کارشناسی ارشد در ارتباطات فنی و بومی سازی (TCLoc)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

بروزرسانی COVID-19: ما هنوز در حال پذیرش برنامه هایی برای مدرک کارشناسی ارشد TCLoc هستیم. این برنامه آموزش از راه دور تحت تأثیر شرایط فعلی بی تأثیر است و طبق برنامه ریزی شده ادامه خواهد یافت. هیچ گونه حضور جسمی برای ثبت نام ، شرکت و یا فارغ التحصیلی با این مدرک لازم نیست.

یک برنامه نوآوری آموزش مداوم در University of Strasbourg ، کارشناسی ارشد ارتباطات فنی و بومی سازی (TCLoc) یک برنامه آموزش انعطاف پذیر از راه دور است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. این برنامه در 4 گزینه مختلف تحصیلی از 12 تا 24 ماه در دسترس است که هر یک از دانشجویان می توانند به همان دوره هایی که توسط متخصصان و متخصصان در زمینه های مربوط به TCLoc آموزش داده می شود ، در اختیار دانشجویان قرار دهند.

TCLoc بسیار حرفه ای محور است و به طور خاص برای متخصصانی طراحی شده است که به دنبال آموزش و مهارت های خود به سطح بعدی هستند. پس از اتمام برنامه ، فارغ التحصیلان TCLoc به طور همزمان مدرک کارشناسی ارشد را از University of Strasbourg ، و گواهی سطح حرفه ای ارتباطات فنی (tekom) بین المللی ، صادر شده توسط tekom Europe ، بزرگترین انجمن حرفه ای ارتباطات فنی. این نوع گواهینامه های دوگانه در اروپا بی نظیر است و تجسم تعهد فعال و مشترکی برای ایجاد شکاف بین صنعت و دانشگاه ها است.

TCLoc برای افراد حرفه ای و دانشجویان با سوابق تحصیلی گسترده و شغلی ایجاد شده است. این برنامه در پنج زمینه اصلی متمرکز است: ارتباطات فنی ، بومی سازی ، مدیریت پروژه ، فناوری های وب و ارتباطات تصویری. بنابراین ، فارغ التحصیلان TCLoc می توانند مشاغل مختلفی را در حوزه های گسترده مانند نوشتن و ویرایش فنی ، ایجاد محتوا و مدیریت برای وب سایت ها و اسناد ، مهندسی بومی سازی و مدیریت پروژه دنبال کنند. این برنامه سال دوم کارشناسی ارشد فرانسه را تشکیل می دهد و در سطح 7 چارچوب صلاحیت های اروپا (300 اعتبار ECTS) قرار می گیرد. پس از اتمام برنامه ، فارغ التحصیلان TCLoc می توانند یک دوره دکتری را دنبال کنند.

شرایط پذیرش

نامزدها باید دارای:

  • مدرک معادل چهار سال آموزش عالی (مربوط به 240 اعتبار ECTS در سیستم اروپایی) یا
  • حداقل سه سال تجربه حرفه ای در یک زمینه مرتبط (رجوع کنید به VAPP ، به شرح زیر)
  • سطح بالایی از انگلیسی
  • مهارت های سواد کامپیوتری خوب

اعتبار سنجی تجربه حرفه ای و شخصی بدست آمده یا VAPP ( اعتبار سنجی معتبر Acquis Professionnels و پرسنل - فرمان شماره 2013-756 از 19 اوت 2013) به دانشجویان اجازه می دهد که فاقد تعداد اعتبار مورد نیاز برای ثبت نام در سال دوم کارشناسی ارشد باشند. ثبت نام کنید با تشکر از این فرایند ، تجربه شخصی و حرفه ای دانشجویان آینده نگر ممکن است به عنوان جایگزینی برای اعتباربخشی دانشگاه سنتی باشد. اگر علاقه دارید با استفاده از VAPP برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد TCLoc اقدام کنید ، لطفاً مستقیماً در وب سایت ما (از طریق دکمه در ابتدای توضیحات برنامه) با ما تماس بگیرید.

فرآیند برنامه

پذیرش ها در طول سال باز است و برنامه ها به صورت متحرک در وب سایت TCLoc پذیرفته می شوند. پس از مرحله اولیه لیست کوتاه ، متقاضیان منتخب برای مصاحبه ویدیویی دعوت می شوند. دو بار در سال ، در ماه ژوئیه و ژانویه وجود دارد. اندازه کلاس محدود است و با رسیدن به ظرفیت کلاس نزدیک است.

هزینه ها: 5660 یورو برای گزینه های مطالعه 12 و 17 ماهه (2020). 7360 یورو برای گزینه مطالعه 24 ماهه (2020-2022).

آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Strasbourg is the second most international university city in France (after Paris).

Strasbourg is the second most international university city in France (after Paris). اطلاعات محدود