کارشناسی ارشد در ارتباطات (MS در ارتباطات)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه


ارتباطات @ سیراکوس کارشناسی ارشد آنلاین علوم در ارتباطات از مشهور جهان SI نیوهاوس دانشکده ارتباطات عمومی در دانشگاه سیراکیوز است. نیوهاوس یک رهبر در زمینه ارتباطات جمعی است و تلاش برای آموزش حرفه ای که با استفاده از رسانه را به جهان به مکانی بهتر. نیوهاوس به طور مداوم بالا در میان مدارس از ارتباطات در کشور قرار گرفت.

با تمرکز بر نوآوری های دیجیتال موثر در این زمینه، ارتباطات @ سیراکوس ارائه می دهد دانش آموزان یک پایه در ارتباطات، رسانه های دیجیتال، رسانه های اجتماعی و روزنامه نگاری دیجیتال است. تبلیغات، روابط عمومی و روزنامه نگاری نوآوری - - و ترم کامل است که به بررسی شیوه های تاسیس و روندهای در حال ظهور از منطقه خود را از تمرکز دانش آموزان از سه تخصص را انتخاب نمایید.

کارشناسی ارشد در ارتباطات ویژگی های:

<li> کلاس های آنلاین زندگی می کنند آموزش داده شده توسط همان نیوهاوس اعضای هیئت علمی که در محوطه دانشگاه آموزش می دهند.</li> <li> پویا، ترم همهجانبه است که می تواند دیده 24/7 از هر نقطه دانش آموزان اتصال به اینترنت.</li> <li> بر روی بروید، یادگیری با یک برنامه تلفن همراه در دسترس برای گوشی های هوشمند و قرص.</li> <li> در شخص تجربه در immersions یادگیری در شهرستانها در سراسر جهان است.</li>

همانند هر برنامه نیوهاوس، دانش آموزان از اعضای هیئت علمی که رهبران در زمینه علوم ارتباطات و رسانه ها یاد بگیرند. پس از ثبت نام در این برنامه، دانش آموزان پیوستن به شبکه فارغ التحصیلان نیوهاوس، یک جامعه جهانی است که شامل برخی از نوآوران محترم ترین در صنعت است.

ارتباطات @ سیراکوس یک برنامه 33 اعتباری است. دانشجویان دوره های هسته ای کامل و دوره های تخصص متمرکز شده است. دانش آموزان همچنین دو تجربه غوطه ور شدن در طول دوره از مطالعات خود شرکت کنند. Immersions در شهرستانها در سراسر جهان برگزار می شود و برای دانشجویان فرصت برای دیدار با اعضای هیات علمی و همکلاسی ها در فرد به مدت سه روز از سخنرانی ها، کارگاه ها و رویدادها شبکه.

برای اینکه واجد شرایط برای ارتباطات @ سیراکیوز، نامزدها باید مدرک لیسانس از دانشگاه چهار ساله معتبر با معدل تجمعی از B (3.0) و یا بالاتر نگه دارید. نرم افزار تکمیل شده باید شامل موارد زیر باشد:

  • نرم افزار آنلاین
  • هزینه درخواست
  • ادامه
  • وضعیت شخصی
  • متن
  • توصیهنامهها

نمرات GRE و GMAT برای ورود به ارتباطات @ سیراکوس لازم نیست، اما متقاضیان می توانند نمرات رسمی ارائه در صورتی که احساس آن را به برنامه خود بهره مند شوند.

متقاضیان بین المللی باید نمرات تافل ارائه و تکمیل یک مصاحبه تصویری.

برای درخواست اطلاعات در مورد ارتباطات @ سیراکیوز، اینجا کلیک کنید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Newhouse School, the world’s premier school of communications, is offering an online Master of Science in Communications to students everywhere.

The Newhouse School, the world’s premier school of communications, is offering an online Master of Science in Communications to students everywhere. اطلاعات محدود
از وب سایت مدرسه دیدن کنید