کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش

Kaplan University Online

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش

Kaplan University Online

امروز K-12 کلاس های درس در تمام اشکال و اندازه آمده، انطباق دانش آموزان در مدارس دولتی و خصوصی، برنامه های حرفه ای و محیط حتی در منزل. اگر شما علاقه مند در حد عالی رساندن مهارت و دانش خود را به موقعیت بهتر است خود را برای پیشرفت شغلی هستند، کاپلان دانشگاه ارائه می دهد راحت است، راه حل انعطاف پذیر برای کسب مدرک کارشناسی ارشد خود را آنلاین. * این برنامه ارائه می دهد سه غلظت طراحی شده برای کمک به شما در دستیابی شایستگی علمی در یک منطقه خاص آموزش: آموزش سواد و زبان، دانش آموزان با نیازهای ویژه آموزش و رهبری آموزشی است.

برنامه درسی به طور منظم به روز شده، و اعضای هیئت علمی همه دکترا و سال ها تجربه آموزشی و عملی به کلاس درس تضمین دانش خود را هر دو در حال حاضر و جذاب است. علاوه بر این، معلمان که ملی انجمن خبره معلم وضعیت (NBCT) از طریق هیئت ملی استاندارد آموزش حرفه ای (NBPTS) دریافت ممکن است اعتبار برای سه دوره در کارشناسی ارشد آموزش و پرورش دریافت خواهید کرد. † این تواند به شما پول سرمایه گذاری تحصیلات تکمیلی خود را ذخیره کنید و کوتاه زمان صرف شده به دنبال مدرک خود را.

این برنامه ممکن است در تمام کشورهای در دسترس باشد. صحبت با پذیرش مشاور برای اطلاعات بیشتر.

      • *کاپلان دانشگاه باعث می شود هیچ تضمینی یا ضمانت نامه که آیا برنامه ملاقات الزامات خاص برای هر کشور یا مدرسه سیستم منحصر به فرد برای صدور گواهینامه، پیشرفت شغلی، و یا اهداف افزایش دستمزد. کاپلان دانشگاه دانش آموزان خود را تشویق می کند به طور مستقل تحقیق مورد نیاز در هر کشور یا مدرسه سیستمی که در آنها قصد به دنبال افزایش حقوق یا ارتقاء. برنامه های خاص ممکن است برای هر مدت در دسترس باشد.

کاتالوگ دانشگاه برای سیاست ارزیابی آموزش قبل مراجعه کنید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
385 USD
هزینه ها در هر اعتباری
Locations
آمریکا - USA Online
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - USA Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات