کارشناسی ارشد در روانشناسی یکپارچه فردی

عمومی

شرح برنامه

این برنامه یک رویکرد یکپارچه و فراشناختی به روانشناسی دارد. این یک روش نوآورانه برای یادگیری و تفکر را پیشنهاد می کند ، که فراتر از ساختارهای اساسی ذهن عقلانی است تا محیط بزرگتر را در بر بگیرد. این تأکید بر ارتباط بین همه ابعاد واقعیت و تمرکز بر همدلی عمیق که مربوط به تجربیات همه افراد است.

 • 30 اعتبار
 • 5 دوره تحصیلی
 • 1 پایان نامه کلاس نوشتن پایان نامه

مورد نیاز: طول دوره لیسانس یا لیسانس: 6 دوره قیمت: 6000 دلار آمریکا

این برنامه به عنوان همکاری بین Ubiquity University و مؤسسه Integral Transpersonal (ITI) در میلان ، ایتالیا ارائه می شود. این برنامه به شما واجد شرایط برای دریافت مدرک معتبر بین المللی در رشته های روانشناسی انتساب روانشناسی می باشد. این امکان را برای شما فراهم می کند که دانش و درک را در درون و در زمینه های موضوعی خاص روانشناسی از منظر انتگرال و فراسنجی پرورش دهید. این ترکیبی از یادگیری ، خود اندیشی و کاربرد است. این برنامه MA برای افرادی که "دل جوان" دارند ، طراحی شده است برای کسانی که به دنبال یک روش جدید برای یادگیری هستند که با در نظر گرفتن خود ، رشد شخصی و سفر خود تحقق شخصی خود را در نظر می گیرد تا بتواند یک آینده و آینده را به عنوان تغییر ایجاد کند. سازندگان ، مبتکران و افراد خلاق. این دوره آنها را مجهز می کند تا به عنوان پیشگامان یک فرهنگ جدید به اشتراک گذاری که می تواند فراتر رفته و شامل دوگانگی ها شود ، و همچنین اختلافات و درگیری های سیستم بزرگتری را که شامل آنها می شود ، تبدیل کنند.

بیانیه مأموریت

افق های روان خود را گسترش داده و کشف کنید که واقعاً انسان بودن در یک دنیای انتزاعی بین المللی است.

چشم انداز

اگر می خواهید دانش چارچوب Integral Transpersonal را تجسم کرده و آن را در همه زمینه های کار و زندگی خود استفاده کنید ، این برنامه برای شما مناسب است. این رویکرد به تسهیل تحول در آگاهی فردی و جمعی کمک می کند.

"انتگرال" از کلمه لاتین عدد صحیح مشتق شده است که به معنای "کل" است. Transpersonal به آنچه فراتر از "شخصی" است اشاره دارد. بنابراین ، هدف این برنامه بررسی هستی شناسی ما فراتر از یک الگوی علوم عصبی و شناختی و بیشتر به سمت یک رویکرد یکپارچه است ، که طیف کاملی از رشد روحی و روحی انسان را در نظر می گیرد.

شما با ترکیب ترکیب تحولات اخیر روانشناسی با سایر رشته ها مانند فلسفه ، علوم جدید ، مطالعات زیست محیطی ، تحقیقات روانشناسی و حکمت بومی و چند ساله ، شما می توانید طیف وسیعی از تجربه های انسانی را کاوش کنید. برای دستیابی به ادغام دانش با تجربه ، کلیه دوره ها شامل خود تسلط و شیوه های تأثیرگذاری کاربردی است که هدف آنها تبدیل دانش به خرد مجسم است. در طول مدرک خود ، خود را در این سیستم یادگیری یکپارچه غوطه ور می کنید ، که هدف آن پرورش هوش مختلف شما و ارتقاء بالاترین پتانسیل شماست.

mental health, wellness, psychologyWokandapix / Pixabay

درباره برنامه کارشناسی ارشد

پیش شرط این مدرک کارشناسی ارشد مشارکت موفق در یک برنامه سطح کارشناسی ارشد است که توسط مؤسسات انتگرال ترانسپرسونال و دوره های Ubiquity University ارائه می شود. این برنامه همچنین آموزش های انجام شده توسط سایر موسسات را می پذیرد. دانشجویان باید 5 دوره اصلی ، یک دوره انتخابی را گذرانده و پایان نامه بنویسند. دوره های اصلی شامل دو سفر "حضوری" با Ubiquity University به آکادمی Chartres در فرانسه است.

