کارشناسی ارشد بازاریابی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

ما یک موسسه آموزشی آنلاین هستیم که در 3 زبان (انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی) در لندن موجود است، اما با دوره های آنلاین در سراسر جهان قابل دسترسی است.

چرا کارشناسی ارشد در بازاریابی؟

بازاریابی نقش مهمی را در دنیای کسب و کار ایفا می کند، که در حال تبدیل شدن به نیاز بیشتری و رقابتی است. بازار کار به دنبال ماهیت، خلاق، نوآور و با استراتژی های موثر در زمینه های بین المللی است. انتظار می رود این متخصصان بتوانند در حل مشکلات مدیریت و راهبرد در زمینه های مختلف کسب و کار پاسخگو باشند.

کارشناسی ارشد بازاریابی در دانشکده طراحی و بازاریابی لندن دانش جدید، مهارت های جدید و روش های موثر برای بازاریابان را برای تبدیل شدن به متخصصان بسیار متخصص و دستیابی به اهداف شغلی عالی گسترش خواهد داد.

مدرسه طراحی و بازاریابی لندن

جایی که اشتیاق حرفه ای می شود

نقد و بررسی دوره

مقدمه

کارشناسی ارشد در بازاریابی بر توسعه صلاحیت های جدید تمرکز می کند که به درک و پیاده سازی استراتژی های بازاریابی نوآورانه و موثر و همچنین درک بازار به طور فزاینده و رقابتی کمک می کند. این دوره منحصرا آنلاین است و برای تشویق دانش آموزان برای توسعه مهارت های انتقادی و نظری از طریق تنوع روش های ارزیابی استفاده شده، از جمله مولفه های علمی و عملی مانند مطالعات موردی و پروژه های کاربردی طراحی شده است.

مهارت های یادگیری

دانش آموزان یکپارچه از فرایند مدیریت بازاری را در بر می گیرند و فرصت های توسعه حرفه ای را برجسته می کنند. اهمیت این دیدگاه و رویکردهای آن در استراتژی های مدیریت نشان داده خواهد شد، و طرح هایی برای طیف وسیعی از سازمان ها یا شرکت ها ایجاد می شود. برنامه دوره همچنین از استفاده از نظریه و عمل تحقیقات موجود برای توسعه تفکر استراتژیک و شیوه های مدیریت بازاری استفاده می کند، دانش آموزان LSDM را با دانش های پیشرفته و تخصصی، دانشگاهیان و کارآفرینان ترغیب می کند تا آنها را برای پیگیری حرفه ای تحکیم در آینده.

دانشکده

دانشکده متشکل از معلمان واجد شرایط، با تجربه و معتبر است. علاوه بر آموزش آکادمیک در سطح دکترا، آنها حرفه حرفه ای متمرکز را تشکیل می دهند، بخش مولد را با بازار کار مرتبط می کنند.

مرکز آموزش

دانشجویان LSDM به صورت هفتگی از طریق Tutor Center که شامل یک گروه از معلمان متخصص در بازاریابی با آموزش سطح فوق العاده و تجربه چند ساله می باشند، دنبال می شوند. مرکز آموزش نیز در زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی در دسترس است.

گیرنده های حرفه ای و خروجی ها

استاد بازاریابی به دانشجویان، حرفه ای، کارآفرینان و مدیران با هدف کار حرفه ای در زمینه بازاریابی متمرکز است. کارشناسی ارشد بازاریابی متخصصان در زمینه ارتباطات، تبلیغات، مدیریت، فروش، کنترل محصول و / یا خدمات، خلاق و مسئول در زمینه کسب و کار، در میان دیگران، را آماده می کند.

الزامات ورود

داوطلبان می توانند از طريق گزینه های کاربردی زیر برای استاد در بازاریابی تقاضا کنند:

- مدرک تحصیلی: تحصیلات عالی (3 سال تحصیل) در کشور مبدا، با گواهینامه قانونی صادر شده تایید شده است. این درجه باید در منطقه انتخاب شده یا رشته مربوطه بدست آید.

مدارک:

 • CC یا کارت شناسایی یا کارت شناسایی
 • گذرنامه
 • CV و نامه انگیزشی
 • گواهی کارشناسی

* گواهی IELTS (فقط برای دانش آموزانی که مایل به تحصیل در یک زبان به غیر از زبان خودشان هستند).

- از طریق تجربه حرفه ای: تجربه کاری مرتبط، نشان دهنده توانایی شما برای تحصیل در سطح بازاریابی استاد، با توجه به تأیید LSDM بر اساس میل و رعایت آموزش ابتدایی، آموزش و تجربه پروژه است. از شما خواسته خواهد شد تا نمونه کارهایی را که تجربه حرفه ای خود را در زمینه طراحی نشان می دهد، نشان دهید.

مدارک:

 • CC یا کارت شناسایی یا کارت شناسایی
 • گذرنامه
 • CV و نامه انگیزشی

* گواهی IELTS (فقط برای دانش آموزانی که مایل به تحصیل در یک زبان به غیر از زبان خودشان هستند).

دانشجویان با نیازهای ویژه نیز می توانند درخواست کنند. تجزیه و تحلیل بین دانش آموز و شخص مسئول پشتیبانی دانشجویی در مورد نیازهای خاص هر مورد انجام خواهد شد.

دانشجویان ارشد نیز می توانند درخواست کنند تجزیه و تحلیل از مسیر حرفه ای شما انجام خواهد شد، شبیه آنچه که در انتخابات توسط Via Professional Experience انجام می شود.

* دانش آموزانی که مایل به تحصیل در زبان دیگری از زبان خودشان هستند، باید به درخواست خود یک گواهی نامه به عنوان مدرکی مبنی بر داشتن 6.0 در زبان انتخاب شده یا معادل امتحان IELTS پیوست کنند. درباره آیلتس بیشتر بدانید.

ساختار

استاد بازاریابی 100٪ آنلاین است، طراحی شده برای یادگیری با توجه به دسترسی آن بدون برنامه ثابت. بدین معنا که دانشجوی LSDM هنگام و مکان دسترسی به محتویات و نیز عملکرد ارزیابی را تعریف می کند. تنها مقالات نهایی و ارائه های به موقع در زمان های خاص برنامه ریزی شده و به موقع به دانش آموزان ارسال می شود.

در حدود 12 ماه، استاد خود را در بازاریابی، که توسط دانشگاه هنرهای خلاق (UCA)، یکی از برجسته ترین دانشگاه های تخصصی انگلستان، به زبان مادری خود بدون خروج از خانه، تدریس می شود، تکمیل خواهد کرد.

 • روش های آموزش و یادگیری در این درس:
 • به زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی آموزش داده شد.
 • حداکثر 3 واحد در یک زمان و یک پروژه نهایی
 • محتویات دستگاه یکسان است و توسط موضوعات هفتگی سازماندهی می شود.
 • مرکز آموزش به عنوان حمایت و تعامل برای دانش آموز عمل می کند؛
 • منابع آنلاین (به عنوان مثال سخنرانی ها، سمینارها و بحث ها، آموزش ها و جلسات، بازخورد، تسهیلات انجمن ها و گروه های بحث آنلاین، تمرین های عملی).
آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Desenvolvida em 2016, a London School of Design and Marketing propõe alterar o paradigma do ensino, proporcionando aos estudantes novos desafios com base nas suas vocações.

Desenvolvida em 2016, a London School of Design and Marketing propõe alterar o paradigma do ensino, proporcionando aos estudantes novos desafios com base nas suas vocações. اطلاعات محدود
لندن , مادرید , پورتو + 2 بیشتر کمتر