کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش: دوگانه دوران کودکی / آموزش و پرورش ویژه

Metropolitan College of New York

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش: دوگانه دوران کودکی / آموزش و پرورش ویژه

Metropolitan College of New York

کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش: دوگانه در دوران کودکی / آموزش و پرورش ویژه

فارغ التحصیلان واجد شرایط برای هر دو اولیه گواهی نامه ایالتی نیویورک در دوران کودکی 1-6 آموزش و پرورش عمومی و در دوران کودکی 1-6 / آموزش و پرورش ویژه (آموزش دانش آموزان معلول) می باشد. کارشناسی ارشد MCNY 'در آموزش و پرورش را به خود جذب بسیار حرفه ای با انگیزه که به آموزش و پرورش از همه کودکان متعهد است. به عنوان یک دانشجوی در اینجا، شما را در یک برنامه آموزشی چالش برانگیز است که شامل تمام وقت کار و کارآموزی مورد نیاز با مطالعه فشرده شرکت خواهد کرد. شما از مزایای یک جامعه آموزش نزدیک گره، که در آن دانش آموزان در هر یک از دیگر دانش و پشتیبانی در طول زمان خود را در اینجا تکیه لذت ببرید.

در مورد این برنامه

جدید شتاب 12 ماه اولیه صدور گواهینامه معلم کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش: دوگانه 1-6 دوران کودکی / آموزش و پرورش ویژه (آموزش دانش آموزان معلول) برنامه.این 1 سال، 3 ترم، برنامه 46-اعتبار برای فرد است که به educability از همه کودکان و کسی که می خواهد انعطاف پذیری در اختیار داشتن گواهی نامه برای تدریس در یک محیط آموزش و پرورش به طور کلی، فراگیر و یا ویژه ای در ابتدایی متعهد طراحی سطح (کلاس 1/6). این برنامه منجر به صدور گواهینامه اولیه معلم آموزش و پرورش در هر دو دوران کودکی (نمرات 1-6) و آموزش دانش آموزان معلول (آموزش و پرورش ویژه)، پس از فارغ التحصیلی و با موفقیت تکمیل الزامات NYSED، از جمله نمرات عبور در CST چند تم (002) و دانش آموزان CST معلول امتحانات (060) صدور گواهینامه. یک سیستم هدف محور آموزش و پرورش منحصر به فرد نظریه لینک به عمل در هر مرحله از فرایند یادگیری است. از طریق یک مدل کوهورت، دانش آموزان را به یادگیری جوامع همکار سازمان به منظور توسعه دانش، مهارت و درک تراز وسط قرار دارد به استانداردهای آموزشی ایالت نیویورک.از آنجا که برنامه به آماده ساختن معلمان که قادر به استفاده از فن آوری های آموزشی متعهد، دانش آموزان خواهد شد کامپیوتر لپ تاپ خود را با توجه به آنها کمک کند کشف، ارزیابی و به طور موثر ادغام فن آوری آموزشی در سراسر برنامه درسی. MS در برنامه آموزش برای فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر، تعویض شغلی و معلمان uncertified طراحی شده است. این برنامه 12 ماهه فقط برای دانش آموزان تمام وقت. دانش آموزان می توانند در پاییز، بهار یا تابستان ترم آغاز خواهد شد. دانشجویان انتظار می رود برای تکمیل کل برنامه در 12 ماه با کلاس کوهورت ورود خود متوالی. در انطباق با مقررات NYSED، این برنامه در طول ترم اول شامل 120 ساعت از تجارب درست. در طول ترم دوم و سوم، دانش آموزان در دو تجربه تدریس دانش آموز هر مدت 32 روز در مدرسه شرکت خواهد کرد.

