کارشناسی ارشد در بازاریابی موتور جستجو: SEO ، SEM و PPC

عمومی

شرح برنامه

مفهوم ابتکاری مدرسه کسب و کار

در IEBS ما یک قدم به جلو در مقایسه با مدل مدرسه سنتی کسب و کار IEBS داریم:

 • مدل یادگیری سنتی سفت و سخت است و بسیار انعطاف پذیر نیست زیرا این مدل مبتنی بر مدل جامعه استاندارد و تغییرناپذیر است.
 • مدل یادگیری IEBS مدرن ، انعطاف پذیر و تطبیقی است زیرا به منظور پاسخگویی به دنیای امروز و تغییر مداوم طراحی شده است.
 • ما یادگیری پیشنهادی را ارائه می دهیم که فن آوری و نوآوری را به عنوان بخشی از موضوع مورد استفاده قرار می دهد ، و همیشه دانش فعلی را ارائه می دهد.
 • ما به یک الگوی یادگیری 2.0 فکر می کنیم که توانایی "یادگیری یادگیری" را در اولویت قرار می دهد ، و مهارت های لازم برای موفقیت آمیز با چالش های امروز را توسعه می دهد.
 • ما با تشکر از وب 2.0 ، مدل های سنتی را به عنوان روش مورد با جدیدترین جریان های یادگیری ادغام می کنیم.

از این گذشته ، یک کتاب دیگر به ما تضمین نمی کند که همه چیزهایی را که باید در زندگی بدانیم یاد خواهیم گرفت.

در IEBS ، دانش آموز آماده می شود تا از طریق شیوه ای جدید برای انجام امور تجاری ، به یک حرفه ای پیشرو تبدیل شود ، که توانایی نوآوری ، تعهد و ارزشی برای شرکت های خود داشته باشد.

IEBS ؟

IEBS ، اولین مدرسه کسب و کار بومی دیجیتال به زبان اسپانیایی در جهان ، در سال 2009 با هدف ارائه جایگزین برای مدارس تجاری سنتی ، با تعهد به یک مدل یادگیری نوآورانه ، قادر به پاسخگویی به نیازهای واقعی تأسیس شد. شرکت ها و متخصصانی که در جامعه در حال تغییر و تحول مداوم هستند. ما یک مدرسه چابک و مدرن را پیشنهاد می کنیم که بتواند با جدیدترین روندها به روز باشد و بر اساس ارزشهای محکمی شکل بگیرد تا افراد مسئولیت پذیر بیشتری را ایجاد کند ، کسانی که پروژه هایی را با کارآفرینی از نوآوری ، اخلاق و پایداری رهبری می کنند.

هدف ما آموزش رهبران جدید است که دنیای مورد نیاز زندگی می کنیم. قادر به تعهد ، نوآوری و ایجاد ارزش برای شرکت ها ، کارمندان و جامعه خود به شیوه ای پایدار و سودآور.

شخصیت بین المللی

IEBS در نوآوری و کارآفرینی در اسپانیا به دست Seedrocket ، اولین شتاب دهنده راه اندازی در اسپانیا متولد شد که گوگل را به عنوان یکی از شرکای اصلی خود در اختیار دارد. دفتر مرکزی آن در مادرید و بارسلونا واقع شده است ، دو شهر مهم در منظر اروپایی و جهانی نوآوری و کارآفرینی ، منابع نوآوری و روندهایی که به IEBS اجازه می دهد IEBS ابتکاری ترین استعداد و دانش را برای همه دانشجویان خود IEBS ارمغان آورد. . IEBS مقر خود را در آمریکای لاتین ، در IEBS ریو دو لا پلاتا ، در مونته ویدئو از آنجا که فرهنگ خلاقانه ، استعداد و ابتکاری ترین دانش را با همه کشورهای آمریکای لاتین متصل می کند.

اهداف

گرفتن ترافیک واجد شرایط به وب و دستیابی به اهداف مشاغل ، از جمله آنها بازدید ، هدایت ، فروش ، بارگیری یا نصب ، به یکی از مهمترین و مهمترین کارکردهای تعیین کننده در هر شرکتی است که اقدامات بازاریابی اینترنتی را انجام می دهد.

به همین دلیل است که شرکت ها خواهان یک پروفایل حرفه ای جدید هستند که قادر به مدیریت تمام نیازهای خود و طراحی و توسعه استراتژی های بازاریابی موتور جستجو باشد. در اینجاست که متخصص SEO ، SEM و PPC ظهور می کند که با توجه به توانایی آن برای تأثیرگذاری بر رشد و توسعه پروژه هایی که در آن شرکت می کند ، به یک موقعیت اساسی برای توسعه بازاریابی دیجیتال و تجارت تبدیل می شود. به همین دلیل است و به دلیل پیچیدگی کارکردهای آن ، یکی از تقاضای و با ارزش ترین پروفایل های موجود در بازار است.

