کارشناسی ارشد آنلاین در مطالعات توسعه و دیپلماسی

عمومی

شرح برنامه

استاد هنر در مطالعات توسعه و دیپلماسی یک برنامه بین رشته ای و جامع است که نه تنها دانش دانش را در زمینه مطالعات توسعه ، پایداری و دیپلماسی گسترش می دهد ، بلکه آنها را به مهارت های نرم مورد نیاز برای یک حرفه موفق بین المللی در هر یک از این زمینه های تخصص. بصورت آنلاین ارائه می شود . در طول این برنامه ، دانش آموزان ابعاد مختلف توسعه از جمله ، ابعاد زیست محیطی ، اجتماعی ، اقتصادی و انسانی و همچنین تئوری و عملکرد دیپلماسی را در قرن 21 تجزیه و تحلیل می کنند. دانش آموزان همچنین در جلسات مهارت افزایی شرکت می کنند که برای حمایت از مشاغل حرفه ای و اشتغال آنها طراحی شده است. مشاغل در این زمینه می توانند بسیار گسترده باشند. کارفرمایان احتمالی شامل دولت ها ، سازمان های بین المللی ، آژانس های توسعه ، دانشگاه ها و بخش خصوصی هستند.

برای کیست؟

این برنامه برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ، دیپلمات ها ، افسران دولتی ، نمایندگان سازمان های غیردولتی ، کارمندان دولت بین المللی یا متخصصان بخش خصوصی که مایل به تقویت دانش خود در مطالعات توسعه ، پایداری ، مدیریت امور بین الملل و دیپلماسی هستند ، طراحی شده است.

کارشناسی ارشد در مطالعات توسعه و دیپلماسی: آنلاین

دانشجویان حداکثر در 4 ترم می توانند کارشناسی ارشد هنر را در مطالعات توسعه و دیپلماسی (آنلاین) به پایان برسانند.

دانشجویان می توانند با اتمام موفقیت آمیز 42 واحد از جمله 36 اعتبار برای کار دوره ای و 6 واحد برای یک پروژه تحقیقاتی مستقل نهایی (IRP) ، کارشناسی ارشد مطالعات توسعه و دیپلماسی را دریافت کنند.

در آینده خود سرمایه گذاری کنید

این برنامه منحصر به فرد ، با حمایت سازمان ملل متحد ، طراحی شده است تا به دانشجویان تجربه دست اول در زمینه توسعه ، امور بین الملل و دیپلماسی را بدهد.

 • از متخصصان بسیار مجرب بیاموزید: این برنامه توسط پزشکان ، کارمندان سازمان ملل ، دیپلمات ها و دانشگاهیان تدریس می شود.
 • از زادگاه سازمان ملل دیدن کنید: این برنامه شامل یک سفر میدانی به ژنو و لاهه است ، جایی که دانش آموزان برای یک حرفه موفق بین المللی در جلسات مهارت محور شرکت می کنند.
 • بهره مندی از رویکرد میان رشته ای: این برنامه رشته های مختلف را به هم متصل می کند تا دانش جامع را در اختیار دانشجویان قرار دهد.
 • از روشهای یادگیری انعطاف پذیر استفاده کنید: این به دانشجویان اجازه می دهد تا با ارائه ماژول های اختیاری متنوع و سمینارهای هفتگی ، نیازهای خود را برای انعطاف پذیری برطرف کنند.

اهداف یادگیری

در پایان برنامه ، دانش آموزان باید:

 • درک عمیقی از نظریه و عمل مطالعات توسعه ، همکاری های بین المللی و توسعه پایدار داشته باشید.
 • قادر به ارزیابی ابعاد مختلف توسعه خواهید بود.
 • درک عمیقی از تئوری و عمل دیپلماسی داشته باشید.
 • بتوانید رابطه بین دیپلماسی ، سیستم سازمان ملل و چالش های معاصر را ارزیابی کنید.
 • قادر به استفاده از مهارت های نرم و کلیدی در یک محیط کاری بین المللی باشید.

سفر میدانی اختیاری به ژنو و لاهه

هر ساله ، UNITAR برای دانشجویانی که در کارشناسی ارشد هنر در مطالعات توسعه و دیپلماسی و گواهی در مطالعات توسعه بین المللی و دیپلماسی ثبت نام کرده اند ، یک سفر 5 روزه اختیاری به ژنو (سوئیس) و لاهه (هلند) ترتیب می دهد.

در طول این فعالیت ، دانشجویان این فرصت را خواهند داشت که در قلب دیپلماسی غوطه ور شوند ، از سازمان های مختلف بین المللی بازدید کنند و با دیپلمات های دیگر ، پرسنل مأموریت های دائمی معتبر در سازمان ملل ، کارمندان سازمان های بین المللی و نمایندگان جامعه مدنی ارتباط برقرار کنند.

دانشجویان 3 روز در ژنو و 2 روز در لاهه می گذرانند.

هزینه سفر میدانی پنج روزه 1500 دلار است. این هزینه شامل هزینه های سفر ، اقامت ، غذا و هزینه ویزا نمی شود.

بازدید میدانی اختیاری هر تابستان انجام می شود. بسته به در دسترس بودن کارشناسان یونیتار ، تاریخ دقیق در رابطه با UPEACE توافق می شود.

مقررات پذیرش

برای تکمیل روند درخواست شما برای کارشناسی ارشد آنلاین در مطالعات توسعه و دیپلماسی ، مستندات زیر لازم است. لطفاً قبل از شروع مراحل درخواست آنلاین ، آنها را آماده و آماده داشته باشید ، زیرا لازم است در سیستم بارگذاری شوند.

مدارک مورد نیاز برای آپلود:

 • نمره تست مهارت های انگلیسی (TOEFL، IELTS)
 • بیانیه ای از هدف
 • توصیهنامهها
 • رساله کارشناسی ارشد (رشته کارشناسی) و گواهی درجه
 • رزومه تحصیلی یا رزومه
 • کپی پاسپورت (صفحه اول تنها با عکس)

آخرین مهلت درخواست: مهلت درخواست برای سال تحصیلی 2021-2022 15 آگوست 2021 است.

آخرین به روز رسانی دسامبر 2020

درباره این دانشگاه

The University for Peace is a higher education institution which offers Master of Arts and Doctorate degrees in the fields of Environment and Development, International Law, and Peace and Conflict Stu ... اطلاعات بیشتر

The University for Peace is a higher education institution which offers Master of Arts and Doctorate degrees in the fields of Environment and Development, International Law, and Peace and Conflict Studies. It was created in December 1980 by mandate from the United Nations. اطلاعات محدود
سیوداد کالون , سان پدرو + 1 بیشتر کمتر