توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد در لجستیک، تجارت و حمل و نقل آنلاین

رشد فوق العاده ای در حمل و نقل، تجارت و حمل و نقل (LTT) باعث می شود این حرفه بسیار پر سود. فرصت های شغلی فارغ التحصیلان LTT عملا بی پایان. همیشه در حال رشد بخش LTT شامل جنبش کالا و مردم (تدارکات) از طریق مؤثر ترین وسایل و کارآمد (حمل و نقل چند وجهی) برای رسیدن به توسعه اقتصادی (تجارت) .این استاد علوم جدید در لجستیک، تجارت و حمل و نقل (MS LTT) است طراحی شده برای توانمند سازی حرفه ای برای دیدار با مطالبات رو به رشد حمل و نقل تدارکات و زنجیره تامین مشاغل مرتبط با آن در مناطق ساحلی خلیج، ملی و بین المللی.


کارشناسی ارشد در لجستیک، تجارت و حمل و نقل (MS LTT) برنامه های میان رشته ای است که از 30 مجموع واحد تشکیل شده است. این برنامه LTT را می توان در یک سال تکمیل و سفارشی برای دیدار با نیازهای حرفه ای پیشرفت است.برنامه MS LTT شامل تدارکات، مدیریت زنجیره تامین، تجارت جهانی و توسعه اقتصادی، کسب و کار، و دوره دیگر.

این دوره ها در فرمت های چند انعطاف پذیر از جمله تحویل در خط، در شخص و فرمت اجرایی / هیبرید اجازه می دهد تا پزشکان به ادامه کار حالی که به دنبال مدرک.


مدرک کارشناسی ارشد 'دانشگاه سی سی پی جنوبی در لجستیک، تجارت و حمل و نقل را فراهم می کند فارغ التحصیلان خود را با ابزار لازم و درک انتقادی از مدیریت زنجیره تامین، اقتصاد، امور مالی، و عمل هوا معاصر جهانی، دریایی، و سیستم های حمل و نقل زمینی. صلاحیت اصلی این برنامه شامل برنامه ریزی و استراتژی، مدیریت عملیاتی، تجزیه و تحلیل سیستم و مدل سازی، تجارت جهانی، و توسعه اقتصادی است.فارغ التحصیل از برنامه MS LTT یک مزیت رقابتی توجه به این واقعیت است که آن را یک برنامه میان رشته ای است که به دنبال توسعه رهبری در بخش های هر دو دولتی و خصوصی و فارغ التحصیلان آن آماده در اقتصاد جهانی تا کنون بیشتر خواستار عمل داشته باشد.


نتایج یادگیری / اهداف


• دانش آموزان MS LTT توانند به طور موثر انجام برنامه ریزی و استراتژی های وظیفه خواهد بود.

• دانش آموزان MS LTT به مهارت های مهم در عملیات، مدیریت و رهبری لازم را داشته باشد.

• دانش آموزان MS LTT خواهد بود قادر به انجام تجزیه و تحلیل سیستم و مدل.

• دانش آموزان MS LTT توانایی اساسی در سیاست حمل و نقل و تجارت داشته باشد.

• دانش آموزان MS LTT قادر به یکپارچه سازی صلاحیتهای اصلی برای حل مشکلات دنیای واقعی در حوزه خود خواهد بود.نیازهای صنعت

سالانه بیش از 100 شغل روزنه ها در می سی سی پی و بیش از 2300 فرصت شغلی در خلیج ایالات جنوبی در لجستیک، تجارت و حمل و نقل با توجه به یک گزارش اقتصادی Modelings متخصص وارز وجود دارد. علاوه بر این، یک نظرسنجی از سهامداران صنعت نشان می دهد حمایت قاطع برای کارشناسی ارشد 'برنامه های سطح، یک 76.5٪ از پاسخ دهندگان ترجیح کارشناسی ارشد ' ثانیه دوره در تدارکات و زنجیره تامین، مورد علاقه روشن بیش از دیگر مدارک تحصیلی و یا گواهی. پاسخ دهندگان در درجه اول برای تاکید البته در زنجیره تامین خواسته، برنامه ریزی استراتژی، مقررات واردات / صادرات، مدیریت عملیات و امنیت.

این نظرسنجی همچنین نشان می دهد رهبران صنعت برنامه های کارشناسی ارشد 'S و دانش آموزان توصیه به در روند زیر را در بازارهای جهانی تمرکز:

  • نوآوری در جنبش ظروف، مراکز توزیع بین المللی و حمل و نقل ملتمدل
  • انتقال از کشتی به بزرگراه تاکید به راه آهن متعادل، داخلی آبراه و بزرگراه بخشی از عملیات چند. حتی در صنعت هستند، بسیاری از که دانش کمی از نقش حمل و نقل آبراه وجود دارد
  • تغییر روند در تولید - که در آن خواهد محموله در 10، 20 یا 50 سال تولید، و چگونه خواهد بود که تدارکات اثر برای چنین محموله؟
  • مسائل مربوط به انرژی و ادغام فن آوری های جدید برای گسترش فرصت های تجاری برای شرکتهای متوسط
  • در حال رشد نیاز به پیدا مقرون به صرفه راه های بیشتری از حمل و نقل افزایش حجم حمل و نقل، هر دو داخلی و خارجی
  • با استفاده از تکنولوژی در حمل و نقل محصولات از منبع به مقصد

MS LTT موجود است آنلاین .

این دوره آنلاین
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019