کارشناسی ارشد در ارتباطات بازاریابی یکپارچه

Eastern Michigan University - College of Business

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد در ارتباطات بازاریابی یکپارچه

Eastern Michigan University - College of Business

کارشناسی ارشد در ارتباطات بازاریابی یکپارچه

ارتباطات بازاریابی یکپارچه (IMC) برنامه های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه میشیگان شرقی به سمت حرفه ای کسب و کار بشود. امکان استفاده از تطبیق پذیری از یک برنامه به طور کامل آنلاین در حالی که تحصیل برای دریافت مدرک خود را از مدرسه کسب و کار AACSB معتبر.

اگر کسب و کار شما در شور و نظم و انضباط از بازاریابی و ارتباطات نهفته است به طور خاص، این برنامه برای شما مناسب است. برنامه IMC طراحی شده است برای استفاده از مثالها و تکنیک های دنیای واقعی که شما با حرفه ای دیگر همکاری برای به دست آوردن مهارت های پیشرفته شما نیاز به رفتن بیشتر در حرفه خود.

برنامه IMC توسط کارشناسان برجسته ی دانشکده تدریس می شود و شما را آموزش در گرد هم آوردن نام تجاری، ارسال پیام و رسانه برای استراتژی های بازاریابی مترقی ترین و ابتکاری در کسب و کار امروز.

اگر شما به دنبال یک مزیت رقابتی در زندگی حرفه ای کسب و کار شما، درجه شرقی IMC می تواند بلیط خود را!

فارغ التحصیلان IMC پیدا کردن فرصت های شغلی در سراسر جهان در انواع صنایع به عنوان مشاوران، مدیران، مدیران، مدیران و حتی کارآفرینان. مهارت های ارتباطات بازاریابی یکپارچه در تقاضا و با استاد آنلاین از EMU، شما می توانید فرصت ها در پیدا عبارتند از:

 • مدیریت برند
 • ارتباطات سازمانی
 • روابط عمومی
 • تبلیغ فروش
 • ارتباطات بازاریابی
 • تبلیغات
 • پژوهش های بازاریابی
 • برنامه ریزی رسانه ها
 • بازاریابی دیجیتال

پذیرش مورد نیاز

ورود به برنامه IMC انتخابی است. هر متقاضی بر اساس معیارهای زیر مورد بررسی:

 1. رکورد علمی -2.75 تجمعی GPA، مدرک کارشناسی از دانشگاه های معتبر و رونوشت رسمی از هر نهاد در مقطع کارشناسی.
 2. تجربه حرفه ای مرتبط رزومه حرفه ای نشان دادن حداقل 2 سال تمام وقت سابقه کار حرفه ای در زمینه بازاریابی / ارتباطات مورد نیاز است. فصلی موقعیت، کارآموزی یا موقعیت کارگر دانشجو در نظر گرفته نمی شود تجربه حرفه ای برای پذیرش برنامه IMC.
 3. توصیه نامه -Professional توصیه نامه از حداقل دو نفر.
 4. نوشتن ability- 300-500 کلمه مقاله توضیح نقش ارتباطات بازاریابی یکپارچه در یک کارفرمای فعلی یا قبلی و چگونه اطلاعات بدست آمده از برنامه IMC می تواند این سازمان کمک کند.

نمرات GRE GMAT و یا برای ورود به برنامه IMC مورد نیاز نیست. با این حال، اگر شما احساس این نمرات خواهد برنامه کلی خود را افزایش، شما می توانید انتخاب کنید به آنها باشد.

نرم افزار دانشکده تحصیلات تکمیلی نیز باید به عنوان بخشی از روند پذیرش برای برنامه این کارشناسی ارشد تکمیل شود.

از آنجا که دانشگاه میشیگان شرقی است تنها AACSB معتبر مدرسه کسب و کار برای ارائه این برنامه برتر در فرمت آنلاین، بستری بسیار رقابتی است. پذیرش مشروط به تعداد دهانه های موجود برای هر مدت است.

متقاضیانی که زبان مادری انگلیسی نیست باید مهارت در زبان انگلیسی با ارائه یک گزارش رسمی از نمره یا آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL)، بین المللی زبان انگلیسی تست سیستم (IELTS)، و یا میشیگان زبان انگلیسی باتری ارزیابی نشان می دهد (MELAB ). نمرات باید توسط خدمات آزمون به Y دانشگاه فرستاده به طور مستقیم.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
آمریکا - Ypsilanti, Michigan
تاریخ شروع: سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
آمریکا - Ypsilanti, Michigan
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات