کارشناسی ارشد حقوق بین الملل و دیپلماسی (آنلاین)

عمومی

شرح برنامه

استاد هنر در حقوق بین الملل و دیپلماسی (آنلاین) یک برنامه تحصیلات تکمیلی است که به دانشجویان اجازه می دهد در رابط بین حقوق بین الملل و دیپلماسی تخصص بگیرند . این نه تنها دانش دانشجویان را در زمینه حقوق بین الملل و ابعاد بنیادی مختلف آن گسترش می دهد ، بلکه آنها را به دانش و مهارت برای کار در زمینه دیپلماسی و مشاغل بین المللی مرتبط مجهز می کند.

در طول این برنامه ، دانشجویان ابعاد مختلف حقوق بین الملل را از جمله موارد مربوط به قانونگذاری ، درگیری های مسلحانه ، حقوق بشر ، روابط اقتصادی ، اختلافات ارضی و دریایی ، اختلافات زیست محیطی و همچنین موارد مربوط به تئوری و عمل دیپلماسی در قرن بیست و یکم شامل حل اختلاف و حل اختلاف. دانش آموزان همچنین در جلسات مهارت افزایی شرکت می کنند که برای حمایت از مشاغل حرفه ای و اشتغال آنها طراحی شده است. این مدرک کارشناسی ارشد که توسط دو نهاد سازمان ملل ( University for Peace و موسسه آموزش و تحقیقات سازمان ملل) ارائه شده است ، بهترین آموزش های آکادمیک و سبک اجرایی را ترکیب می کند. دانشجویان همچنین تجربه دست اول کار سازمان ملل متحد (سازمان ملل) را بدست خواهند آورد ، زیرا این فرصت را دارند که در یک سفر میدانی به ژنو و لاهه شرکت کنند ، جایی که سازمان ملل متحد حضور چشمگیری دارد.

این برنامه - به طور کامل در چهار ترم بصورت آنلاین ارائه می شود - برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ، دیپلمات ها ، افسران دولتی ، نمایندگان سازمان های غیردولتی ، کارمندان دولت بین المللی یا پزشکان حقوق خصوصی طراحی شده است که مایل به تقویت دانش خود در حقوق بین الملل ، حل اختلاف ، بین المللی هستند مدیریت امور و دیپلماسی ، اما قادر به ترک کار خود و شرکت در دوره های دانشگاه در کاستاریکا نیستند. دوره های ارائه شده به روش آنلاین که به طور خاص با در نظر گرفتن چنین متخصصانی مشغول به کار هستند ، بهترین تکنیک های آموزشی آموزش آنلاین ناهمزمان را با روش های بسیار تعاملی یادگیری ترکیب می کنند.

بدن دانشجویی

ویژگی های University for Peace با تنوع و چند فرهنگی بودن آن است. برای 2020-2021 ، 102 دانشجو از 38 کشور داریم. در نتیجه ، دانشگاه ما همیشه پر از فعالیت های دانشجویی است ، بیشتر آنها توسط خود دانشجویان سازمان یافته است. در سالهای گذشته ، کلاسهای یوگا ، کلاسهای مکالمه به زبانهای مختلف ، جشن شبهای فرهنگی (شب آسیایی ، شب لاتین ، شب اروپایی و غیره) و همچنین فعالیتهای نهادی برای دانشجویان (کلاسهای زومبا ، دانشگاهی "قهوه ای ناهارهای کیسه ای و غیره.) وضعیت کنونی دانشجویان را مجبور به خلاقیت بیشتر در رابطه با معاشرت و اطمینان از زندگی دانشجویی غنی در UPEACE کرده است.

چشم انداز شغلی

در پایان برنامه ، دانش آموزان باید:

 • درک عمیقی از نظریه و عمل حقوق بین الملل داشته باشید.
 • بتوانند در پروسه های مختلف قانون سازی ، اجرا و اجرا در ارتقا قانون در سطوح مختلف ، به ویژه منطقه ای و بین المللی مشارکت کنند.
 • درک عمیقی از نظریه و عملکرد دیپلماسی داشته باشید.
 • قادر به ارزیابی رابطه بین حقوق بین الملل ، دیپلماسی ، سیستم سازمان ملل و چالش های معاصر کنونی باشید.
 • قادر به استفاده از مهارت های نرم و کلیدی در یک محیط کاری بین المللی باشید.

مقررات پذیرش

برای تکمیل روند درخواست شما مستندات زیر لازم است. لطفاً قبل از شروع مراحل درخواست آنلاین ، آنها را آماده و آماده داشته باشید ، زیرا لازم است در سیستم بارگذاری شوند.

مدارک مورد نیاز برای آپلود:

 • نمره تست مهارت های انگلیسی (TOEFL، IELTS)
 • بیانیه ای از هدف
 • توصیهنامهها
 • رساله کارشناسی ارشد (رشته کارشناسی) و گواهی درجه
 • رزومه تحصیلی یا رزومه
 • کپی پاسپورت (صفحه اول تنها با عکس)

برنامه آنلاین به اسکن الکترونیکی (PDF) اسناد مورد نیاز نیاز دارد.

ما نمی توانیم هیچ اطلاعاتی در مورد وضعیت متقاضیان از طریق تلفن یا اشخاص ثالث ارائه دهیم. اطلاعات فقط با استفاده از نامه الکترونیکی ارائه شده در فرم درخواست آنلاین در اختیار متقاضی قرار می گیرد. لطفاً هرگونه پرسش از طریق ایمیل را برای admission @ elearning آدرس دهی کنید. UPEACE .org.

لطفاً قبل از ارسال درخواست ، شماره شناسه برنامه خود را یادداشت کنید ، زیرا بازیابی این شماره برای تیم پذیرش دشوار است. اگر شماره شناسنامه خود را گم کردید ، لطفاً برای admission @ elearning ایمیل کنید. UPEACE .org.

آخرین به روز رسانی دسامبر 2020

درباره این دانشگاه

The University for Peace is a higher education institution which offers Master of Arts and Doctorate degrees in the fields of Environment and Development, International Law, and Peace and Conflict Stu ... اطلاعات بیشتر

The University for Peace is a higher education institution which offers Master of Arts and Doctorate degrees in the fields of Environment and Development, International Law, and Peace and Conflict Studies. It was created in December 1980 by mandate from the United Nations. اطلاعات محدود
سیوداد کالون , سان پدرو + 1 بیشتر کمتر