کارشناسی ارشد در اتوماسیون بازاریابی

عمومی

شرح برنامه

مفهوم ابتکاری مدرسه کسب و کار

در IEBS ما یک قدم به جلو در مقایسه با مدل مدرسه سنتی کسب و کار IEBS داریم:

 • مدل یادگیری سنتی سفت و سخت است و بسیار انعطاف پذیر نیست زیرا این مدل مبتنی بر مدل جامعه استاندارد و تغییرناپذیر است.
 • مدل یادگیری IEBS مدرن ، انعطاف پذیر و تطبیقی است زیرا به منظور پاسخگویی به دنیای امروز و تغییر مداوم طراحی شده است.
 • ما یادگیری پیشنهادی را ارائه می دهیم که فن آوری و نوآوری را به عنوان بخشی از موضوع مورد استفاده قرار می دهد ، و همیشه دانش فعلی را ارائه می دهد.
 • ما به یک الگوی یادگیری 2.0 فکر می کنیم که توانایی "یادگیری یادگیری" را در اولویت قرار می دهد ، و مهارت های لازم برای موفقیت آمیز با چالش های امروز را توسعه می دهد.
 • ما با تشکر از وب 2.0 ، مدل های سنتی را به عنوان روش مورد با جدیدترین جریان های یادگیری ادغام می کنیم.

از این گذشته ، یک کتاب دیگر به ما تضمین نمی کند که همه چیزهایی را که باید در زندگی بدانیم یاد خواهیم گرفت.

در IEBS ، دانش آموز آماده می شود تا از طریق شیوه ای جدید برای انجام امور تجاری ، به یک حرفه ای پیشرو تبدیل شود ، که توانایی نوآوری ، تعهد و ارزشی برای شرکت های خود داشته باشد.

IEBS ؟

IEBS ، اولین مدرسه کسب و کار بومی دیجیتال به زبان اسپانیایی در جهان ، در سال 2009 با هدف ارائه جایگزین برای مدارس تجاری سنتی ، با تعهد به یک مدل یادگیری نوآورانه ، قادر به پاسخگویی به نیازهای واقعی تأسیس شد. شرکت ها و متخصصانی که در جامعه در حال تغییر و تحول مداوم هستند. ما یک مدرسه چابک و مدرن را پیشنهاد می کنیم که بتواند با جدیدترین روندها به روز باشد و بر اساس ارزشهای محکمی شکل بگیرد تا افراد مسئولیت پذیر بیشتری را ایجاد کند ، کسانی که پروژه هایی را با کارآفرینی از نوآوری ، اخلاق و پایداری رهبری می کنند.

هدف ما آموزش رهبران جدید است که دنیای مورد نیاز زندگی می کنیم. قادر به تعهد ، نوآوری و ایجاد ارزش برای شرکت ها ، کارمندان و جامعه خود به شیوه ای پایدار و سودآور.

شخصیت بین المللی

IEBS در نوآوری و کارآفرینی در اسپانیا به دست Seedrocket ، اولین شتاب دهنده راه اندازی در اسپانیا متولد شد که گوگل را به عنوان یکی از شرکای اصلی خود در اختیار دارد. دفتر مرکزی آن در مادرید و بارسلونا واقع شده است ، دو شهر مهم در منظر اروپایی و جهانی نوآوری و کارآفرینی ، منابع نوآوری و روندهایی که به IEBS اجازه می دهد IEBS ابتکاری ترین استعداد و دانش را برای همه دانشجویان خود IEBS ارمغان آورد. . IEBS مقر خود را در آمریکای لاتین ، در IEBS ریو دو لا پلاتا ، در مونته ویدئو از آنجا که فرهنگ خلاقانه ، استعداد و ابتکاری ترین دانش را با همه کشورهای آمریکای لاتین متصل می کند.

اهداف

لزوم اجرای اقدامات مخرب در شرکت ها نه تنها به حوزه دیجیتال کاهش می یابد. سازمانهایی که نوآوری و رشد مداوم را دنبال می کنند ، نیاز به ادغام چهره ای دارند که تجزیه و تحلیل های لازم ، استراتژی و اهرم های تغییر را بهم می رساند. از این رو ، رشد هکر خود را به عنوان یکی از پروفایل های ستاره در هر تجارت قرار داده است.

رشد هکینگ به سمت رشد بازاریابی پیش رفته است تا تکنیک های دیجیتال مارکتینگ را با اجرای قیف رشد ترکیب کند ، که امکان شناسایی بازده هر یک از اقدامات انجام شده را فراهم می آورد. تفکر ناب موتور رشد است که قدرت را مختل می کند.

کارشناسی ارشد در بازاریابی رشد

 • تجزیه و تحلیل ، استراتژی و تحقیق و شناسایی اهرم های رشد.
 • تکنیک های بازاریابی دیجیتال (بازاریابی جستجو ، رسانه های پرداخت شده ، UX)
 • قدم زدن AARRR (کسب ، فعال سازی ، نگهداری ، درآمد و ارجاع).

در پایان کارشناسی ارشد در اتوماسیون بازاریابی کاملاً قادر خواهید بود:

 • با استفاده از طراحی محصول UX و تکنیک های Lean Canvas ، یک MVP را به روش چابک ایجاد کنید .
 • روشهای چابک را به ما کمک کنید تا تحولات و بهینه سازی ها را آزمایش کنیم.
 • به تجزیه و تحلیل وب استاد ، ایجاد قیف های تبدیل که به شما امکان می دهد عملکرد وب سایت را مشاهده کنید ، شناسایی کنید که مشکلات اولویت برای حل کدام ها هستند و می توانند سریعتر رشد کنند.
 • یک الگوی رشد هک کردن را بر اساس روش علمی پیاده سازی کنید.
 • استاد کانالهای اصلی کسب در بازاریابی دیجیتال ؛ علاوه بر دانستن کارآمدترین فرآیندهای هر یک.
 • هک های رشد فعال برای سیستم عامل های اصلی را بشناسید و مدیریت کنید.
 • اقدامات انتگرالی را مطرح کنید و هر مرحله از قیف AARRR (کسب ، فعال سازی ، نگهداری ، درآمد و ارجاع) را آزمایش کنید.
 • بدانید که به منظور بهینه سازی عناصر موجود در وب سایت ها یا برنامه های کاربردی خود ، ابزارها و تکنیک هایی را که امروزه موفق ترین آنها استفاده می کنند ، استفاده کرده است تا مشتریان یا بازدید کنندگان شما بتوانند تجربه را با محصولات خود بهبود بخشند.
 • برنامه ای برای اقداماتی که به شما اجازه می دهد گام به گام در روند رشد هکینگ، با هدف اجرای یک فرهنگ داخلی در شرکت خود، که تنها هدف آن دستیابی به رشد این شرکت یا راه اندازی است، ایجاد کنید.

پذیرش و ثبت نام

این برنامه تعداد محدودی مکان دارد. در این روش ما تماس شخصی بین دانش آموز و معلم را ارتقا می دهیم تا هر معلم با یک برخورد مستقیم و نزدیک به مربی دانش آموز تبدیل شود.

برنامه های پذیرش به ترتیب دقیق پذیرش پردازش می شوند و توسط کمیته ارزیابی که توسط مدیر برنامه ، مدیر دانشگاه و هماهنگ پذیرش تشکیل می شود ، ارزیابی می شوند. برای پر کردن برنامه پذیرش ، روی دکمه زیر کلیک کنید:

پیش ثبت نام

دوره پیش ثبت نام تا 30 سپتامبر باز است. در این مدت شما می توانید مکان خود را در برنامه رزرو کرده و تضمین کنید و اگر قبل از 31 ژوئیه رزرو خود را انجام دهید ، 10٪ تخفیف اضافی نیز در ثبت نام دریافت خواهید کرد.

ثبت

مهلت تکمیل ثبت نام خود در این برنامه در تاریخ 24 نوامبر یا در زمان تکمیل سهمیه مکان های موجود پایان می یابد.

شرایط پذیرش

اگر مدرک دانشگاهی دارید ، در آخرین سال تحصیل هستید یا در زمینه تحصیلات تجربه حرفه ای مرتبط دارید ، می توانید برای پذیرش در این برنامه اقدام کنید.

 • با مدرک دانشگاهی: ارائه مدرک و سوابق تحصیلی ضروری خواهد بود. در صورت حضور در سال گذشته ، فقط سوابق تحصیلی ارائه می شود.
 • بدون داشتن مدرک دانشگاهی: داشتن تجربه حرفه ای قبلی امری ضروری نیست ، اما تجربه حرفه ای معتبر یک عنصر بسیار مهم در فرایند انتخاب است. در صورت نداشتن مدرک دانشگاهی ، می توان با تجربه حرفه ای قابل اثبات اعتبار داد. سالهای تجربه مورد نیاز بسته به اهمیت آن متفاوت خواهد بود.

بورس های تحصیلی و کمک های مالی

IEBS برای تسهیل دسترسی دانشجویان خود به برنامه های IEBS دارای یک برنامه منحصر به فرد از بورسیه ها و کمک های مالی است. تعهد وی کمک به افرادی است که واقعاً به آموزش و ارتقاء شغلی علاقه مند هستند. IEBS با این بورس های تحصیلی ، چشم انداز شغلی خود را بهبود می بخشد و به آنها فرصتی می دهد تا دوباره از حرفه خود استفاده کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

IEBS, the School of Business Innovation and Entrepreneurship, born during the world crisis with the aim of providing a real alternative to traditional teaching model alternative.

IEBS, the School of Business Innovation and Entrepreneurship, born during the world crisis with the aim of providing a real alternative to traditional teaching model alternative. اطلاعات محدود