رویکرد انتزاعی Ubiquity به یادگیری

در این برنامه ، تفکیک دوتایی بین تئوری و عمل ، ذهن و بدن ، عمل و احساس ، زن و مرد ، گذشته و آینده ، ماده و آگاهی ، سنتی و علمی ، دانشگاهی و تجربی از طریق یک روش آموزش تحول بر طرف می شود. این روش یک رویکرد جدید است که به تعلیم تعالیم چگونگی "ساختن این دو" می آموزد. همچنین با اصل اصلی نظریه انتگرال به "فراتر رفتن و گنجاندن" نیز آگاهی داده می شود. خواندن متون ، همچنین فن آوری های یادگیری برای تسلط بر تجربه درونی ، مدیریت احساسات و حالات هوشیاری آنها ، تقویت روابط بین فردی و پروژه های کاربردی عملی در بستر اجتماعی از طریق ماموریت در زندگی واقعی و سناریوهای بازی وجود خواهد داشت.

1. تحصیلات دانشگاهی

مطالعه گسترده ، از جمله تست ها و تکالیف خلاق ، مبتنی بر سنت های حکمت باستان ، تفکر پس از متعارف و الگوی تعالی خواهد بود. دانش آموزان بر مدارس و رویکردهای مختلف روانشناسی و روان درمانی تسلط خواهند یافت و با جدیدترین نظریه های رشد شخصی و مربیگری معنوی از جمله شیوه های مبتنی بر آگاهی زمین و آگاهی زیست محیطی آشنا می شوند.

2. تسلط بر خود

به همه دانش آموزان این فرصت داده می شود كه تحصیلات دانشگاهی خود را با اكتشافی از فنون و روشهای مختلفی كه زمینه ساز رشد اخلاقی ، رشد شخصی و رشد هوش هیجانی ، اجتماعی و معنوی آنها است ، تکمیل کنند. از طریق تمرینات خودشناسی ، دانش آموزان با درک جهان آشنا می شوند که هم فیزیکدانان مدرن مانند دیوید بوهم و هم سنت های حکمت باستانی برای زندگی واقعی معتبر می دانند:

 • دانشی که در کل بدن ، در سلولهای آن و همچنین در احساسات و ذهن و در حالتهای گسترده آگاهی اتفاق می افتد.
 • یادگیری که از طریق تسلط بر تجربیات احساس بدست می آید: آگاهی از سیگنالهای اختصاصی ، حسب حسی و احشایی.
 • یادگیری که توانایی انجام کار را از طریق تاریخ شخصی عاطفی - از طریق تروما و زخم و همچنین تجربیات عمیقا تحول گرا تسهیل می کند.
 • یادگیری که شامل شناسایی همدلی ، تجربیات باستانی در طبیعت ، مراحل ابتدایی ، ناخودآگاه ، نمادین ، فرآیندهای تخیلی و روانی و همچنین تجربیات عرفانی است.

3. پروژه های تأثیر واقعی زندگی

دانش آموزان نیز مانند سایر برنامه های Ubiquity در یک پروژه تغییر در زندگی واقعی شرکت می کنند که به گونه ای طراحی شده است که تأثیر مثبتی بر دنیایی بگذارد که برای همه مؤثر باشد. به موازات دوره های خود ، دانش آموزان در پروژه هایی که مربوط به زندگی آنها است با یکدیگر شرکت می کنند.

