کارشناسی ارشد در حسابداری

عمومی

شرح برنامه

دانش خود را گسترش دهید

برنامه کارشناسی ارشد حسابداری (MSA) به دلیل غلظت های عمیق در حسابداری و گزارشگری مالی ، حسابداری پزشکی قانونی ، حسابرسی داخلی و حسابداری مدیریت در سطح کشور و کشور است. دانشجویان مهارت هایی در دنیای واقعی را از دانشکده هایی که در دولت ، صنعت خصوصی و حسابداری عمومی کار می کنند - از جمله شرکت های معتبر Big Big Four - می آموزند. روابط GGU با جامعه حسابداری در منطقه مالی سانفرانسیسکو بیش از 100 سال برمی گردد و یک خط لوله طبیعی از کلاس به محل کار ایجاد کرده است.

کارشناسی ارشد حسابداری (MSA) برای پاسخگویی به نیاز کسانی که حسابداری را مطالعه کرده اند و مایل به توسعه تخصص خود هستند ، در نظر گرفته شده است. برای بسیاری از دانشجویان ، MSA الزامات آموزشی 150 ساعته را برای تبدیل شدن به یک حسابدار مجاز دارای مجوز عمومی (CPA) برآورده می کند.

دانش آموزان این فرصت را دارند که با انتخاب برگزیدگان از لیست گسترده دوره های حسابداری ، مالیاتی و تجاری ، مدارک خود را سفارشی کنند. دانشجویان همچنین می توانند مدرک MSA را با تمرکز در حسابداری مالی تکمیل کنند

دانشجویان واجد شرایط ممکن است برای یک تجربه کارآزمایی تأیید شده و در دنیای واقعی که در طی برنامه مدرک خود کسب کرده اند ، تا شش واحد انتخابی کسب کنند.

کارشناسی ارشد حسابداری را می توان بصورت حضوری از طریق برنامه عصرانه ما در سان فرانسیسکو و / یا آنلاین دریافت کرد. قالب های عصرانه و آنلاین به دانشجویان این امکان را می دهد که مدرک خود را با سرعت خود کسب کنند.

Path2CPA

گزینه Path2CPA باعث می شود سفر به یک درجه پیشرفته سریع تر و ارزان تر شود. دانشجویان می توانند حداقل پس از یک سال پس از اتمام حسابداری GGU ، BSBusiness ، Accounting Concentration ، BS ، کارشناسی ارشد حسابداری (MSA) کسب کنند. گزینه Path2CPA همچنین می تواند نیاز به آموزش 150 ساعته برای مجوز CPA را برآورده کند. پیگیری این گزینه الزام به درخواست برنامه MSA را از بین می برد و هیچ نمره آزمون GMAT / GRE لازم نیست.

Path2CPA شامل دوره های تحصیلات تکمیلی زیر است: ACCTG 302 و ACCTG 351B. دوره های مقطع کارشناسی ارشد برای برنامه های حسابداری کارشناسی متقاضیان متقاضی و برنامه های مقطع کارشناسی ارشد حسابداری در مقاطع کارشناسی ارشد درج می شود. دانشجویانی که میانگین معدل آنها در دو دوره سطح تحصیلات تکمیلی پایین تر از حد معدل 3.00 باشد ، به طور مشروط در برنامه های کارشناسی ارشد پذیرفته می شوند.

غلظت

مالیات

کارشناسی ارشد علوم حسابداری (MSA) غلظت مالیات در نظر گرفته شده است تا پاسخگوی نیاز کسانی باشد که حسابداری را مطالعه کرده اند و مایلند در زمینه مالیات تخصص بیشتری کسب کنند. این تمرکز با نیاز به تمرکز گسترده بر مالیات ، دانش مالی قابل توجهی را به عنوان بخشی از برنامه ای که شامل ایجاد یک بنیاد حسابداری قوی است ، ایجاد می کند.

تمرکز مالیات MSA دانشکده حسابداری شامل دوره های حسابداری مورد نیاز ، همراه با دوره های تمرکز در تحقیقات مالیاتی ، مالیات بر درآمد فدرال و معاملات ملک است.

