توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دید کلی از MS در برنامه انفورماتیک فضایی

درجه کارشناسی ارشد از علم در فضایی انفورماتیک (MSSI) "همه آموزش الکترونیکی" "همه ترم" درجه برای دانش آموزان محل محدود که مورد نظر تئوری قوی، محاسباتی، تحلیلی، سیاست و پایه فنی در علم اطلاعات جغرافیایی و سیستم های فراهم می کند . به عنوان یک قاعده کلی، دانش آموزان ممکن است فیلم کلاس در هر زمان در هر یک از دوره های برنامه ارائه شده را مشاهده و انجام تکالیف در طول یک هفته و فرصت هفتگی (و یا مورد نیاز) برای شرکت در یک به دو ساعت "زنده" جلسه بحث در یک دارند فرصت مناسب از برای اعضای کلاس فاصله قبل خرما به علت برای تکالیف هفتگی به

این برنامه در پیشبرد دانش در مورد اطلاعات مکانی ویژه با توجه به مفاهیم مورد نیاز در سیستم های اطلاعات نسل بعدی متمرکز است. توجه ویژه بر روی مفاهیم و روش های نوین در زمینه گسترده ای از علوم اطلاعات جغرافیایی برای ذخیره سازی، دسترسی، تجزیه و تحلیل و مدیریت داده های مکانی، و مدل سازی، استخراج، یکپارچه سازی، تجسم، و برقراری ارتباط اطلاعات جغرافیایی قرار گرفته است.

دانش آموزان در پایه در علوم کامپیوتر، ریاضیات، فیزیک، جغرافیا، علوم شناختی، هوش مصنوعی، مهندسی و زمینه های مرتبط به مطالعه پدیده های فضا-زمانی و طراحی هوشمند سیستم های اطلاعات مکانی ساخت. انفورماتیک فضایی ممکن است به عنوان یک رشته تحصیلی ادغام دانش است که از علم اطلاعات جغرافیایی، علوم اطلاعات، علوم شناختی، علوم کامپیوتر و مهندسی مشاهده شده است.

این برنامه طراحی شده است برای دیدار با تقاضای رو به رشد در جامعه برای فارغ التحصیلان با سطح بالا مهارت های فن آوری مکانی و ارائه یک مسیر برای زنان و مردان از زمینه های مختلف به سرعت در حال به مسیرهای شغلی سیستم اطلاعات انتقال را با ارائه آنها را با دوره های سطح پایه و اساس فارغ التحصیل در سیستم های اطلاعات و علم اطلاعات جغرافیایی. شبیه به یک مدرک MBA یا قانون، انفورماتیک فضایی برنامه های تحصیلات تکمیلی با ظرفیت دانش آموزان از محدوده گسترده ای از زمینه های مدرک کارشناسی.

اهداف

دانش آموزان توسعه دانش و مهارت های فنی در زمینه هایی مانند طراحی سیستم اطلاعات، تعامل انسان و کامپیوتر، طراحی سیستم های پایگاه داده و مدیریت، توسعه سیستم ها، شبکه های کامپیوتری، و قانون اطلاعات و اخلاق. آنها به دست آوردن کار آشنایی با یک یا چند زبان برنامه نویسی اگر در حال حاضر به دست آورد، مفاهیم مدیریت منابع در سراسر شبکه های محلی و گسترده ای از جمله مفاهیم فنی و مدیریتی سیستم های توزیع شده، سیستم های کلاینت سرور، وب در سراسر جهان، کتابخانه های دیجیتال، و بیشتر سیستم های مبتنی بر شبکه در حال تحول. پایگاه داده ها و سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری گروه های رابطه ای و شی گرا در زمینه طراحی و مدیریت پایگاه های داده می شود. همه از این سیستم اطلاعات دوره های تحصیلات تکمیلی کلی قرعه کشی بر روی نمونه های فن آوری فضایی و یا محیط های متنی. برنامه کارشناسی ارشد آنلاین متخصص در آماده فارغ التحصیلان برای استفاده بهتر از اطلاعات موقعیت مکانی، سیستم اطلاعات جغرافیایی، حسگرها و فن آوری تلفن همراه در انجام وظایف روز به روز از کسب و کار و دولت و برای کمک به نوآوری های جدید پیشرفت در این حوزه. علاوه بر این، دانش آموزان این فرصت را به دوره ای که ارائه درک درستی از برنامه های کاربردی کسب و کار و مهندسی و در نتیجه ارائه پایه بیشتر برای برقراری ارتباط موثر با کاربران نهایی است.

برنامه های مورد نیاز (30 واحد)

استاد علوم در فضایی انفورماتیک تنها به دانش آموزان فاصله در دسترس است. این برنامه متشکل از دوره مشابه توسط در دانشگاه دانشجویان فارغ التحصیل در اطلاعات مکانی علوم و مهندسی آموزش داده شده توسط مدرسان همان گرفته شده است. دانش آموزان فاصله مشاهده سخنرانی و بحث های کلاس در زمان انتخاب خود در حالی که مهلت تحویل الکترونیکی تکالیف اغلب به عنوان برای دانش آموزان در دانشگاه هستند. هیچ پایان نامه مورد نیاز هر چند دانش آموزان ممکن است دستیابی به یک دوره مبتنی بر پروژه به عنوان بخشی از برنامه های تحصیلات تکمیلی خود را در صورت دلخواه پیشنهاد وجود دارد.

همانطور که توسط دانشگاه مورد نیاز، همه کار برای مدرک کارشناسی ارشد باید ظرف شش سال به پایان رسید. زمان بندی با ترم اول ثبت نام پس از ورود به کارشناسی ارشد در فضایی انفورماتیک شروع می شود.

درجه مورد نیاز (30 واحد)

استاد علوم در فضایی انفورماتیک (MSSI) متشکل از 30 اعتبارات، همه به دست آورده در دوره های کار. این برنامه متشکل از پنج سه اعتباری دوره اصلی مورد نیاز و حداقل پانزده اعتبارات اضافی از یک لیست از دوره های انتخابی تایید برای برنامه کشیده شده از طیف وسیعی از رشته اما در درجه اول از دوره های از راه دور ارائه شده توسط دانشکده کامپیوتر و علم اطلاعات. اگر برخی از دوره های مورد نیاز تکرار دوره که ممکن است در برنامه مدرک کارشناسی دانش آموز و یا یکی دیگر از برنامه های تحصیلات تکمیلی گرفته شده است، کسانی که دوره های لازم تکرار شود، و دانش آموز در مشورت با هماهنگ کننده MSSI تکمیلی و کمیته راهبری MSSI دوره های تایید اضافی را انتخاب کنید خواهد به در مجموع 30 ساعت اعتبار می رسند.

دوره های مورد نیاز

 • SIE 505: مبانی رسمی سیستم اطلاعات 3cr.
 • SIE 507: اطلاعات برنامه نویسی سیستم 3cr.
 • SIE 515: کامپیوتر انسان 3cr تعامل.
 • SIE 525: 3cr سیستم های اطلاعات قانون.
 • SIE 550: طراحی سیستم های اطلاعات 3cr.

دروس اختیاری

دانش آموزان باید حداقل پانزده اعتبارات اضافی که در پیش توسط کمیته راهبری MSSI از زیر لیست دوره انتخابی تایید به منظور در کل مورد نیاز از 30 اعتبار می رسند مورد تایید است. گزینه های انتخابی عبارتند از:

 • SIE 509: اصول سیستم های اطلاعات جغرافیایی 3cr.
 • SIE 510: نرم افزار سیستم اطلاعات جغرافیایی 3cr.
 • SIE 512: 3cr تحلیل مکانی.
 • SIE 516: واقعیت مجازی: پژوهش و برنامه های کاربردی 3cr.
 • SIE 554: فضایی 3cr استدلال است.
 • SIE 555: سیستم های پایگاه داده مکانی 3cr.
 • SIE 557: برنامه های کاربردی سیستم پایگاه 3cr.
 • SIE 558: زمان واقعی سنسور جریان داده 3cr.
 • SIE 559: شبکه Geosensor 3cr.
 • SIE 570: فضایی شناخت و 3cr رایانه.
 • SIE 571: تشخیص الگو، رباتیک 3cr.
 • SIE 580: هستی شناسی اصول مهندسی 3cr.
 • SIE 590: سیستم های اطلاعات کارآموزی 3cr.

دانش آموزان ممکن است اضافی دوره های تحصیلات تکمیلی انتخاب از فهرست به برنامه خود را از مطالعه بر اساس مورد به مورد گنجانده شود و یا اضافه شده به لیست ارائه شده است. بسته به منافع دانش آموز و پس زمینه و البته در دسترس بودن برای دانش آموزان از راه دور، برخی از دانش آموزان ممکن است انتخاب کنید برای پیشنهاد یک یا چند واحد از لیست دوره های GIS UMaine کاربردی برای گنجاندن در برنامه خود را از مطالعه. برخی از دروس دوره تکمیلی انتخابی ممکن است پیش نیاز در علاوه بر این به حداقل مورد نیاز برای پذیرش عمومی به برنامه های تحصیلات تکمیلی MSSI است.

جزئیات مورد نیاز

 • دوره های تحصیلی را برای هر دانشجو توسط کمیته راهبری برای برنامه های تحصیلات تکمیلی MSSI تایید شده است. این کمیته متشکل از هماهنگ کننده برنامه های تحصیلات تکمیلی MSSI و دو عضو هیئت علمی فارغ التحصیل اضافی در بخش و یا وابسته به برنامه است.
 • برنامه هر دانش آموز از مطالعه باید پنج دوره اصلی مورد نیاز با باقی مانده از دوره های به از لیست دوره مورد تایید شده توسط وزارت یا پیشنهاد شده توسط دانش آموز و ارزیابی برای تصویب ممکن انتخاب شود عبارتند از. کمیته راهبری MSSI ارزیابی معقول بودن چنین درخواست و باعث می شود تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا دوره های اضافی خاص در خدمت اهداف برنامه MSSI و نیازهای دانش آموز ممکن است گنجانده شده است. برنامه هر دانش آموز از مطالعه باید در پیش توسط کمیته راهبری MSSI تایید شود. دانش آموزان باید فرض کنیم که هر ترکیبی از دوره برنامه توسط کمیته راهبری تایید شده است.
 • حداقل 15 واحد از 30 مورد نیاز در برنامه دانش آموز از مطالعه باید در سطح 500 یا بالاتر باشد.
 • تا به دو دوره ممکن است در سایر دانشگاه ها با استفاده از روش فاصله گرفته و یا در غیر این صورت اگر در برنامه های تحصیلات تکمیلی دانش آموز از مطالعه شامل و در پیش توسط کمیته راهبری MSSI تایید شده است.
 • تا دو دوره فوق لیسانس را می توان به برنامه های تحصیلات تکمیلی دانش آموز از مطالعه انتقال صورت گرفته قبل از مراجعه به دانشکده تحصیلات تکمیلی، دروس را نسبت به الزامات مدرک کارشناسی دانش آموز حساب نمی آید، و دوره ها توسط کمیته راهبری MSSI تایید شده است.
 • هماهنگ کننده MSSI فارغ التحصیل در خدمت به عنوان مشاور برای هر دانش آموز به برنامه پذیرفته و هم کمیته MSSI به عنوان کمیته تحصیلات تکمیلی برای هر دانش آموز در برنامه عمل می کند.
 • همه دانش آموزان باید کل برنامه های تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد مطالعه در یک دوره شش ساله (که توسط دانشکده تحصیلات تکمیلی تاسیس) را تکمیل کنید.

اطلاعات نرم افزار

ورود به دانشگاه مین کارشناسی ارشد در فضایی انفورماتیک رقابتی است. در فرایند پذیرش آن، دانشکده تحصیلات تکمیلی پتانسیل متقاضیان برای تکمیل برنامه موفقیت و دستیابی به موقعیت های رهبری در بخش های خصوصی یا عمومی می داند. برای همه برنامه های تحصیلات تکمیلی ما ما به طور کلی به دنبال دانش آموزان است که در میانگین و یا بالاتر در بخش کلامی، کمی و تحلیلی از آزمون GRE و در صدک 50 و یا بالاتر در آزمون کلی نمره. ما به طور کلی به دنبال معدل کارشناسی 3.0 یا بالاتر. استثناها بر اساس مورد به مورد در نظر گرفته.

حداقل متقاضی باید مدرک چهار ساله کارشناسی از آمریکا را از یک کالج یا دانشگاه معتبر، و یا معادل بین المللی چهار سال. در برنامه درسی خود را، تمام متقاضیان باید یک دوره دانشگاه در جبر را به عنوان حداقل پیش نیاز ریاضی برای پذیرش را تکمیل کرده اند. دوره های برنامه نویسی قبلی و یا تجربه توصیه می شود اما لازم نیست. کمیته بررسی هر دو برنامه آموزشی تکمیل و نهاد با حضور در ارزیابی خود می داند.

همه دانش آموزان از طریق دانشکده تحصیلات تکمیلی اعمال می شود و تمام بسته اطلاعاتی نرم افزار از جمله متن، نمرات آزمون و توصیه نامه باید دریافت قبل از پذیرش رسمی خواهد شد به طور معمول صادر شده است. برای اینکه برای پذیرش پاییز در نظر گرفته، برنامه های کاربردی تکمیل باید 8 هفته قبل از آغاز دوره دریافت می شود.

umospa01

چه می توانم با کارشناسی ارشد در فضایی انفورماتیک انجام دهید؟

فارغ التحصیلان هر دو خود اشتغالی و کسب و کار و در سراسر دولت در طیف گسترده ای از مدیریت اطلاعات و توسعه سیستم های فضایی استفاده می شود. مشاغل متعدد، متنوع و خوبی پرداخت می شود. بسیاری از فارغ التحصیلان گذشته در پیشرفت تکنولوژی فضایی خود را درگیر. توسعه نرم افزار و سیستم به منظور افزایش توانایی افراد، کسب و کار، دولت و صنعت برای بهتر استفاده از اطلاعات موقعیت مکانی، سنسورها و سیستم های تلفن همراه در وظایف روزانه خود را. دیگر فارغ التحصیلان در مناطق سنتی تر از مدیریت سیستم های اطلاعاتی زمین، تولید نقشه ها و پایگاه های داده دیجیتال را از طریق استفاده از فن آوری های مکانی و تکنیک یا مدیریت، توسعه و حفاظت از محیط زیست نقش دارند. با این حال دیگران در مدیریت اطلاعات در مورد محیط زیست، حمل و نقل و سایر سیستم های ابزار درگیر شده است. صرف نظر از انتخاب، مشاغل پاداش و فکری تحریک کننده هستند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 15 برنامه دیگر ارائه شده توسط UMaineOnline (University of Maine) »

این دوره آنلاین
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
Price
12,540 USD
$ 418 / CR. در دولت و 1330 $ / CR. خارج از دولت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date