توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اگر شما آماده برای پیشبرد کار خود را برای مدیریت و / یا مشورت با سازمان های گوناگون هستند، استاد به طور کامل آنلاین ما از علم در برنامه روانشناسی سازمانی است برای شما.

دوره های ما کوچک و تعاملی هستند و استادان تمام وقت ما بحث اجرا تا شما را احساس شما بخشی از گفتگو است. شما همچنین می خواهید بازخورد به موقع از دانشکده حمایت ما را دریافت کنید به شما متصل شده و مشغول نگه می دارد.

درباره MS آنلاین ما در روانشناسی سازمانی

کارشناسی ارشد آنلاین در برنامه روانشناسی سازمانی با هدف رسیدگی به مهارت های اساسی رهبری مورد نیاز برای بهبود اثربخشی سازمانی. رهبران و مدیران امروز باید بدانید که چگونه به ترویج کار گروهی، مدیریت انتقال، و سازمان های بازسازی. این برنامه دانش آموزان فراهم می کند با یک چارچوب نظری در روانشناسی سازمانی و این فرصت برای بهبود مهارت های خود را در پژوهش، ارتباطات، تسهیل، بین فردی، گروه، و مسائل سازمانی. ادغام تئوری و عمل فارغ التحصیلان آماده به رهبری، مدیریت، و / یا مشورت با سازمان پویا و متنوع عامل در یک محیط جهانی است.

چرا برنامه MSOP آنلاین ما را انتخاب کنید؟

راحتی

درآمد آنلاین کارشناس ارشد روانشناسی سازمانی راه ایده آل برای پیشبرد کار خود را از راحتی از منزل یا دفتر خود است. این برنامه در سراسر زندگی پر مشغله خود را در یک شبکه اجتماعی جذاب، پر جنب و جوش و متنوع از همسالان با یک گروه کوچک اندازه با هدف نگه داشتن شبکه خود را کنترل و مفید انگیزه ساخته شده است. برای ساده مسیر خود را به کسب مدرک کارشناسی ارشد خود را، هیچ کلاس و یا ورود به زمان مورد نیاز وجود دارد. با استفاده از مدل های آموزشی به طور کامل آنلاین ما، شما می توانید دوره های در راحتی خود را، در حال حرکت از طریق برنامه در سرعت است که متناسب با نیازهای شما و نه بر یک برنامه مجموعه ای. با سه گروه از شروع هر سال، دانش آموزان می توانید این برنامه را آغاز زمانی که آن را راحت ترین برای آنها.

کیفیت

تحت هدایت اعضای هیئت علمی آموزش دیده در روانشناسی صنعتی و سازمانی که در این رشته و انتشار انواع تجربه درست، دانش آموزان برای یک شغل در روانشناسی سازمانی آماده، و یا زمینه های مرتبط با مهارتهای بنیادی لازم است. به عنوان یک سنتی، نه برای سود موسسه اجاره در سال 1957، ما به منطقه توسط انجمن جدید انگلستان از مدارس و کالج (NEASC) و کمیسیون موسسات آموزش عالی (CIHE) معتبر است.

انعطاف پذیری

آنچه شما از برنامه می خواهید. دوره های مورد نیاز و انتخاب ما شما را با تجربه و آموزش در روانشناسی سازمانی حول زندگی واقعی ارائه، برنامه های کاربردی حرفه ای از مسائل ارائه شده است. در نهایت، به عنوان برنامه گسترش می یابد، شما می توانید دوره های که شما را برای اهداف شغلی شخصی خود را آماده خواهد شد. برو با سرعت خود را یک یا دو کلاس های خود را در یک زمان برای رسیدن به درجه خود را هنگامی که شما به آن نیاز.

قیمت

در حالی که شما می توانید یک برچسب قیمت بر روی راحتی و انعطاف پذیری، فقط برای 515 $ در هر یک مدت در برنامه MSOP آنلاین در دانشگاه هارتفورد قرار داده است، شما می توانید آموزش با کیفیت و کارشناسی ارشد در حالی که تکمیل اهداف شخصی و حرفه ای خود را به دست آورد.

پذیرش مورد نیاز

  • مدرک کارشناسی (ملی یا منطقه ای مجوز رسمی) در هر زمینه، زمینه های مرتبط با ترجیح
  • بدون نیاز حداقل معدل مقطع کارشناسی مورد نیاز است اما این عامل در تصمیم پذیرش، 2.5 معدل یا ترجیح بالاتر است
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Hartford Online »

این دوره آنلاین
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019