اعلام غلظت

دانش آموزان می توانند وقتی که دوره های مورد نیاز برای غلظت های مورد نظر خود را گذرانده اند ، یا بعد از "آخرین روز برای ترک رشته بدون هزینه شهریه" (طبق تقویم دانشگاهی) شرایط نهایی خود را اعلام کنند ، در صورتی که بتوانند غلظت خود را تکمیل کنند. شرایط نهایی آنها

برای واجد شرایط بودن اعلام غلظت ، دانشجویان باید قبلاً دوره تمركز تمركز لازم را گذرانده باشند ، یا قادر به تكمیل آن در شرایط آخر خود باشند بدون آنكه نیازی به لغو ، تعویض یا دوره های تحصیل مستقیم داشته باشند ، مگر آنكه پیش از این توسط صندلی بخش ، برنامه تأیید شوند. مدیر یا رئیس

دانش آموزان ممکن است حداکثر دو غلظت را در یک برنامه مدرک مشخص اعلام کنند. دانش آموزانی که به دنبال اعلام بیش از دو تمرکز هستند ، موظفند برای تصویب به معاون یا معاون رئیس امور دانشگاهی مراجعه کنند. دیپلم های دانشجویی غلظت هایی را که با موفقیت در زمان اعطای مدرک تحصیلی آنها به اتمام رسیده بودند ، ذکر می کند. ممکن است دانش آموزان پس از اعطای مدرک تحصیلی ، غلظت های بیشتری را اعلام نکنند.

شرایط پذیرش

برنامه کارشناسی ارشد حسابداری (MSA) به 30 واحد کارشناسی ارشد نیاز دارد.

دانشجویان بین المللی (دارندگان ویزای F و J) که در برنامه MSA در Golden Gate University ، باید در سه ماهه اول خود ، دوره آمادگی دانشگاهی و پشتیبانی دوره حسابداری را انجام دهند. این الزام فقط توسط مدرسه در هنگام بررسی پرونده از بین می رود.

نتایج یادگیری

دانش آموختگان کارشناسی ارشد علوم در برنامه حسابداری:

  • قادر به شناسایی مسائل حسابداری ، تحقیق و ارتباط موثر نتایج به صورت شفاهی و کتبی.
  • دانش مشخصی از اصول و آموزه های حسابداری اساسی دارند ، از جمله این موارد محدود به موارد زیر نیست ، و می تواند به طور انتقادی این اصول را در موقعیت های عملی بکار گیرد و با محیط های کار سازگار باشد: تشخیص درآمد IFRS؛ حسابرسی؛ کنترل های داخلی؛ محیط کنترل؛ مادی بودن اخلاق ، هم اجرای عملی و هم مسئولیت حرفه ای. و کلاهبرداری
  • آماده تصمیم گیری مؤثر در تصمیم گیری حسابداری در یک محیط تجارت بین المللی به طور فزاینده ای باشید
  • درک درستی از زمینه های شغلی ، حقوقی ، حرفه ای و اخلاقی برای یک حرفه به عنوان یک حسابدار حرفه ای ، از جمله توانایی شناسایی و اقدام مناسب در هنگام مواجهه با معضلات اخلاقی در فعالیت های یک حسابدار حرفه ای.
  • تجربه و مهارت در دستیابی به اهداف با همکاری دارند.
آخرین به روز رسانی دسامبر 2019

درباره این دانشگاه

For the second consecutive year, Washington Monthly ranks Golden Gate University America's #1 School for Adult Learners in its annual College Guide and Rankings. Golden Gate University prepares indivi ... اطلاعات بیشتر

For the second consecutive year, Washington Monthly ranks Golden Gate University America's #1 School for Adult Learners in its annual College Guide and Rankings. Golden Gate University prepares individuals to lead and serve by providing high-quality, practice-based educational programs in Accounting, Law, Taxation, Business and related professions - as a non-profit institution - in an innovative and challenging learning environment that embraces professional ethics and diversity. اطلاعات محدود
سانفرانسیسکو , ایالات متحده آنلاین , لس آنجلس , سیاتل + 3 بیشتر کمتر