کارشناسی اجرایی در فناوری اطلاعات و ارتباطات

عمومی

شرح برنامه

3 دانشگاه برتر = 1 مدرک اروپایی / قوی> تمام دانشجویان علاوه بر مدرک کارشناسی ارشد سوئیسی سوئیس یک لیسانس اجرایی مشترک را با دانشگاه Dąbrowa Górnicza (WSB) و دانشگاه ملی تاراس شوچنکو (KNU) دریافت خواهند کرد. ABMS توسط EFMD EOCCS، کیفیت ملی آموزش و پرورش (EduQua) و ASIC UK تأیید شده است. WSB یک دانشگاه اروپایی به رسمیت شناخته شده دانشگاه و KNU یک دانشگاه عمومی اروپایی است که 200 سال پیش تاسیس شده و در بین 500 دانشگاه برتر جهان قرار دارد. 3 دانشگاه برتر اروپا = بهترین برنامه مجازی / آنلاین = 1 بالاترین مدرک کارشناسی ارشد اروپایی سوئیس + اتحادیه اروپا + بالاترین رتبه 500 پیشرفت تخصص شما در ABMS ارتباط با زبان آموزان و رهبران شبیه به شما در برنامه های لیسانس ما آنلاین. شما به عنوان دور خواهد رفت به عنوان ذهن خود را به شما به عنوان دانشجوی کارشناسی در ABM است.

برای حرفه ای ها مدرک لیسانس مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات (EBBA) اولین سطح موفقیت در هر رشته تحصیلی را نشان می دهد.

این کارشناسی اجرایی (ابا) در دوره مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات است برای دانش آموزان که به طور مستقیم بعد از مدرسه بالا برای حداقل 3 سال در یک موقعیت مدیریتی در این زمینه و یا مشابه همان کار ساخته شده، در این مطالعه برنامه برای دانش آموزان که به دنبال به طراحی مدیران بهتر در صنعت فناوری اطلاعات. در طی این مطالعه برنامه، به شما خواهد شد مطالعه مهارت های نظری و عملی مورد نیاز برای یک شغل مدیریتی با تمرکز بر فناوری اطلاعات و ارتباطات در صنایع بین المللی است. این مطالعه یک سری از ماژول به آنها یک نمایش به شکل متمرکز تر و کسب و کار از فناوری اطلاعات و ارتباطات از جمله تجارت الکترونیک و صنعت eMarketing است را پوشش میدهد.

در پایان برنامه مطالعه کارشناسی فارغ التحصیلان انتظار می رود که ترکیب تئوری با عمل و نمایش دانش صدا از صنعت ICT. دانش آموزان با فناوری اطلاعات و ارتباطات مفید ابزار برای ورود به بازار کار و کمک موثر و کارآمد به سازمان در زمینه ICT مجهز شده است.

در برنامه های کارشناسی ارشد ما، شما:

 • توسعه و به کارگیری روش های تحقیق ابتکاری.
 • بالاترین کیفیت آموزش را بدست آورید.
 • به دست آوردن تخصص برای انتشار در مجله های مجله بررسی شده است.
 • یک محقق موفق و حرفه ای شوید.

لیسانس رهبری شما را به سطح بعدی می برد. در برنامه های کارشناسی ما، شما:

 • پایه و اساس آینده برای مطالعات و دستاوردهای حرفه ای را بگذارید.
 • روشهای تحقیق نوین را مطالعه و به کار ببرید.
 • ترکیب تحقیقات کاربردی و حرفه ای.
 • آماده شدن برای تأثیرگذاری در سیاست و عمل.
 • استراتژی های یادگیری را برای تسهیل سازمان های موثرتر و سازگارتر و تغییرات مثبت ایجاد کنید.
 • تبدیل شدن به رهبر نوآورانه تر در زمینه خود.
ما سالانه 4 بار مصرف می کنیم: ژانویه، آوریل، ژوئیه، و اکتبر. زبان مطالعه: این برنامه مطالعه به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود.

ماژول ها:

 • مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات
 • اقتصاد و حسابداری
 • استراتژی های بازاریابی جهانی
 • مدیریت استراتژیک کسب و کار
 • در حال توسعه مهارت های مطالعه برای تحصیلات تکمیلی
 • طراحی و توسعه وب سایت
 • سیستم های تصمیم گیری و مدیریت پشتیبانی

شرایط پذیرش:

مدت زمان: 1 سال دیپلم: اجرایی BBA در فناوری اطلاعات و ارتباطات مدیریت فناوری اطلاعات ICT سن: حداقل سن 20 سال مطالعات قبلی: 3 سال تجربه مدیریت + دیپلم دبیرستان یا سطح معادل انگلیسی: IELTS یا معادل آن (فقط برای دانش آموزان کشورهای غیر انگلیسی زبان یا دانشجویانی که در مدرسه انگلیسی صحبت نمی کنند روش مطالعه: هزینه آنلاین : 12900 یورو توجه: هزینه تحصیل شامل هزینه درخواست و رزرو (برای تضمین یک محل تحصیل) از 240 یورو (پرداخت یکبار و غیر قابل استرداد) نیست.

لیسانس اجرایی با افتخارات (اختیاری) دانش آموزانی که مایل به داشتن مدرک لیسانس اجرایی با افتخارات هستند، پس از اتمام برنامه تحصیلی EBBA فقط باید پایان نامه ای کسب کنند و یک مدرک لیسانس اجرایی (BBA) با افتخارات دریافت خواهند کرد.

طول دوره: 12000 کلمه (دانش آموزان مجاز به 10٪ بیشتر یا کمتر هستند) مدت: 4-8 ماه (به طور متوسط ​​6 ماه) هزینه: 2900 یورو (فقط برای دانش آموزان ABMS که برنامه کارشناسی را به پایان رسانده اند).

مزایای چیست؟ با داشتن مدرک کارشناسی ارشد با افتخار، شانس های شما برای پذیرش استاد معمولا بیشتر است و به شما کمک می کند تا کار بهتر را پیدا کنید. اگر شما نمی خواهید برای انجام یک پایان نامه، به شما خواهد شد در غیر افتخارات کارشناسی اجرایی تعلق می گیرد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic ye ... اطلاعات بیشتر

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic year part time (Friday to Sunday). اطلاعات محدود