Read the Official Description

3 TOP دانشگاه = 1 سطح اروپا همه دانش آموزان علاوه بر ABM ها دیپلم دیپلم مشترک با دانشگاه Dabrowa Gornicza درباره (WSB) و دانشگاه ملی تاراس شوچنکو دارند. 3 بالا از دانشگاه های اروپایی = بهترین مجازی / برنامه فاصله = 1 بالا دیپلم اروپا سوئیس + اتحادیه اروپا + TOP رتبه 500

پیشبرد تخصص خود را در ABM

ارتباط با زبان آموزان و رهبران درست مثل شما در مقطع کارشناسی ارشد آنلاین ما. شما به عنوان دور خواهد رفت به عنوان ذهن خود را به شما به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد در ABM است.

برای محققان دانشگاهی و مربیان

اجرایی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (EMBA) دلالت به سطح بعدی از موفقیت در هر رشته دانشگاهی.

این استاد اجرایی مدیریت بازرگانی (MBA اجرایی و یا EMBA) را مطالعه ایده آل برای دانشجویان که به طور مستقیم بعد از مدرسه بالا برای حداقل 5 سال در یک موقعیت مدیریتی در این زمینه و یا مشابه همان کار کرده است، البته از ABM MBA اجرایی برای مدیران طراحی شده و خواهد خود را به دانش را افزایش می دهد و آنها را قادر به در محیط کسب و کار جهانی به کار گیرند. تاکید می باشد استفاده از دانش به دست آمده از هر دو تئوری و تجربه. ما فارغ التحصیلان بین المللی ما را تشویق به درک شرایط خاصی از صنعت مدیریت آنها، در حالی که ارائه تجزیه و تحلیل تحریک کننده و کلی از عمل متنوع و خلاق کسب و کار.

استاد اجرایی ما را از کسب و کار اداره برنامه های مطالعه شما را برای چالش های امروز آماده می شود بدهید و قادر به حل مشکلات شما را در هر زمینه کسب و کار روبرو خواهد شد، فارغ التحصیلان ما ظرفیت خود را بهبود بخشد درک و برقراری ارتباط موثر با کارکنان خود و کار همکار، فکر می کنم به طور مستقل و در یک تیم کار به رشد در شرایط کار.

مدیریت کسب و کار در مطالعه بیشتر به دنبال در جهان رتبه بندی شده است، یک نظرسنجی انجام شده توسط دانشگاه های دیگر، نشان داد که فارغ التحصیل از مدرسه کسب و کار را بدست آورده به طور متوسط ​​$ 45،200 (NACE بررسی حقوق).

آیا می دانید که آموزش و پرورش مدیریت سوئیس در سراسر جهان توسط مجمع جهانی اقتصاد رتبه بندی 1؟، اگر شما علاقه مند در مدیریت کسب و کار هستند و می خواهند به یک مدیر آینده و یا موقعیت بهتری، پس شما باید امروز به مطالعه با ما اعمال می شود. تمام برنامه های مطالعه ما برای شما ساخته شده است که قادر به پایان را در عرض یک سال تحصیلی.

در برنامه های کارشناسی ارشد ما، شما خواهد شد:

 • توسعه و تمرین روش های پژوهش نوآورانه.
 • کسب بالاترین کیفیت آموزش و پرورش.
 • دستیابی به تخصص به انتشار در مجلات مورد بررسی.
 • تبدیل شدن به یک محقق موفق و حرفه ای است.

چرا استاد مطالعه اجرایی در ABM؟

دریافت دیپلم در ABM - دانشگاه آزاد سوئیس می POWER درآمد خود را افزایش می دهد. با مدرک لیسانس، شما می توانید $ 1 میلیون بیشتر از دیپلم متوسطه به دست آورند. با یک استاد، شما می توانید دو برابر بیشتر از دیپلم متوسطه کسب درآمد (منبع: درآمد طول عمر، اداره آمار آمریکا، 2011 بررسی جامعه آمریکا) Y)

مطالعه زبان: این مطالعه برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس. در حال حاضر 4 مصرف در هر سال: ژانویه، آوریل، جولای و اکتبر

استاد رهبری خود را به سطح بعدی را. در برنامه های کارشناسی ارشد ما، شما خواهد شد:

 • مطالعه و روش های پژوهش نوآورانه.
 • ترکیب تحقیقات کاربردی و عمل حرفه ای است.
 • آماده به تاثیر در سیاست و عمل.
 • یادگیری استراتژی تسهیل موثر تر، سازمان سازگار و ایجاد تغییر مثبت است.
 • تبدیل شدن به یک رهبر نوآورانه بیشتری در این زمینه خود را.

ماژول:

 • مهارت های مطالعه برای یادگیری تحصیلات تکمیلی
 • روش های پژوهش
 • اطلاعات و دانش مدیریت
 • استراتژی بازاریابی بین المللی
 • مدیریت، کنترل و پاسخگویی برای منابع مالی
 • مدیریت مردم در سازمان
 • مدیریت استراتژیک
 • مدیریت عملیات STRATEGIC

شرایط پذیرش:

مدت زمان: 6 ماه + پایان نامه (تز حدود 6 ماه طول می کشد)

دیپلم: کارشناسی ارشد اجرایی کسب و کار

سن: حداقل سن 23 سال

مطالعه قبلی: کارشناسی یا 5 سال تجربه مدیریت + دیپلم دبیرستان یا معادل آن

سطح زبان انگلیسی: آیلتس 6.0 یا معادل آن (تنها برای دانش آموزان از کشورها و یا دانش آموزان غیر انگلیسی که در مدرسه انگلیسی زبان را مطالعه کنید) اگر شما اصلا گواهی انگلیسی شما می توانید آزمون زبان انگلیسی خود ما را برای رایگان است.

روش مطالعه: ONLINE

هزینه: 17،900 یورو

انتقال اعتبار اروپا و سیستم انباشت: این برنامه معادل 60 ECTS است

مدارک اروپا چارچوب: این برنامه معادل سطح EQF 7

نکته: هزینه مطالعه می کند نرم افزار و هزینه رزرو (به شما یک محل مطالعه را تضمین) 240 یورو (پرداخت یک زمانی و غیر قابل استرداد) شامل نمی شود.

Program taught in:
انگلیسی

See 96 more programs offered by OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland »

این دوره Online
Start Date
Open Enrollment
Duration
12 
پاره وقت
تمام وقت
Price
4,960 EUR
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

ABMS Accreditation, Quality Assurance and Awards