کارشناسی ارشد آنلاین در روزنامه نگاری

عمومی

شرح برنامه

127538_forLP196.jpg

در یک دوره دیجیتالی که به سرعت در حال تحول است ، مدل های تولید و توزیع روزنامه نگاری به طور مداوم در حال تغییر هستند. روزنامه نگاران امروز باید به طور بنیادی فکر کنند ، یاد بگیرند که با استفاده از اشکال جدید رسانه های خبری سازگار شوند و از آنها سوء استفاده کنند و با ابزارهای خلاقانه کلیدی مورد استفاده در تولید محتوای اخبار قانع کننده در قالب های مختلف - متن ، ویدئو ، عکس اخبار مسلط باشند.

در طول این مدرک کارشناسی ارشد شما به شدت با «اخلالگران» رسانه ای درگیر خواهید شد ، درک در مورد تغییر روابط روزنامه نگار و مخاطب را درک خواهید کرد و به چالش های ناشی از هوش مصنوعی ، داده های بزرگ و «خرد گرایی» می پردازید. شما باید خود را آزمایش کنید و از شما خواسته شود که هدف خود را بالا بکشید ، زیرا مجهز به مستقل کار کردن در هر نقطه از جهان هستید.

عنوان جایزه: کارشناسی ارشد روزنامه نگاری
بخش اعطای جوایز: دانشگاه Falmouth
سطح: 7
نحوه مطالعه: بصورت آنلاین ، پاره وقت
مدت زمان: دو سال

خلاصه مدرک کارشناسی ارشد

این دوره که توسط روزنامه نگاران برجسته ای که در زمینه مدیریت مزایا و چالش های کار در زمینه بین المللی تجربه کرده اند ، تجربه می شود ، این دوره را برای شما فراهم می کند تا یک ذهنیت خلاقانه و کارآفرین را پرورش دهید. با تمرکز روی روزنامه نگاری داده ها ، رسانه های اجتماعی و داستان پردازی تأثیرگذار ، این برنامه با هدف تسهیل مبتکران مبتنی بر بهترین استانداردهای روزنامه نگاری.

شما:

 • مهارت های خود را به عنوان یک داستان نویس خلاق و از نظر فنی چابک و غیر داستانی بسازید تا به طور مستقل به عنوان یک روزنامه نگار کار کنید
 • بیاموزید که چگونه اخبار قانع کننده ای را برای انتشار در سکوهای مختلف محتوا با مخاطبان جهانی در ذهن خود ایجاد کنید
 • نحوه پیشرفت و نوآوری در صنایع بین المللی اخبار و ارتباطات دیجیتال را کشف کنید
 • از رسانه های اجتماعی و ابزارهای روزنامه نگاری داده بهره برداری کنید و درک انتقادی از محیط های سیاسی ، اجتماعی و صنعتی تغییر دهید که روزنامه نگاران باید در سراسر جهان فعالیت کنند.

برای این دوره چه کسی است؟

شما خواهید بود:

 • علاقه مند به اخبار ، امور جاری ، سیاست ، نوشتن ، محتوای خلاق ، گزارش ، ویرایش ، تولید محتوا ، بسترهای رسانه ای ، ارتباطات است
 • محور ، مخلص ، متفکر جهانی ، محقق ، مبتکر ، به یک فناوری ، مشارکتی ، تحلیلی ، یک متفکر منتقد ، کنجکاو ، اخلاقی ، یک قصه گو.

شما ممکن است:

 • مایل به درک بازارهای روزنامه نگاری خبری به منظور فعالیت به عنوان یک پزشک مؤثر در خود اشتغالی
 • کار در بازاریابی محتوا ، تولید محتوا یا یک روزنامه نگار میان حرفه ای در نشریات خبری و می خواهید حرفه خود را به ارتفاعات جدید ببرید
 • مایل به آزمایش ایده های جدید ، شیوه های روزنامه نگاری سنتی را به چالش بکشید و به طور انتقادی اثربخشی اخلالگران رسانه فعلی را ارزیابی کنید
 • به دنبال توسعه اعتماد به نفس و مهارت های لازم برای کار در پروژه های خبری و مرزی در دنیای واقعی هستیم
 • به ارتباطات و روابط عمومی علاقه مند هستند و می خواهند فرآیندهای موجود در روزنامه نگاری خبری را درک کنند
 • فارغ التحصیل لیسانس در رشته های مختلف است و می خواهید به رشته روزنامه نگاری بپردازید
 • به دنبال تحکیم توانایی های موجود خود ، تمرین فعلی خود را درک کرده و مهارت های تحقیق ، داستان پردازی و کسب و کار را توسعه دهید تا به یک پزشک خلاق و بازتاب تبدیل شوید.

محتوای دوره

شما باید چهار مدرک 30 اعتبار و یک پروژه 60 اعتبار (مجموع 180 اعتبار) را تکمیل کنید. تمام مدولهای این دوره اجباری هستند و باید به منظور تکمیل جایزه به تصویب برسند.

ماژول های اصلی
تمرین حرفه ای خلاق 30
روزنامه نگار موبایل 30
نوآوری و تصدی روزنامه نگاری 30
داستان سمعی و بصری 30
پروژه اصلی 60

ارزیابی ها

کلیه ارزیابی ها بصورت آنلاین انجام می شود.

روشهای ارزیابی برای روزنامه نگاری MA به طور معمول می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • تکالیف کتبی (بدون امتحان)
 • پرتفوی کارهای سرمقاله ، ارائه ها ، پروژه ها ، ژورنال های بازتاب ، مقاله های مهم ، گزارش ها و یک پروژه نهایی.

شرایط ورود

 • مدرک افتخاری یا مدرک معادل سطح 6
 • اثبات تسلط به زبان انگلیسی (حداقل نمره کلی آیلتس 6.5 با حداقل 6.0 در خواندن ، نوشتن ، صحبت کردن و گوش دادن یا TOEFL IBT (آزمون مبتنی بر اینترنت) با حداقل 88 کلی و حداقل 21 در هر 4 مؤلفه).

ما همچنین طیف وسیعی از مدارک تحصیلی معادل انگلیسی شناخته شده را می پذیریم. داوطلبان فاقد مدرک یا مدرک رسمی هنوز برای تشویق تشویق می شوند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Established in 1902, we’ve previously been the Falmouth School of Art, Falmouth College of Art and Design and the University College Falmouth.

Established in 1902, we’ve previously been the Falmouth School of Art, Falmouth College of Art and Design and the University College Falmouth. اطلاعات محدود