ارائه دوره

تقاضا برای معلمان آموزش و پرورش ویژه در سال های اخیر افزایش یافته است، زیرا بسیاری از مناطق مشکلات گزارش پیدا کردن شماره کافی از معلمان آموزش و پرورش ویژه محفوظ است. این درجه در مقطع فوق لیسانس ویژگی های 1 سال، 3 ترم، برنامه 46-اعتباری ترکیب کار کلاس، تجارب میشه و آموزش دانش آموزان برای آماده سازی نامزد به معلمان اثربخش از دانش آموزان معلول در مدارس متنوع شهری است. این برنامه منجر به صدور گواهینامه اولیه معلم آموزش و پرورش در هر دو دوران کودکی (نمرات 1-6) و آموزش های ویژه (آموزش دانش آموزان معلول) پس از فارغ التحصیلی با موفقیت تکمیل تمام نیازهای NYSED، از جمله عبور هر دو CST چند تم (002) و دانش آموزان CST معلول امتحانات (060) صدور گواهینامه.

فرصت های شغلی

دفتر آمار کار 'آخرین گزارش از مشاغل انتظار می رود که بیشترین تعداد فرصت شغلی از طریق 2018 (اندازه گیری شده توسط تعدادی پیش بینی شغل اضافه 2008-2018) نشان می دهد که هر دو مدرسه معلمان بعد از متوسطه و ابتدایی در میان 15 بالا . فرصت شغلی برای معلمان متوسطه انتظار می رود برای پرش های 257000 از سال 2018 در حالی که شغل برای معلمان مدرسه ابتدایی خواهد 244،000 رشد می کنند.

پذیرش مورد نیاز

همه برنامه های کاربردی خواهد شد هر دو یک متخصص ثبت نام و مدیر برنامه MSED بررسی است. ورود به برنامه MSED رقابتی می باشد و نیاز به شرح زیر است:
  1. برنامه کامل با تمام متن رسمی و اسناد و مدارک.
  2. مدارک و شواهد از مدرک لیسانس کسب با معدل 3.0 یا بالاتر از یک موسسه معتبر آموزش عالی. متقاضیان با معدل پایین ممکن است برای پذیرش در اساس موقت بر اساس تجربه حرفه ای و / یا اعتبار در نظر گرفته. اگر در اساس موقت بستری، دانش آموز مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل تعداد مشخصی از اعتبارات با معدل کلی 3.0 به منظور ادامه در برنامه است. پس از برنامه به برنامه، یک دانش آموز متن 'نیز برای هنر مناسب لیبرال و علوم و ترم هسته محتوا توسط NYSED بخش مورد نیاز برای صدور گواهینامه 52.21 ارزیابی شود.
  3. رزومه
  4. دو نامه امضا شده از مرجع از اعضای هیئت علمی / حرفه ای شهادت نه تنها به آمادگی تحصیلی متقاضی بلکه به / آمادگی خود را برای تدریس به کودکان.
  5. مهارت مهارت های سواد آموزی زبان انگلیسی از طریق درسی و در شخص نمونه نوشتن در همان روز به عنوان مصاحبه گرفته شده است.
  6. شرکت در یک مصاحبه ساختار یافته با مدیر برنامه و / یا اعضای هیئت علمی برنامه است.
  7. NYCDOE واجد شرایط بودن ترخیص کالا از گمرک اثر انگشت به کار با کودکان. NYCDOE فرآیند ترخیص کالا از گمرک اثر انگشت بلافاصله پس از آگاه شدن از طریق شروع به پذیرش توسط مدیر برنامه.
  8. اثبات واکسن (ایالت نیویورک قانون بهداشت عمومی 2165 نیاز به تمام دانش آموزان در و یا پس از ژانویه 1 1957 عرضه واکسن از سرخک، اوریون و سرخچه قبل از ثبت نام.
  9. هزینه درخواست 45 $ (هزینه غیر قابل استرداد) است که می تواند یا با چک، حواله و یا بر روی خط با کارت اعتباری از طریق یک سرور امن پرداخت می شود.

مهلت درخواست برای برنامه

نرم افزار را می توان در هر زمان ساخته شده است. کالج دانش آموزان می پذیرد بر اساس پذیرش آلیاژها برای سه دوره در سال است. ترم شروع: سقوط - هفته دوم سپتامبر، بهار - هفته دوم ژانویه، تابستان - هفته اول اردیبهشت.
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Locations
آمریکا - New York, New York
تاریخ شروع : سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
آمریکا - New York, New York
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات