کارشناسی ارشد آنلاین در مطالعات اتحادیه اروپا

عمومی

6 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

(استاد اجرایی آنلاین در مطالعات اتحادیه اروپا است که توسط مرکز بین المللی اروپا د تشکیل سازمان یافته CIFE - وو CIFE .eu به). CIFE موسسه خصوصی تحصیلات عالی و تحقیقاتی است که در سال 1954 با دفتر مرکزی خود در نیس و دفاتر شعب در برلین، بروکسل و استانبول تاسیس شده است. این مبلغ ویژه را در چارچوب برنامه ی Jean Monnet از اتحادیه اروپا دریافت می کند. اکثر فارغ التحصیلان برنامه CIFE برای موسسات اروپایی، سازمان های بین المللی و سازمان های غیر دولتی کار می کنند.

استاد اجرایی ما - انضباطی و انعطاف پذیر

استاد اجرایی CIFE در مطالعات اتحادیه یک دوره آموزشی چند ساله دو ساله (60 ECTS) است که مسیرهای مطالعه و روش های انعطاف پذیر را برای متخصصان، کارشناسی ارشد و مسئولین که در همان زمان حرفه خود را دنبال می کنند ارائه می دهد.

شرکت کنندگان ما دریافت دانش ساختاری از مبانی اتحادیه اروپا و تمرکز بر مسائل مربوط به اولویت انتخاب شده برای درک عمیق و رویکرد آینده محور به یکپارچگی اتحادیه اروپا. با بیش از 10 سال تجربه در یادگیری ترکیبی، ما آموزش، تحقیق و آموزش مهارت های حرفه ای با ترکیب یادگیری الکترونیکی، کارگاه های چهره به چهره و نظارت فردی برای بهترین نتایج یادگیری ارائه می دهیم.

برنامه درسی ما - ساختار یافته و متمرکز شده است

سال اول ارائه دوره ای از دوره های اجباری و اختیاری در تاریخ اتحادیه اروپا، علوم سیاسی، اقتصاد، قانون اتحادیه اروپا، لابی، توسعه پایدار و بیشتر.

سال دوم ترکیبی از آموزش سطح بالا در تخصص انتخابی با یک مسیر تحقیق ،

منجر به پایان نامه کارشناسی ارشد یا رشته ای حرفه ای شد، مهارت ها و شایستگی ها را برای بازار کار افزایش می دهد.

در طول برنامه، ما آموزش و تحقیق و روش شناسی بر اساس بهترین شیوه های جامعه دانشگاهی. علاوه بر این، ما آموزش مهارت ها و مهارت ها مانند مذاکره شورا و شبیه سازی ECJ، آمار مقایسهای بین کشورها، گزارش های سیاسی، تحلیل های اقتصادی و یادداشت های قانونی، نظرات و قواعد، مدیریت پروژه، سخنرانی عمومی، ارائه و بحث می پردازیم.

شرکت کنندگان موفق به دریافت عنوان ماموریت سازمان های اروپایی و بین المللی ( مسئول سیاست در سازمان های اروپایی و بین المللی )، که به طور رسمی توسط دولت فرانسه و همچنین استاد اجرایی مطالعات اتحادیه اروپا اعطا شده توسط CIFE به رسمیت شناخته شده است.

روش های ما - مجازی و شخصی

استاد اجرایی از طریق دوره های آنلاین آنلاین تعاملی با دوره های مدرن، آموزش های معمول و بازخوانی وبینارها، فیلم های آموزشی و نظارت شخصی خود، آنلاین را ارائه می دهد.

8 کارگاه آموزشی فشرده آخر هفته در برلین، بوداپست، بروکسل، نیس، رم و وین شرکت کنندگان و استادان را در کارگاه های آموزشی و مهارت های فشرده گرد هم می آورد. CIFE جلسات مختصری را با کارشناسان در موسسات دولتی و سیاستگذاری که در مورد مسائل مربوط به اتحادیه اروپا در کشور مورد توجه قرار می گیرد، سازماندهی می کند.

دانشکده ما - مشهور و بین المللی است

دانشکده CIFE برخی از مشهورترین دانشگاهیان و پزشکان مشهور اروپا را در زمینه های خود گرد هم آورده است و در جدیدترین بینش های تحقیق و زندگی واقعی از عملکرد زندگی اتحادیه اروپا کمک می کند.

درخواست و هزینه ها

مهلت درخواست: 25 سپتامبر 2020. هزینه شرکت 4900 یورو در سال است و شامل راهنمایی تحصیلی ، دانشگاه مجازی ، پشتیبانی فنی و همچنین تخته و محل اقامت در کارگاه های آخر هفته است.

تعداد محدودی از بورس های تحصیلی به ویژه نامزدان واجد شرایط برای پوشش بخشی از هزینه تحصیل اعطا می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با CIFE وب سایت را: www.eu-online-academy.org و یا تماس با CIFE ( CIFE -Berlin @ CIFE .eu به).

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The Centre international de formation européenne (CIFE) was created in 1954. Its founders, in particular, Alexandre Marc, understood the urgent necessity to train professionals and citizens in the sub ... اطلاعات بیشتر

The Centre international de formation européenne (CIFE) was created in 1954. Its founders, in particular, Alexandre Marc, understood the urgent necessity to train professionals and citizens in the subject of a united Europe. CIFE is a private non-profit-making international organisation which includes several European studies courses as well as conferences, seminars and publications. اطلاعات محدود
برلین , خوب , بروکسل , بوداپست , کانتربری , رم , استانبول , تونس , وین + 8 بیشتر کمتر