کارشناسی ارشد در بازاریابی استراتژیک

عمومی

شرح برنامه

بازاریابی استراتژیک در همه بخش ها برای ارائه پیام خود در یک بازار رقابتی ضروری است. برنامه کارشناسی ارشد دوگانه LSBF شما را به مهارت و تخصص مدرن مجهز می کند تا بتوانید در دنیای همیشه در حال پیشرفت بازاریابی موفق شوید.

هنگام مطالعه این برنامه ، شما درک اساسی از مفاهیم ضروری بازاریابی به دست می آورید و همچنین دیدگاه عمیق تری از یک تخصص خاص بازاریابی خواهید داشت. چهار تخصص ما - بازاریابی دیجیتال و رسانه های اجتماعی ، بازاریابی جهانی ، مدیریت برند لوکس و مدیریت فروش - طیف وسیعی از زمینه های پیچیده بازاریابی را در بر می گیرد و به شما امکان می دهد درباره تخصص خود تصمیم بگیرید.

این مدرک کارشناسی ارشد توسط دانشگاه بین المللی تلماتیک UNINETTUNO ، ایتالیا اعطا می شود.

مدت زمان و هزینه ها

برنامه کارشناسی ارشد در بازاریابی استراتژیک از طریق پلتفرم آنلاین قابل دسترسی ما ارائه می شود ، بنابراین شما آزادانه می توانید برنامه مطالعه خود را انتخاب کنید. ما می فهمیم که دانشجویان ما مشغول هستند ، زیرا 74٪ دانشجویان ما تمام وقت کار می کنند و 84٪ آنها در سمت های ارشد و مدیریتی مشغول به کار هستند. با دوره های مطالعه انعطاف پذیر از 18 تا 36 ماه و چهار بار مصرف در سال در ژانویه ، آوریل ، جولای و اکتبر ، شما در شرایط مناسب تحصیل می کنید.

محتوای دوره

ماژول ها عبارتند از:

مدیریت بازاریابی استراتژیک

مهارت های سطح مدیریت را در طراحی و اجرای مبارزات بازاریابی و همچنین هدف یابی موثر مخاطبان و انتخاب کانال های رسانه ای توسعه دهید. در طول این ماژول ، شما درک خواهید کرد که اهمیت توابع بازاریابی جداگانه ، از نظر مدیریت با بازاریابی درگیر شده و نقش آن را ارزیابی می کنید و شاخص های کلیدی عملکرد بازاریابی را برای تشخیص دقیق مشکلات ارزیابی می کنید.

رفتار مصرف کننده و پژوهش

توسعه و بهبود استراتژی های بازاریابی با تحلیل و ارزیابی رفتار مصرف کننده. به دست آوردن قدردانی و درک روانشناسی مصرف کننده برای ارزیابی الگوهای موجود در بازار جهانی

تحقیقات مجتمع بازاریابی ارتباطات

به دست آوردن ارزش انتقادی از نقش استراتژیک ارتباطات در بازاریابی موفقیت آمیز. تجزیه و تحلیل جوانب مثبت و منفی مفاهیم ارتباطات کلیدی بازاریابی و ارزیابی راهبردهای ارتباطات بازاریابی توسط سازمان ها در زمینه های مختلف.

یکی از چهار تخصص ما را انتخاب کنید:

 • بازاریابی جهانی
 • بازاریابی دیجیتال و رسانه های اجتماعی
 • مدیریت فروش
 • مدیریت برند لوکس

نتایج یادگیری:

این برنامه طراحی شده است تا دانش آموزان را با مهارت های حرفه ای آماده کند:

 • توسعه استراتژی بازاریابی و ارزیابی
 • درک رفتار مصرف کننده و توسعه پیام موثر
 • راهبردهای ارتباطات بازاریابی و توسعه پیام
 • حل مسائل بازاریابی پیچیده با استفاده از دانش واقعی و نظري
 • تسلط بر انواع روش های بازاریابی و استراتژی مدیریت بازاریابی

الزامات دوره

برای برنامه زیر باید در نظر گرفته شود:

 • مدرک کارشناسی (حداقل 2: 2) یا معادل آن
 • جایی که انگلیسی زبان اول نیست و دانشجو مدرک کارشناسی خود را به زبان انگلیسی کامل نکرده است، لازم است که مدرک زبان انگلیسی به زبان انگلیسی باشد:

آ. نمره کلی باند آیلتس 5.5 یا معادل آن

ب انگلیسی دبیرستان

ج مقاله ACCA / CIMA 14 تکمیل شد

د 2 سال سابقه کار در محیط انگلیسی زبان (با تأیید هیئت پذیرش)

لیست اسناد مورد نیاز ثبت نام:

 1. فرم درخواست تکمیل شده
 2. بیانیه اهداف
 3. کپی های معتبر از مدارک تحصیلی ، گواهینامه ها و نسخه های کامل برای همه سال های تحصیل
 4. کپی پاسپورت شما
 5. نسخه انگلیسی CV / résumé
 6. گواهینامه مهارت انگلیسی
 7. بیانیه شخصی تایپ شده که به سؤالات ذکر شده در زیر پاسخ می دهد. اظهارات تکمیل شده باید با نام دانشجو ، برنامه دانشگاهی و اطلاعات تماس با آنها انجام شود و از طریق نامه ، ایمیل یا فکس ارسال شود.

هر سوال باید حداقل 300 کلمه (1 صفحه) پاسخ داده شود:

a چرا شما در این دوره در حرفه خود به دنبال برنامه تحصیلات تکمیلی هستید و با انجام چنین کاری امیدوار هستید؟

ب شما چه احساسی دارید که یک کاندید قوی برای برنامه تحصیلات تکمیلی دارید؟

ج یک تجربه گذشته یا حال شخصی / حرفه ای را که به نظر شما مثبت بر توانایی شما در موفقیت در یک برنامه تحصیلات تکمیلی تأثیر می گذارید توصیف کنید.

حرفه های آینده

این برنامه شما را برای حرفه ای ممکن آماده می کند

 • هماهنگ کننده بازاریابی
 • تحلیلگر بازار
 • مدیر پروژه
 • رئیس ارتباطات مجتمع
آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

For over 16 years London School of Business & Finance has delivered career-focused degrees and professional qualifications to dedicated learners across the globe. Our campuses in Europe, Asia, an ... اطلاعات بیشتر

For over 16 years London School of Business & Finance has delivered career-focused degrees and professional qualifications to dedicated learners across the globe. Our campuses in Europe, Asia, and North America offer high-quality education for our growing global network of more than 55,000 students from over 150 countries. اطلاعات محدود