کارشناسی ارشد بایگانی و اداره ثبت اسناد

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

برنامه کارشناسی ارشد بایگانی ها و رکوردها در دانشکده اطلاعات دانشگاه ایالتی سن ژوئیه دانشجویان را برای شغل در عرصه های در حال توسعه در زمینه مدیریت رکوردها، آرشیو های شرکت ها و مدیریت اطلاعات آماده می کند.

فن آوری پیشرفته

دانش آموزان یاد می گیرند از فناوری های پیشرفته برای سازماندهی، نگهداری و دسترسی به حجم در حال رشد از دارایی های دیجیتال و آنالوگ استفاده کنند. فارغ التحصیلان برنامه آموزش آنلاین MARA در میان متخصصین اطلاعاتی هستند که به طور خاص آموزش داده شده اند تا مواد دیجیتال غیر قابل جایگزینی را که در حال حاضر توسط موسسات شرکت های تجاری، دولتی و غیر انتفاعی تولید می شوند، مدیریت کنند.

آمادگی صدور گواهینامه

برنامه MARA برای آماده سازی فارغ التحصیلان به منظور انجام هر دو معاینه مدرک معتبر ثبت شده توسط موسسه مدیران مدارک مورد تایید و معاینه بایگانی خبره توسط آکادمی بایگانی خبره برگزار می شود.

5 مزایای مدل تحویل به طور کامل آنلاین مدرسه ما

1. دوره کار و آموزش برای یادگیری آنلاین طراحی شده است. مربیان ما کارشناسان آموزش آنلاین هستند و فقط دوره های آنلاین را آموزش می دهند.

2. فناوری در پیشروی همه چیز ما است، با منابع اختصاصی برای حمایت از پذیرش فن آوری های جدید که محیط رسانه های آنلاین ما را توسعه می دهد.

3. همه دانش آموزان ما دانشجویان آنلاین هستند، که ممکن است در سراسر شهر یا در سراسر جهان زندگی کنند، ارائه دیدگاه های گوناگون که سفر یادگیری خود را غنی سازی می کنند.

4. تمام منابع مدرسه ما در حمایت از دانش آموزان آنلاین، از جمله مشاوره حرفه ای ما، مشاوره تحصیلی، و تیم پشتیبانی فنی متمرکز شده است.

5. استادان ما می توانند تمام وقت، انرژی و خلاقیت خود را بر روی نیازهای دانشجویان آنلاین ما تمرکز کنند. برنامه های ما فقط به صورت آنلاین ارائه می شوند.

شغل شما - MARA

نقش حرفه ای سوابق از یک فرد که یک بایگانی یا سوابق و مدیر اطلاعات برای کسی است که باید درک و پذیرش مسئولیت های هر دو موقعیت را داشته باشد تبدیل شده است.

متخصصان رکوردها باید به عنوان یک نتیجه از فناوری ها، ابزارها، قوانین، مقررات و ملاحظات اجتماعی که در برنامه ها و شیوه های ضبط اطلاعات تاثیر می گذارند، در برگیرند. متخصصان رکوردها باید نه تنها در حال توسعه راه حل های عملی برای ارائه چالش ها بلکه در توسعه نظریه ها و رویکردهای جدید بایگانی و سوابق و مدیریت اطلاعات باشند که می تواند اساسا در طول سناریو ثبت اطلاعات را تغییر دهد.

شرایط پذیرش

متقاضیانی که به شرایط زیر نیاز دارند، برای پذیرش در برنامه کارشناسی ارشد رشته ها و مدارک مورد توجه قرار می گیرند:

  • مدرک لیسانس از هر موسسه معتبر منطقه ای در هر رشته با GPA از حداقل 3.0 در موسسه تحصیلات تکمیلی لیسانس یا در 60 ترم گذشته یا 90 واحد چهارم. کار دوره ای به اتمام می رسد پس از مدرک لیسانس در محاسبه گنجانده شود؛ بنابراین، اگر کار دوره ای در دوره کارشناسی باعث می شود که GPA کمتر از 3.0 باشد، منجر به انکار می شود. (GPA را می توان با در نظر گرفتن کلاس ها در هر موسسه معتبر منطقه ای مطرح کرد. کلاس ها باید در یک برنامه درجه ای در آن موسسه استفاده شوند. آنها نمی توانند کلاس های حرفه ای یا شخصی توسعه باشند.)
  • یک درک کلی از کامپیوترها و تکنولوژی. مقررات سواد فناوری را ببینید.
  • دسترسی به کامپیوتر با اتصال به اینترنت و نرم افزار مناسب. شرایط مورد نیاز رایانه را ببینید.
  • متقاضیان بین المللی باید دارای نمره TOEFL 600 (نسخه کاغذی)، 250 (نسخه کامپیوتری) یا 100 (مبتنی بر اینترنت) باشند. یا نمره IELTS از 8.

توجه: ما نیازی به آزمون GMAT یا GRE، توصیه نامه، بیانیه ای از هدف یا رزومه کاری نداریم. بنابراین، لطفا در برنامه خود هیچ کدام از اینها را وارد نکنید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The San José State University School of Information prepares individuals for careers as information professionals. Graduates work in diverse areas of the information profession, such as user experienc ... اطلاعات بیشتر

The San José State University School of Information prepares individuals for careers as information professionals. Graduates work in diverse areas of the information profession, such as user experience design, digital asset management, information architecture, electronic records management, information governance, digital preservation, and librarianship. اطلاعات محدود