Read the Official Description

کارشناسی ارشد در حسابداری

استاد علوم در رشته حسابداری یک برنامه ساعت 33 ترم متشکل از 11 دوره اجازه می دهد که دانش آموزان به دنبال منافع حرفه ای خود است. این برنامه آنلاین هم برای تمام وقت و پاره وقت دانش آموزان.

استاد علوم در برنامه حسابداری ثبت شده است برای برآوردن نیاز پروانه 150 ساعت برای ایالت نیویورک، و در پاسخ به دو خواسته. اولین افزایش تعداد حسابداران که مدرک کارشناسی در حسابداری برگزار می شود و می خواستم برای ادامه در حال توسعه در طیف گسترده ای از فرصت های شغلی حسابداری حرفه ای بود. این مشاغل شامل حسابداری عمومی، حسابداری شرکت ها، نه برای سود حسابداری و حسابداری دولتی. علاوه بر این، با در نظر گرفتن 150 اعتبار نیاز آموزش و پرورش ساعت ایجاد شده توسط موسسه آمریکایی حسابداران رسمی (AICPA) شروع در سال 2000، برنامه را به واجد شرایط دانش آموزان برای امتحانات حسابداری حرفه ای که منجر به اعتبار مانند CPA نشستن توسعه داده شد (حسابدار) و CMA (مدیریت حسابدار) نامگذاریهای.

این برنامه در درجه اول برای دانش آموزانی که معادل مدرک کارشناسی در حسابداری در نظر گرفته شده. دانش آموزانی که ممکن است یک پس زمینه در حسابداری یک فرصت برای گسترش توانایی های خود و تخصص در این زمینه ندارد اما تمایل می شود این گزینه از انجام این کار را می طلبید. این دانشجویان خواهد بود لازم به شامل کارهای مقدماتی اضافی در برنامه خود و است که تحت هدایت هماهنگ کننده برنامه انجام دهید.

دانشکده کسب و کار در "شبکه آموزش SUNY،" یک کنسرسیوم از دانشگاه که با هم ملحق شده اند برای ارائه بر روی خط دوره های کارشناسی و کارشناسی شرکت می کند. در حال حاضر، آن را ممکن است برای تکمیل برنامه MS حسابداری به طور کامل بر روی خط (از طریق شبکه جهانی وب). بر روی خط اطلاعات البته در راهنمای دوره آموزش شبکه SUNY و در موسسه تکنولوژی برنامه دوره در دسترس است.

معیارهای پذیرش و راهنمایی ها


شاخص

دانش آموزان از برنامه های حسابداری در مقطع کارشناسی ثبت نام به عنوان برنامه های آماده سازی CPA معمولا هیچ درسی پایه و اساس پیش نیاز. دانش آموزان دیگر مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل دروس دوره در حسابداری، قانون کسب و کار، امور مالی، آمار، اقتصاد، کسب و کار به طور کلی، و هنرهای آزاد به عنوان مناسب برای آماده شدن برای کارشناسی ارشد مورد نیاز البته.

دانشجویان پذیرفته شده فاقد این مهارت باید با یک مشاور تحصیلات تکمیلی برای تعیین انتخاب مناسب مشورت کنید. مهارت های پیش نیاز ممکن است در یک گوناگون از جمله دوره انتقال، دوره های در SUNYIT، و برنامه در سطح کالج ورودی (CLEP) و یا رجنت کالج (RCD) امتحانات با دانش مناسب، اما هیچ اسناد دیگر انجام داده است.

دستورالعمل


نمرات از GMAT (پذیرش تحصیلات تکمیلی مدیریت تست) از AACSB بین المللی به دنبال خواهد داشت توصیه می شود دستورالعمل به عنوان یک معیار حداقل پذیرش:


در مجموع 1،000 امتیاز بر اساس 200 * بالای تقسیم نمره معدل + GMAT. حداقل نمره GMAT 400 مورد نیاز است.

Program taught in:
انگلیسی

See 3 more programs offered by SUNY Polytechnic Institute »

این دوره Online
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019