توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه هارتفورد، دانشکده بارنی از کسب و کار ارائه می دهد انواع برنامه برای دانش آموزان به دنبال آموزش پیشرفته در زمینه های حسابداری و مالیات. دانش آموزان می توانند مدرک کارشناسی ارشد در عنوان چند به عنوان هفت ماه کسب درآمد، و یا با سرعت خود را، و دیدار با 150 ساعت مورد نیاز CPA صدور مجوز. برنامه ما با تمام وقت دانشکده مقیم و استادان الحاقی که ثروت از دانش در زمینه تدریس می شود. دانش آموزان می توانند از گزینه های آنلاین و در کلاس را انتخاب کنید و مراحل پذیرش نورد ما اجازه می دهد تا دانش آموزان جدید برای ثبت نام در شرایط پاییز، بهار و تابستان.

برای دانشجویان برنامه گواهی، گواهی حسابداری ما دانش آموزانی که مدرک کارشناسی در یک رشته دیگر از حسابداری این فرصت را به یک سری از دوره های حسابداری در مقطع کارشناسی ضروری فراهم می کند. دانش آموزان با مدرک کارشناسی ارشد در حسابداری، دکترای، و یا که می حسابداران رسمی فعلی ممکن است یک سری از دوره مالیات دانش آموختگان در برنامه تحصیلات تکمیلی گواهی مالیات است.

دوره های تحصیلی

این برنامه MSAT ارائه می دهد هر دو آهنگ نیاز به 30 اعتبار. اولین آهنگ برای کسانی که به دانش آموزان در حرفه در خدمات مالی و تضمین علاقه مند طراحی شده است. دوره های در این آهنگ حاوی اطلاعات مورد توجه خاص به گزارش دهی و خدمات تضمین مالی توابع عمومی است. دوم مسیر مالیات طراحی شده برای کسانی که علاقه مند به کار در مالیات است. دوره های در مسیر مالیاتی تاکید تخصص مالیات مورد نیاز برای یک حرفه ای مالیات در حسابداری عمومی و همچنین صنعت و دولت است.

نرم افزار مورد نیاز

موارد زیر مورد نیاز است:

  • نرم افزار آنلاین در www.hartford.edu/grad-apply
  • هزینه درخواست غیر قابل استرداد $ 50.00 برای متقاضیان داخلی
  • متن رسمی برای تمام دوره های دانشگاهی در سطح
  • نامه ای از قصد عنوان در فرم درخواست مشخص
  • دو توصیه نامه
  • رزومه کنونی
  • نتایج رسمی GMAT (آزمون پذیرش تحصیلات تکمیلی مدیریت) فرستاده
  • به دانشگاه هارتفورد با استفاده از کد مدرسه XBB-NR -73.

هزینه های حضور و غیاب

مدرسه بارنی از کسب و کار به اتهام نرخ هر اعتبار برای کمک درسی. سال تحصیلی کمک درسی 2015-16 1950 $ در هر دوره است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Hartford Online »

این دوره آنلاین
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019