کارشناسی ارشد حسابداری و مدیریت مالی (از بالا)

عمومی

شرح برنامه

ما برای پیگیری امتحانات نهایی ACCA تركیب شده ، برنامه كارشناسی ارشد حسابداری و مدیریت مالی بالا به منظور پشتیبانی از پیشرفت شغلی شما در مشاغل ، حسابداری و نقشهای مدیریت مالی طراحی شده است. این خدمات مالی ، حسابداری و دانش مدیریت گسترده تری را ارائه می دهد که می تواند برای موفقیت در بسیاری از صنایع بخش خصوصی و دولتی مهم باشد.

تیم اختصاصی ، بسیار ماهر و با تجربه ما شما را در جستجوی اصول و عملکرد مدیریت مالی و حسابداری ، زمینه ای که در آن فعالیت می کنند و نحوه مدیریت آنها هدایت می کند. ما به شما کمک خواهیم کرد که مهارت های کاربردی مربوط به گزارشگری مالی و مدیریت مالی و همچنین موضوعات مدیریت گسترده تری نظیر مسئولیت شرکت ها و اجتماعی ، اخلاق تجاری ، ریسک و استراتژی تجارت ، عملکرد مالی و مالیات / حسابرسی را بدست آورید.

شما را به اکتشاف روشهای تحقیق تشویق می کند و به شما این امکان را می دهد تا در مورد طیف وسیعی از ابزارهای تحقیق و تکنیکهای تحلیلی درک کنید. این دانش زمانی ارزشمند خواهد بود که شما پایان نامه کارشناسی ارشد خود را هنگام انجام یک بخش مهم تحقیق در مورد حسابداری یا مدیریت مدیریت مالی ، مهارت های انتقادی و تحقیقاتی خود را ارتقاء داده و می تواند به نفع تمرین حرفه ای شما باشد.

نکات برجسته دوره

این دوره با هدف ایجاد مهارت های حرفه ای شما برای یک حرفه در مدیریت مالی یا حسابداری است.

  • مهارتهای مطالعه و تحقیقاتی که به شما معرفی می شود بسیار فراتر از صنعت خدمات مالی است.
  • از شما خواسته می شود توانایی های کلیدی در تفکر انتقادی و آگاهی از اصول و تکنیک های لازم برای تصمیم گیری مالی موثر را توسعه دهید.

شرایط ورود

حسابداران واجد شرایط (CIPFA / CIMA / ICAEW / ICAS / ACCA) می توانند حداکثر 90 معافیت اعتباری از کارشناسی ارشد دریافت کنند که اجازه ورود مستقیم به این Top Up را می دهند. صلاحیت های تنظیم شده ویژه در یک موضوع مرتبط با سطح 7 نیز ممکن است معافیت های معادل 90 اعتبار را جذب کند.128889_photo-1460925895917-afdab827c52f.jpg کارلوس Muza / Unsplash

مدت زمان

دو ترم.

حالت

تمام وقت ، کلاسهای آنلاین.

تاریخ شروع

سپتامبر ، ژانویه ، ژوئن.

ماژول برنامه

  • رهبر استراتژیک تجارت
  • روشهای تحقیق برای حسابداران
  • پایان نامه

توسعه شغلی و حرفه ای

دوره کارشناسی ارشد حسابداری و مدیریت مالی تا به بالا برای متخصصانی که در بخش های تجارت ، حسابداری و امور مالی فعالیت می کنند طراحی شده است. این برنامه به شما امکان می دهد تا درک خود را از اصول و عملکرد مدیریت مالی و حسابداری ، زمینه ای که در آن فعالیت می کنند و نحوه مدیریت آنها را تکمیل کنید ، تثبیت کنید. این فرصت را به شما می دهد تا مهارتهایی را که در امور مالی آموخته اید ، و همچنین موضوعات مربوط به مدیریت گسترده تر ، استفاده کنید و به نتیجه نهایی پایان نامه خود برسید - و دستیابی به مدرک کامل کارشناسی ارشد خود را.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

With a student body of around 11,000, you will get the best of all worlds at Bolton. You will be based on a modern, compact campus where no-one feels anonymous and, with small teaching groups on many ... اطلاعات بیشتر

With a student body of around 11,000, you will get the best of all worlds at Bolton. You will be based on a modern, compact campus where no-one feels anonymous and, with small teaching groups on many courses, you can be sure you are a name, not just a number. اطلاعات محدود