Read the Official Description

با یک مدرک کارشناسی ارشد آموزش آنلاین از سنت مری، شما یک روش آموزش جامع را خواهید آموخت که بیشتر برای کمک به دانش آموزان برای دستیابی به پتانسیل کامل آنها می باشد. کاوش راه هایی برای حذف موانع برای دانش آموزان با نیازهای خاص و یادگیری نحوه ایجاد یک برنامه آموزش فردی برای حمایت از آنها. همچنین، یاد بگیرید چگونه به طور موثر آموزش خود را سفارشی برای دیدار با دانش آموزان در سطح مهارت خود.

این مدرک کارشناسی ارشد آنلاین در آموزش های ویژه شما را آماده کار با زبان آموزانی می کند که خدمات آموزش ویژه برای معلولیت های خاص، کودکان مبتلا به طیف اوتیسم و ​​/ یا افرادی با اختلالات عاطفی یا رفتاری را دریافت می کنند.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مدرک کارشناسی ارشد سنت مری در برنامه تحصیلی ویژه کسب کنید، فرم را تکمیل کنید تا اطلاعات بیشتری را درخواست کنید.

توجه: دانش آموزانی که در مینه سوتا زندگی می کنند و کار می کنند ممکن است شرایط اضافی برای واجد شرایط بودن برای درخواست مجوز تحصیلی ویژه مینه سوتا را در زمینه های: ناتوانی یادگیری خاص (LD)، اختلالات عاطفی یا رفتاری (EBD) و / یا طیف اوتیسم اختلال (ASD).

Program taught in:
انگلیسی

See 11 more programs offered by Saint Mary's University of Minnesota Online »

این دوره Online
Start Date
Open Enrollment
Duration
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment