کارشناسی ارشد حرفه ای در مدیریت منابع انسانی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

بررسی اجمالی

شرکت ها و سازمان ها از هر زمان دیگری آگاه هستند که یکی از دارایی های اصلی آنها وقتی از رقابت خارج می شود تیم مردم آنها و به همین ترتیب مدیریت و نظارت اداره منابع انسانی آن است. کارکنان یک شرکت نیروی محرکه طراحی ، پیاده سازی و مدیریت پروژه تجاری هستند. به همین ترتیب ، شرکتها باید به طور فزاینده ای به سمت کارکنان خود متمایل شوند. بنابراین ، مدیران منابع انسانی باید متخصصانی باشند که مجهز به رهبری دپارتمانی هستند که با کلیه فعالیتهای تجاری شرکت ارتباط برقرار می کنند و در عین حال قادر به انطباق با تغییرات در محیط هستند. این بخش در هسته اصلی استراتژی شرکت و نیروی محرکه ایجاد مزیت رقابتی آشکار است. نقش منابع انسانی باید در کانون استراتژی شرکت و مدیریت آن باشد زیرا این یک عامل اصلی در جدا کردن شرکت از رقبای خود است.

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی به گونه ای طراحی شده است که متخصصان منابع انسانی را برای پاسخگویی به نیازها و چالش های بازار از منظر مدیریت مردم طراحی کند. افراد حرفه ای که تغییر را به عنوان مؤثرترین راه ایجاد مزیت های رقابتی در آغوش می گیرند ، می توانند از فن آوری های جدید سرمایه گذاری کنند ، افرادی که درک کاملی از نسل جدیدی از متخصصان در بازار اشتغال دارند ، که کاملاً اهمیت تعادل کار / زندگی و اخلاقی را درک می کنند. رفتار ، و کسانی که متعهد به توسعه ، جذب و حفظ استعداد هستند به عنوان بهترین راه برای موفقیت در اکوسیستم جدید تجاری.

این برنامه برای متخصصان ، کارمندان کاملاً شاغل مناسب است ، زیرا حالت یادگیری از راه دور ، انعطاف پذیری را برای برنامه ریزی الگوهای مطالعه و کارهایی متناسب با سبک زندگی شرکت کنندگان فراهم می کند.

دلایل چرا

 • Bootcamp بین المللی در بارسلونا یا رم

Rome Business School این فرصت را به شما می دهد تا با شرکت در برنامه های بین المللی ما در رم یا بارسلونا ، زمینه هایی را در زمینه شغل و کارآفرینی ، نوآوری و سایر مباحث مهم در دنیای تجارت کسب کنید ، جایی که می توانید شبکه حرفه ای خود را نیز گسترش دهید. بوت کامپ در رم به عنوان بخشی از این برنامه گنجانده شده است در حالی که برنامه مسکونی در بارسلونا با هزینه اضافی همراه است.

 • برنامه مهارت های نرم

پایه و اساس یک حرفه ای خوب و موفق بدون شک مهارت های نرم و درخواست شده و مشهور است ، صلاحیت هایی که در هر محیط کار و منطقه تجاری کاربردهای عملی پیدا می کند. برنامه Soft Skills ما دانش و آشنایی کامل و کاملی با این مهارت های نرم شخصی به شما ارائه می دهد و رشد شخصی و حرفه ای آنها را تسهیل می کند.

در این برنامه خاص ، شما در 5 دوره مهارتهای نرم افزاری برای ارتقاء مهارتها (با یک گواهینامه ارائه شده) تخصص خواهید یافت:

 • هوش هیجانی
 • سخنرانی عمومی برای تجارت
 • زمان ، استرس و مدیریت خود
 • ارتباطات متقابل فرهنگی
 • تعارض ، حل مسئله و مذاکره
 • شبکه و همکاران

Rome Business School با چندین شرکت پیشرو مشهور در سطح جهان همکاری های محکمی برقرار کرده است. برای اینکه دانش آموزان ما بتوانند یک شبکه حرفه ای قوی بسازند ، مرتباً جلسات ، بازدیدها ، رویدادها و سخنرانی های مهمان را با نمایندگان اکوسیستم های تجاری نخبگان ، تشویق تعامل بین متخصصان برجسته و دانشجویان ، و تسهیل فرایند یادگیری برگزار می کنیم.

