کارشناسی اجرایی مدیریت کسب و کار

عمومی

شرح برنامه

3 دانشگاه برتر = 1 مدرک اروپایی / قوی> تمام دانشجویان علاوه بر مدرک کارشناسی ارشد سوئیسی سوئیس یک لیسانس اجرایی مشترک را با دانشگاه Dąbrowa Górnicza (WSB) و دانشگاه ملی تاراس شوچنکو (KNU) دریافت خواهند کرد. ABMS توسط EFMD EOCCS، کیفیت ملی آموزش و پرورش (EduQua) و ASIC UK تأیید شده است. WSB یک دانشگاه اروپایی به رسمیت شناخته شده دانشگاه و KNU یک دانشگاه عمومی اروپایی است که 200 سال پیش تاسیس شده و در بین 500 دانشگاه برتر جهان قرار دارد. شما به عنوان دور خواهد رفت به عنوان ذهن خود را به شما به عنوان دانشجوی کارشناسی در ABM است.

این کارشناسی اجرایی مدیریت بازرگانی (اجرایی BBA یا ابا) برنامه مطالعه ایده آل برای دانشجویان که به طور مستقیم بعد از مدرسه بالا برای حداقل 3 سال در یک موقعیت مدیریتی در این زمینه و یا مشابه همان کار کرده است، البته از ABM اجرایی BBA برای مدیران طراحی شده و خواهد خود را به دانش را افزایش می دهد و آنها را قادر به در محیط کسب و کار جهانی به کار گیرند. تاکید می باشد استفاده از دانش به دست آمده از هر دو تئوری و تجربه. ما فارغ التحصیلان بین المللی ما را تشویق به درک شرایط خاصی از صنعت مدیریت آنها، در حالی که ارائه تجزیه و تحلیل تحریک کننده و کلی از عمل متنوع و خلاق کسب و کار.

کارشناسی اجرایی ما را از کسب و کار اداره برنامه های مطالعه شما را برای چالش های امروز آماده می شود بدهید آینده و قادر به حل مشکلات شما را در هر زمینه کسب و کار روبرو خواهد شد، فارغ التحصیلان ما ظرفیت خود را بهبود بخشد درک و برقراری ارتباط موثر با کارکنان خود و کار همکار، فکر می کنم به طور مستقل و در یک تیم کار به رشد در شرایط کار.

با مدرک لیسانس، شما می توانید $ 1 میلیون بیشتر از دیپلم متوسطه به دست آورند.

مزایای چیست؟ با داشتن مدرک کارشناسی ارشد با افتخار، شانس های شما برای پذیرش استاد معمولا بیشتر است و به شما کمک می کند تا کار بهتر را پیدا کنید. اگر شما نمی خواهید برای انجام یک پایان نامه، به شما خواهد شد در غیر افتخارات کارشناسی اجرایی تعلق می گیرد.

آخرین به روز رسانی اوت 2017

درباره این دانشگاه

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic ye ... اطلاعات بیشتر

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic year part time (Friday to Sunday). اطلاعات محدود