با داشتن استاد در بازاریابی موتور جستجو ، بدون داشتن دانش قبلی در متخصص در SEO ، SEM و PPC توسط بهترین متخصصان این بخش خواهید بود و شما قادر خواهید بود کمپین های سئو را درک کرده ، آنالیز و برنامه ریزی کنید. SEM و به صورت تاکتیکی مجموعه تبلیغات Google Adwords را فشرده و پیچیده و خواستار کنید و آن را با دانش برنامه های اصلی مبتنی بر PPC (پرداخت هر کلیک) و تبلیغات اجتماعی و بومی مانند Facebook ، Twitter ، Linkedin تکمیل کنید. و YouTube در میان دیگران

در پایان استاد می توانید :

 • مدل های ضبط ترافیک را در سئو و SEM بدانید.
 • یک کمپین بازاریابی موتور جستجو را تعریف ، برنامه ریزی و بهینه کنید
 • یادگیری ساختار کمپین ها ، ردیابی و گزارش های پیشرفته را انجام دهید .
 • به یک مشاور استراتژیک SEM گواهی شده Google تبدیل شوید.

در طی این تماس شما می توانید به برنامه کمک نوآوری دسترسی داشته باشید که 25٪ از میزان این دوره آموزشی را در بر می گیرد و یا اطلاعات درخواستی سیاست بورس تحصیلی ما را بررسی می کنید.

در پایان کارشناسی ارشد در بازاریابی موتور جستجو کاملاً قادر خواهید بود:

 • مدیریت و بهینه سازی کمپین های موتور جستجو بهینه سازی ترکیب استخدام از طریق SEO و SEM.
 • منطق و قابلیت های ضبط پرداخت آنلاین را درک کنید .
 • با توجه به هر نوع تجارت ، نوع استراتژی را بهینه کنید.
 • مبارزات انتخاباتی برای هر کلیک را تعریف ، برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل کنید .
 • مبارزات SEO را تعریف ، برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل کنید.
 • برای به دست آوردن بیشترین سود از سرمایه گذاری ، کمپین ها را بهینه کنید.
 • بیاموزید که برای مشتریان یا برای شغل خود پیشنهادات و پیش بینی هایی ایجاد کنید.
 • یاد بگیرید که تیم ها و وظایف خود را به عنوان مدیر یک بخش بازاریابی جستجو جستجو کنید .

پذیرش و ثبت نام

این برنامه تعداد محدودی مکان دارد. در این روش ما تماس شخصی بین دانش آموز و معلم را ارتقا می دهیم تا هر معلم با یک برخورد مستقیم و نزدیک به مربی دانش آموز تبدیل شود.

برنامه های پذیرش به ترتیب دقیق پذیرش پردازش می شوند و توسط کمیته ارزیابی که توسط مدیر برنامه ، مدیر دانشگاه و هماهنگ پذیرش تشکیل می شود ، ارزیابی می شوند. برای پر کردن برنامه پذیرش ، روی دکمه زیر کلیک کنید:

پیش ثبت نام

دوره پیش ثبت نام تا 30 سپتامبر باز است. در این مدت شما می توانید مکان خود را در برنامه رزرو کرده و تضمین کنید و اگر قبل از 31 ژوئیه رزرو خود را انجام دهید ، 10٪ تخفیف اضافی نیز در ثبت نام دریافت خواهید کرد.

ثبت

مهلت تکمیل ثبت نام خود در این برنامه در تاریخ 24 نوامبر یا در زمان تکمیل سهمیه مکان های موجود پایان می یابد.

شرایط پذیرش

اگر مدرک دانشگاهی دارید ، در آخرین سال تحصیل هستید یا در زمینه تحصیلات تجربه حرفه ای مرتبط دارید ، می توانید برای پذیرش در این برنامه اقدام کنید.

 • با مدرک دانشگاهی: ارائه مدرک و سوابق تحصیلی ضروری خواهد بود. در صورت حضور در سال گذشته ، فقط سوابق تحصیلی ارائه می شود.
 • بدون داشتن مدرک دانشگاهی: داشتن تجربه حرفه ای قبلی امری ضروری نیست ، اما تجربه حرفه ای معتبر یک عنصر بسیار مهم در فرایند انتخاب است. در صورت نداشتن مدرک دانشگاهی ، می توان با تجربه حرفه ای قابل اثبات اعتبار داد. سالهای تجربه مورد نیاز بسته به اهمیت آن متفاوت خواهد بود.

بورس های تحصیلی و کمک های مالی

IEBS برای تسهیل دسترسی دانشجویان خود به برنامه های IEBS دارای یک برنامه منحصر به فرد از بورسیه ها و کمک های مالی است. تعهد وی کمک به افرادی است که واقعاً به آموزش و ارتقاء شغلی علاقه مند هستند. IEBS با این بورس های تحصیلی ، چشم انداز شغلی خود را بهبود می بخشد و به آنها فرصتی می دهد تا دوباره از حرفه خود استفاده کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

IEBS, the School of Business Innovation and Entrepreneurship, born during the world crisis with the aim of providing a real alternative to traditional teaching model alternative.

IEBS, the School of Business Innovation and Entrepreneurship, born during the world crisis with the aim of providing a real alternative to traditional teaching model alternative. اطلاعات محدود