که می خواهند به یک اجرایی کارشناسی با افتخارات فقط باید یک پایان نامه پس از اتمام دوره مطالعه ابا خود را انجام خواهد شد و با افتخارات اعطا مدرک لیسانس اجرایی (BBA).

طول پایان نامه: 12000 کلمات (دانش آموزان مجاز به 10 درصد بیشتر یا کمتر.)

مدت زمان: 4-8 ماه (avarage 6 ماه)

هزینه: 2900 یورو (تنها برای دانش آموزان ABM ها که برنامه کارشناسی پایان رسید).

مزایای آن چیست؟

با کارشناسی اجرایی با افتخارات، شانس خود را به منظور برای استاد پذیرفته می شود معمولا بالاتر و از آن کمک خواهد کرد که شما برای پیدا کردن کار بهتر است. اگر شما نمی خواهید برای انجام یک پایان نامه، به شما خواهد شد در غیر افتخارات کارشناسی اجرایی تعلق می گیرد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic ye ... اطلاعات بیشتر

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic year part time (Friday to Sunday). اطلاعات محدود