توضیحات رسمی را مطالعه کنید

postgraduate

تقاضای ثابت اجتماعی در پی رفاه مردم، نگرانی رو به رشد و ضروری برای افزایش هزینه های انرژی و آلودگی مرتبط با آن، و تمایل مردم و دولت ها برای استفاده از انرژی های به اصطلاح سبز که در یک چارچوب قانونی جدید منعکس شده است همانطور که قانون ساختمان فنی است، آنها این تخصص را حرفه ای لازم، فعلی و آینده می دانند.

کارشناسی ارشد در بهره وری انرژی با بهره وری انرژی در ساختمان های مرتبط با سیستم های فعال خود را از مصرف بالایی برخورد می کند و ابزارهایی را برای بهبود نه تنها بهره وری بلکه همچنین برای دستیابی به سهم بیشتری از منابع انرژی تجدیدپذیر فراهم می کند.

با توجه به استاد معماری پایدار و بهره وری انرژی، آن را به عنوان بهترین استاد در اسپانیا در توسعه پایدار به نظر می رسد

چرا آنها شما را آماده می کنند؟

حرفه ایانی که این دوره فوق لیسانس را انجام می دهند، قادر به انجام اقدامات انرژی خورشیدی و حرارتی فتوولتائیک، پروژه های سیستم های کارآمد تهویه مطبوع می باشند و قادر خواهند بود تا گواهینامه ها و ممیزی های انرژی را در چارچوب قانون فعلی انجام دهند.

برای چه کسی است؟

مهندسین و معماران، تکنسین ها و سرپرستان، صنعتی، کامپیوتر، مخابرات و شهری و همچنین متخصصان با تجربه در نصب و راه اندازی برق، اتوماسیون خانگی، مهندسی هوا و تهویه مطبوع، در میان دیگران، که مایل به تخصص در ترکیب سیستم های کارآمد انرژی برای هر نوع فضا یا ساختمان .

علاوه بر این، آنها می خواهند قادر به انجام ممیزی های انرژی و گواهینامه ها باشند.

این فوق لیسانس اجازه می دهد تا به یک مدرک کارشناسی ارشد در معماری پایدار و بهره وری انرژی (MASEE) دسترسی داشته باشید.

برنامه آموزش در:
اسپانیایی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط laSalle Barcelona Postgraduate »

آخرین به روز رسانی June 14, 2018
این دوره Online
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019