 • مسیر شغلی

تیم خدمات شغلی ماهر و حرفه ای ما یک مسیر شغلی شخصی را که بطور خاص برای شکل دادن به پروفایل حرفه ای خود طراحی شده است ، به منظور ایجاد شخصیتی رقابتی در بازار کار امروزی ، در اختیار همکاران ما قرار می دهد. کارگاه های آموزشی با تمرکز بر داغ ترین موضوع شغل و شبکه سازی شغلی ، جلسات مشاوره شغلی فردی ، رویداد اختصاصی ' Rome Business School Talent Focus' و مزایای ارزشمندتر در دسترس شما هستند تا از بهترین شروع یا تقویت عالی در حرفه خود اطمینان حاصل کنید!

ساختار

قالب حرفه ای استاد Rome Business School در مدیریت منابع انسانی به گونه ای ساخته شده است که آمادگی کامل را برای شرکت کنندگان در بخش منابع انسانی و جنبه های مهم سایر زمینه های مرتبط فراهم می کند و با یک مرور کلی از دنیای مدیریت گسترده تر شروع می کند و سپس به ادامه می دهد. تجزیه و تحلیل تمام موضوعات و جنبه های خاص استراتژی منابع انسانی ، توسعه و مدیریت ، و همچنین ارائه بینش عمیق از رهبری نوآورانه و مسئولانه ، روندها و بهترین شیوه های آن ، و همچنین نحوه استفاده آنها به طور موثر در صنعت مدیریت منابع انسانی .

فهرست

 • تمرکز و تخصص

توسعه صلاحیت های مورد نیاز برای رفع و تقویت نیازهای جدید در مناطق مختلف سازمان. شناسایی و تدوین استراتژیهای مدیریتی مؤثر برای شرکتهای صنعت منابع انسانی.

در این ماژول اول درس ، شما می توانید تخصص در:

 • HR استراتژیک
 • توسعه استعداد
 • رفتار انسان و مدیریت تغییر
 • مهارتهای اساسی ضروری برای مدیران منابع انسانی
 • یک رهبر آینده گرا باشید

در مورد روندهای جدید و نوآوری در صنعت منابع انسانی با تمرکز بر بهترین شیوه های آینده اطلاعات کسب کنید.

به طور خاص ، شما در موضوعات زیر HR HR ، روندهای جدید و چالش های آینده برای HR آماده خواهید شد:

 • روندهای آینده و چالشهای آینده منابع انسانی
 • بهترین روشهای HR برای سال 2021 (مطالعات موردی)
 • اخلاق در محیط کار
 • منابع انسانی
 • پروژه کپسول

پروژه کار گروهی با محدوده ای برای تهیه یک برنامه HR که یک مشکل تجاری در حوزه منابع انسانی را حل می کند ، از یک شرکت موجود یا ساختگی در صنعت HR یا برای کار بر روی یک چالش تجاری است که توسط شرکت کنندگان برای حل یک مشکل در شرکت ها کار می کند. شرکت کنندگان در آنجا کار می کنند. همه تیم ها از مرحله اولیه پروژه هدایت می شوند.

پس از اتمام پروژه سنگفرش ، دانشجویان باید:

 • با انتقادی فکر کنید
 • راه حل های خلاق را پیاده سازی کنید و مشکلات مدیریتی را حل کنید
 • تئوری را با عمل به کار بندید و پیوند دهید
 • گزارش ها و ایده های تجاری را به طور مؤثر ارتباط برقرار کرده و ارائه دهید
 • تحقیقات و تحلیل تجارت را انجام دهید
 • مهارت های رهبری مشترک را نشان دهید
 • به طور موثر در تیم ها کار کنید
 • با فرهنگ ارتباط برقرار کنید و برای رسیدن به یک هدف مشترک سازش کنید
 • اهداف را تعیین کرده و پروژه ها را بطور مؤثر پیاده سازی کنید

روش شناسی

این استاد از طریق سخنرانیهای تعاملی جلو ، تجزیه و تحلیل مطالعه موردی ، تمرینهای درون کلاس ، بحث ، نقش بازی ، تمرینهای تیمی ، مباحث ویدئویی ، تحلیل کسب و کار و جلسات ارائه دانشجو تدریس خواهد شد.

