کارشناسی ارشد آنلاین در آموزش و پرورش

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

یک تفاوت بزرگ در استانداردهای آموزشی بین المللی و بین المللی وجود دارد، اما تعهد به ارائه بهترین فرصت ها همچنان قوی است. دانشگاه گلاسکو نیاز به معلمان با کیفیت و مدرک تحصیلی آنلاین خود را متعهد می کند تا شما را به یک رهبر برنامه درسی آینده تبدیل کند. آنها این کار را با تمرکز قوی در زمینه تدریس و تدریس در سطح بالا از کارشناسان خود انجام می دهند و به همین علت، مدرسه آموزش و پرورش در رتبه اول انگلستان قرار دارند (راهنمای تایمز خوب دانشگاه 2018).

راه خودت رو انتخاب کن

این برنامه سه Pathways متخصص را ارائه می دهد، به شما اجازه می دهد مطالعات خود را به تجربیات منحصر به فرد و اهداف شغلی تطبیق دهید. از دیدگاه روانشناختی و بین المللی در آموزش بزرگسالان، انتخاب کنید ارزیابی و آموزش و پرورش؛ آموزش جامع و ویژه هر یک از این گزینه ها به منظور فراهم کردن مهارت های لازم برای موفقیت حرفه ای در آموزش و پرورش و کمک به شکل دادن ذهن فردا طراحی شده است.

اطلاعات بیشتر

کارشناس آموزش

به عنوان بالاترین رتبه دانشگاه دانشگاه راسل برای تدریس ، یادگیری بخشی از DNA دانشگاه گلاسکو است. با تحصیل در دانشکده آموزش و پرورش ، شما از اساتید در خط مقدم پژوهش های آموزشی ، مانند دکتر جنیفر فر ، که کار فعلی خود در زمینه سواد انتقادی در کلاس درس است ، باعث تغییر سیاست می شود یاد خواهید گرفت.

اما فقط برای آنها حرف نمی زنید، مدرسه آموزش و پرورش دانشگاه گلاسکو در رشته ی تحصیلات تکمیلی (2020) و NSS (2014، 2015، 2016) در انگلستان برای رضایت دانشجویان رتبه اول را کسب می کند .

اطلاعات بیشتر

100٪ آنلاین، یادگیری تعاملی

مطالعه آنلاین به این معنی است که شما نیازی به فداکاری کار فعلی خود ندارید تا دنبال یک فرد جدید شوید. دانشگاه گلاسکو آنلاین آموزش و پرورش MSC شما را با تدریس در زمینه صنعت و تحقیقات پیشرفته بدون شما نیاز به پا در پردیس. شما قادر به دسترسی به منابع تعاملی خود از هر کجا و در هر زمان خواهید بود این شامل ویدیو، صدا، ابزارهای تعاملی در زمان واقعی، مناطق بحث و ... می باشد.

بعد از اینکه برنامه را شروع کردید، چه چیزی بیشتر خواهد شد، شما آن را به شما نخواهید رساند. آنها همیشه برای کمک به شما، تا تمام وقت فارغ التحصیل خواهند شد.

اطلاعات بیشتر

شرایط ورود

  • 2: 1 یا معادل آن از یک موسسه شناخته شده یا صلاحیت حرفه ای مربوط (به عنوان مثال PGCE)
  • دانشجویان بین المللی: متقاضیان باید نمره IELTS 6.5 با حداقل 6.0 در هر باند داشته باشند.

تغییر جهان خوش آمدید: به ما بپیوندید و علامت خود را

لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

106529_MScinEducation.jpg

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

Our online programmes allow you to study for a University of Glasgow postgraduate degree from anywhere in the world. The University of Glasgow offers a range of online postgraduate programmes and shor ... اطلاعات بیشتر

Our online programmes allow you to study for a University of Glasgow postgraduate degree from anywhere in the world. The University of Glasgow offers a range of online postgraduate programmes and short courses as well as free MOOCs (massive online open courses). We offer online distance learning programmes across an ever-expanding range of subject areas. Our online postgraduate programmes involve the same level of work as our on-campus programmes, and the qualification you get is of equal value. All you need to study for our online programmes is a computer and internet connection. اطلاعات محدود