کارشناسی ارشد آنلاین در تجزیه و تحلیل تجارت

عمومی

شرح برنامه

دانشکده مدیریت معتبر دانشگاه EQUIS دانشگاه حمام این کارشناسی ارشد آنلاین را با واحدهای اجرا شده با همکاری IBM و SAS ارائه می دهد.

از داده ها استفاده کرده و کار خود را پیش ببرید

با ایجاد شکاف بین علوم داده و مدیریت مشاغل ، MSL آنلاین Business Analytics شما را با مهارت و مهارت فنی لازم برای رسیدن به حرفه خود به سطح بعدی مجهز می کند. شما می توانید مهارتهای استراتژیک ، حل مسئله و تصمیم گیری را که در دنیای تجارت امروز حیاتی است به دست آورید ، و حرفه خود را به سمت میزبان نقشهای مهیج مدیریتی و مشاوره ای در زمینه مشاوره کسب و کار باز کنید.

ایده آل برای متخصصان کار ، این دوره 100٪ آنلاین فرصتی برای تمرکز بر روی داده ها و تجزیه و تحلیل تصمیم گیری است. این مهم در فراهم کردن مزیت رقابتی در دنیایی است که داده ها برای حل مسائل تقریباً در هر صنعت و محل کار بسیار مهم هستند.

اطلاعات بیشتر

داده ها را به بینش تبدیل کنید

این یک چیز برای شناسایی و استخراج بینش از جریانهای بی پایان داده است ، اما استفاده از داده های بزرگ به عنوان ابزاری عملی برای تحریک تغییرات واقعی ، چیز دیگری است. کارشناسی ارشد Business Analytics با تأکید جدی بر تولید و استفاده از بینش داده ها ، طیف وسیعی از واحدها مانند داده کاوی ، یادگیری ماشین و هوش تجاری را بررسی می کند.

این مدرسه به جای اینکه به تصمیم گیری سوداگرانه بپردازد ، بر روی تجزیه و تحلیل های تجربی مبتنی بر ریاضیات متمرکز شده و به پایه گذاری کار شما در دنیای واقعی کمک می کند. شما برای تکمیل تجربه تجاری خود دانش ارزشمندی کسب خواهید کرد و به شما در مقابله با چالش های روزانه در بسیاری از صنایع کمک می کند.

دانشکده مدیریت نیز در رتبه 5 از بین تمام دوره های مستقر در انگلستان برای کسب و کار تجزیه و تحلیل توسط QS Business Masters Rankings 2020 قرار دارد. این اطمینان را به شما می دهد که زمان سپری شده با دانشگاه حمام زمان خوبی است.

بیشتر بدانید

یادگیری آنلاین تعاملی

شما از طریق مطالب ویدئویی همهجانبه و مطالعات موردی در زندگی واقعی یاد خواهید گرفت و همچنین از ارتباط مستقیم و منظم با سایر دانشجویان و اساتید بهره خواهید برد.

آنالایزر تجارت آنلاین کارشناسی ارشد نه تنها شما را با درک عمیق تر از علم داده ها تنظیم می کند ، بلکه شما را به علم کار تبدیل می کند تا بینش داده ها را عملی کند و کار خود را به سطح بعدی برساند.

128874_128831_MSc_Brochure_2019-197sizeddown.jpg

شرایط ورود

  • به طور معمول ، شما باید یک مقطع لیسانس کلاس اول یا دوم را در موضوع کمی داشته باشید. علاوه بر این ، شما به یک زبان برنامه نویسی با هدف کلی نیاز دارید.
  • دانشجویان بین المللی: متقاضیان باید در هر باندی نمره IELTS 7.0 و حداقل 6.5 را کسب کنند.

ارتقاء پتانسیل شغلی خود را با دانشگاه حمام

لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

آخرین به روز رسانی ژانویه 2020

درباره این دانشگاه

Our mission is to deliver world-class research and teaching, educating our students to become future leaders and innovators, and benefiting the wider population through our research, enterprise and in ... اطلاعات بیشتر

Our mission is to deliver world-class research and teaching, educating our students to become future leaders and innovators, and benefiting the wider population through our research, enterprise and influence. اطلاعات محدود