از مطالعات موردی برای ایجاد بحث و نشان دادن موضوعات واقعی تجارت و ارتباطات استفاده خواهد شد. دانش آموزان تشویق می شوند که به طور گسترده بخوانند و درگیر بحث و گفتگو شوند. این روش آموزشی مبتنی بر یادگیری عملی است که از طریق آن معلمان رویکرد یادگیرنده محور را اجرا می کنند ، دانش آموزان را درگیر می کنند و فعالیت هایی را ارائه می دهند که به دانش آموزان امکان می دهد دانش کسب شده را به کار گیرند. همه معلمان در کلاس از روشهای یادگیری فعال استفاده می کنند ، که همچنین برای تعامل دانش آموزان با آموزش از راه دور مناسب هستند.

Bootcamp در سراسر جهان

مهارت های کارآفرینی خود را سنگین کنید و آنها را با چالش نهایی آزمایش کنید: Bootcamp منحصر به فرد Rome Business School در بارسلونا ، با همکاری دانشکده بازرگانی EAE ، شهری زیبا در خط مقدم نوآوری و در میان پربارترین اکوسیستم های نوپا ، و ، برای دانشجویان آنلاین ، Bootcamp در رم در قیمت ثبت نام گنجانده شده است: فقط در مورد پرواز و محل اقامت فکر کنید ، ما از بقیه مراقبت خواهیم کرد!

به یک برنامه پیشرفته بپیوندید که به منظور روبرو شدن شما با چهره های واقع بینانه در کسب و کار برای حل و ارائه یک روش عملی برای یادگیری و توسعه مهارت ها به شما بپیوندد. همه با پشتیبانی حرفه ای یک معلم از شرکت های برتر کلاس کار!

بورس های تحصیلی و شهریه

شهریه این استاد 3،900 یورو (شامل مالیات بر ارزش افزوده) پرداخت هزینه مشارکت قابل نصب است.

قابل پرداخت است:

 • در 4 قسط بدون بهره
 • در یک راه حل واحد (این گزینه به دانشجو 10٪ تخفیف در کل مبلغ شهریه می دهد)

با توجه به مشخصات فردی ، تجربه و انگیزه اثبات شده ، به داوطلبان می توان کمک هزینه تحصیلی را که بخشی از شهریه عمومی (حداکثر 25٪) را شامل می شود دریافت کرد. در واقع ، Rome Business School فرصتی را برای شایسته ترین داوطلبان ارائه می دهد تا از 5 نوع بورس تحصیلی مختلف بهره مند شوند. این پوششهای جزئی اقتصادی می تواند شامل 6 ماه تأمین مالی بدون بهره باشد. در زیر لیستی از کمک های موجود:

 1. بورس تحصیلی عالی دانشگاهی: به کاندیدایی اعطا می شود که در آخرین دوره تحصیلی خود ، اعم از فارغ التحصیل و کارشناسی ، عملکرد فوق العاده ای از خود نشان داده اند.
 2. بورسیه تحصیلی مادام العمر: به متقاضیانی اختصاص می یابد که پیگیری مداوم و با انگیزه خود در زمینه دانش و پیشرفت مهارت را نشان می دهند.
 3. کمک هزینه زنان اجرایی: Rome Business School تلاش است تا نسبت زنان را در سمتهای اجرایی ارتقا بخشد و برابری جنسیتی را در محیط کار افزایش دهد. در واقع ، این کمک هزینه به منظور ارتقاء توانایی دانشجویان ما در تحقق پتانسیل های اجرایی ، ظرفیت رهبری و آرزوهای حرفه ای است.
 4. کمک هزینه کارآفرینی: هدف ما این است که با استفاده از این کمک هزینه ای که به مدیران SMEs ، متخصصان خود اشتغالی و افراد با پروژه تجاری خود اعطا می شود ، با استفاده از این کمک مالی ، به روح کارآفرینی دانشجویان ما با ایده های شغلی عالی تغذیه کنیم.
 5. مدیران بهتر برای یک دنیای بهتر: این برای کاندیداها منظور شده است که انگیزه روشنی و آینده گرا را نشان می دهند که با هدف بهبود اقتصاد و جامعه و جهان پیرامون خود انجام می شود.