نتایج یادگیری

تا پایان برنامه ، دانش آموزان باید:

 • درک جامع تری از انسان ها و جهان بمنظور خدمت رسانی به مردم ، از طریق شوک ، اضطراب و فشارهای زندگی مدرن به آنها کمک کنید.
 • تئوری ها و نقشه های اساسی را از منظر انتگرال و فرافکنی توضیح داده و مورد بحث قرار داده و سهم آنها را در درک رفتار انسان و رابطه با محیط بشناسید.
 • برای ایجاد تغییر در آگاهی بشریت ، از مجموعه ابزارها و مهارتهای برجسته ای استفاده كنید تا در ایجاد جهانی پایدارتر نقش داشته باشید.
 • ظرفیتی را برای دسترسی بیشتر ، روانشناختی و هماهنگی بیشتر با طبیعت / محیط زیست محیطی با حرکت در ورای ذهن برای ایجاد و فراتر کردن تفکر متعارف به روشی پس از متعارف ، پرورش دهید.
 • استاد و آموزش نحوه تسلط بر تجربیات درونی و همچنین نحوه هدایت از درون ، از خود معتبر ، به جای نیازهای ناشی از ، ترس و تصاویر نادرست از خود.
 • با ابعاد متعالی تجربه انسانی ، ماهیت و معنای تجربیات عمیق مذهبی و عرفانی ، حالتهای آگاهی غیر عادی کار کنید و توضیح دهید که چگونه می توانیم به عنوان انسان به تحقق بالاترین پتانسیل خود کمک کنیم.
 • برای رهایی از کنترل برای یافتن خود تلاش کنید. نگاهی فراتر از اعتقادات ایگو برای یافتن خلاقیت لازم برای پاسخ مناسب در اینجا و اکنون و اقدام صحیح برای انتخاب مؤثرتر.
 • خلاقیت را در حل مسئله بیان کنید ، سؤالات مهم بپرسید ، مسائل مهم را حل کنید و "متحد" را در "دشمن" پیدا کنید.
 • چشم انداز وسیع تری بدست آورید و در زمینه های فراتر از روانشناسی نظیر نظریه شناخت ، نظریه آگاهی ، ماوراء الطبیعه ، فلسفه ، نظریه های اجتماعی و فرهنگی ، نظریه های سلامت یکپارچه و شیوه های مرتبط و همچنین ادبیات از جمله شعر و هنر و آموزه ها فعالیت کنید. از خرد و روایات جهانی.

شرکت در کلاس و درجه بندی

سیستم یادگیری Ubiquity مبتنی بر همکاری است و نه رقابت. دانش آموزان تشویق می شوند که با هم کار کنند و به تحصیل بپردازند ، آزمونها و آزمونهای خود را با هم جمع کنند و در کنار هم روی کارهای خلاقانه خود کار کنند. آخرین مطالعات در مورد یادگیری نشان می دهد که هر چه دانش آموزان بیشتر همکاری می کنند ، یادگیری بیشتر ، یادآوری آنچه که آموخته اند به یاد می آورند ، نمرات آنها بالاتر است و نسبت به خود و همسالان خود احساس بهتری دارند. Ubiquity همکاری کامل بین دانش آموزانی را تشویق می کند که در گروه های خود برگزیده و به اشتراک گذاشتن یک نمره مشترک ، به خوشهای گروهی تشویق می شوند. یک روستا طول می کشد تا آموزش درست داشته باشد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

How you personally develop, what gifts you bring into the world, and how effectively you bring these gifts to your community, are all critical to how our collective future will unfold. If you know you ... اطلاعات بیشتر

How you personally develop, what gifts you bring into the world, and how effectively you bring these gifts to your community, are all critical to how our collective future will unfold. If you know you are here to help bring forth a new world, if you are drawn to cultivating your gifts within an open-minded, diverse learning community, if you are motivated by a question-led life and an exploration of mystery, then Ubiquity might be the right fit for you. اطلاعات محدود
ایالات متحده آنلاین , Chartres + 1 بیشتر کمتر