با توجه به محدود بودن تاریخ شروع و وجوه ، رقابت برای بورس های تحصیلی افزایش می یابد ، بنابراین توصیه می شود هر چه سریعتر این درخواست را انجام دهید.

برای درخواست بورس تحصیلی ، لازم است در هنگام ارسال درخواست برای پذیرش کارشناسی ارشد ، نامه انگیزشی حداکثر 300 کلمه به همراه CV و مدارک ارسال کنید. صلاحیت دریافت بورس تحصیلی توسط کمیته علمی Rome Business School در هنگام ارزیابی درخواست نامزد تصمیم گیری خواهد شد.

برای نوشتن نامه انگیزشی برای بورس تحصیلی ، متقاضی باید این موارد را نشان دهد:

 • آنچه متقاضی را از سایر نامزدها متمایز می کند.
 • اهداف و آرمانهای حرفه ای.

روند پذیرش

Rome Business School برای حفظ بالاترین سطح کیفیت در برنامه هایی که ارائه می دهیم سخت کار می کند. به همین دلیل ، برای اطمینان از صلاحیت نامزدها ، کلیه متقاضیان می بایست مراحل انتخابی را بصورت ساختاری زیر بطور موفقیت آمیز طی کنند:

 1. ارزیابی اعتبارنامه
 2. تأیید برنامه
 3. مصاحبه انتخاب
 4. پذیرش
 5. ثبت نام

روند پذیرش با هدف بررسی صلاحیت نامزد برای حضور در استاد انجام می شود. سابقه تحصیلی نامزدها ، تجربیات قبلی در مباحث تحت عنوان استاد و انگیزه از موضوعات ارزیابی خواهد بود. پس از ارسال ، این برنامه توسط کمیته علمی Rome Business School ارزیابی می شود. برای اطمینان از مناسب بودن برنامه ، تهیه کلیه اسناد و مدارک مورد نیاز مهم است.

درجه

دانشجویانی که برنامه را با موفقیت تکمیل می کنند یک گواهینامه مضاعف دریافت می کنند: دیپلم Rome Business School و یک گواهینامه رسمی توسط Universidad Internacional de Valencia (VIU) ، که 60 اعتبار بین المللی شناخته شده (60 ECTS) را ارائه می دهد.

پرش شروع بقیه زندگی خود را!

اگر به دنبال آموزش پیشرفته با کیفیت عالی در یک حوزه تجاری خاص ، فرصت های بی شماری برای توسعه مهارت و آزمایش خود هستید ، راه هایی برای گسترش شبکه حرفه ای خود و برقراری ارتباط با متخصصان نخبه مشغول به کار در چندین زمینه تجاری ، ما دقیقاً این برنامه را برای شما داریم . از آنجا ، همه چیز به عهده شماست! عزم و اراده شما برای یادگیری و تجربه روشهای نوین تفکر تنها چیزی است که شما باید از بهترین برنامه های ما استفاده کنید و راه خود را در مسیر موفقیت در حرفه خود شروع کنید.

آخرین به روز رسانی May 2020

درباره این دانشگاه

The Rome Business School is a Rome, Italy, based Institute of excellence devoted to managerial training and research, which operates internationally, with alumni hailing from more than 140 countries w ... اطلاعات بیشتر

The Rome Business School is a Rome, Italy, based Institute of excellence devoted to managerial training and research, which operates internationally, with alumni hailing from more than 140 countries worldwide. اطلاعات محدود
رم , ایتالیا آنلاین + 1 بیشتر کمتر