کارشناسی ارشد در زیست شناسی مولکولی

عمومی

شرح برنامه

هدف از این برنامه این است که دانش آموزان یک درک پیشرفته و به روز از بیولوژی و بیوشیمی سلولی و مولکولی را توسعه دهند. برنامه درسی اصلی پیرامون قالب سخنرانی و دوره های مبتنی بر بحث با محوریت زیست شناسی سلولی ، ژنتیک مولکولی و بیوشیمی ساخته شده است. دوره های انتخابی پیشرفته موضوعاتی از قبیل پایه سلولی بیماری انسان ، ایمونولوژی ، زیست شناسی رشد ، انتقال سیگنال و علوم اعصاب را در بر می گیرد.

برنامه کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی مولکولی می تواند بصورت آنلاین تکمیل شود. با این حال ، برخی از دوره های آموزش از راه دور نیاز به مشارکت زنده از طریق سکوی LIVE (CL) کلاس درس ما دارند. دانشجویان باید از طریق اتمام دوره و یا با تجربه کاری ، مهارت فنی در زیست شناسی سلولی / مولکولی را نشان دهند. جزئیات بیشتر در مورد این برنامه را می توان در وب سایت دفتر آموزش از راه دور یافت.

برنامه 30 درجه اعتبار کارشناسی ارشد در زیست شناسی مولکولی یک برنامه آنلاین با محوریت تحقیقاتی بسیار متمرکز است که به طور خاص برای دانشجویان نیمه وقت طراحی شده است که علاقه ای به صنعت بیوتکنولوژی دارند. این برنامه درجه آنلاین برای افرادی که به دنبال مشاغل تحقیقاتی زیست پزشکی در دانشگاه ها ، صنعت و دولت هستند ایده آل است.

الزامات دوره کارشناسی

 • 2 ترم: شیمی عمومی
 • 2 ترم: شیمی آلی
 • 2 ترم: فیزیک
 • 1 ترم: معرفی به ژنتیک
 • 1 ترم: معرفی زیست شناسی سلول و مولکولی
 • 2 ترم: دوره های ریاضی

لطفاً توجه داشته باشید: دانشجویان پذیرفته شده برای ادامه دوره ها باید 9 ساعت اعتباری پی در پی دروس در سطح 300 یا بالاتر و بدون نمره پایین تر از B- را پشت سر بگذارند.

با تأیید کمیته تحصیلات تکمیلی دپارتمان و ثبت نام Lehigh University ، حداکثر شش اعتبار رشته های مربوط به زیست شناسی مولکولی ممکن است جهت تکمیل مدرک کارشناسی ارشد منتقل شود. برای اعتبارات نقل و انتقالات ، یک دوره دوره B یا بالاتر نیز لازم است.

برنامه تحصیلی

بسته به تحصیلات مقطع کارشناسی ارشد دانش آموزان ، ابتدا رشته های اصلی زیست شناسی سلولی و مولکولی انجام می شود و پس از آن دوره های پیشرفته در سبک سمینار از جمله تحقیقات دپارتمان و مقالات ژورنالی که خوانده می شوند و مورد بحث قرار می گیرند.

دوره های اصلی

دوره های مورد نیاز
ژنتیک مولکولی BIOS 345 (3) بیولوژی سلول پیشرفته BIOS 411 (3)
BIOS 371 عناصر بیوشیمی I (3) بیولوژی سلول مولکولی BIOS 421 I ** (3)
BIOS 372 عناصر بیوشیمی II (3) بیولوژی سلول مولکولی BIOS 422 II ** (3)
BIOS 407 Research (6 اعتبار مورد نیاز) تکنیک های BIOS 427 در زیست شناسی سلولی و مولکولی * (3)

* این دوره ممکن است با ترتیب دادن در لیگی یا در محل فاصله با مشورت با مشاور تحقیق کارمندان و دانشکده لیگی به پایان برسد. با این حال ، اگر دانش آموز مهارت خود را در زیست شناسی مولکولی و تکنیک های بیوشیمیایی نشان داده باشد ، ممکن است این دوره مورد نیاز نباشد (و دیگری ممکن است در جای خود جایگزین شود). در این حالت ، باید توضیحی از تحقیق یا تجربه فنی در این زمینه خلاصه و با درخواست پذیرش دانشجو ارائه شود.

** این دوره ها نیاز به مشارکت زنده از طریق سکوی LIVE Classroom ما دارند.

گزینه تحقیق غیر پایان نامه با تأیید کمیته دانشجویی دانشجویی در دسترس است.

انتخابی

دوره های انتخابی ارائه شده از طریق برنامه دانش آموز شامل دوره های تخصصی مختلفی از جمله:

افراد برگزیده
توسعه و بیماری BIOS 327 (3) BIOS 464 زیست شناسی مولکولی موجودات یوکاریوتی (3)
BIOS 328 ایمونولوژی (3) BIOS 466 ساختار و عملکرد RNA ها و ترکیبات ریبونوکلئوپروتئین (3)
BIOS 376 Biology Development (3) انتقال سیگنال یوکاریوتی BIOS 471 (3)
BIOS 442 مبنای سلولهای بنیادی بیماریهای انسانی (3)

این لیست انتخابی مقدماتی است و فقط برای اطلاعات نشان داده می شود. هیچ ارتباطی با نظم و ترتیب آنها در بالا و زمان برنامه ریزی آنها وجود ندارد. سایر دوره های انتخابی در علوم زیست شناسی ممکن است در برخی از ترم ها موجود باشد.

لطفا توجه داشته باشید: دوره های انتخابی در سایر بخش ها ممکن است برای مدرک دانشگاهی مناسب باشد اما نیاز به تصویب برنامه زیست شناسی مولکولی دارد.

شرایط پذیرش

 • این برنامه از طریق آموزش از راه دور ارائه می شود.
 • پذیرش باز: تابستان / پاییز / بهار
 • مهلت سقوط برای بررسی برنامه: 1 ژوئیه
 • مهلت بهار برای بررسی برنامه: 1 نوامبر
 • مهلت تابستانی برای بررسی برنامه: 15 آوریل

اطلاعات تماس

Erin Curtolo ، هماهنگ کننده آکادمیک

ایمیل: erc419@lehigh.edu

شماره تلفن: 610-758-3681

شرایط پذیرش

2 توصیه نامه لازم است

مدرک لیسانس از یک موسسه تأیید شده با معدل کلی نمره حداقل حداقل 3.0. متقاضیان دارای معدل کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد زیر 3.0 می توانند با تأیید دپارتمی که در آن مایل به شرکت در دوره هستند ، پذیرفته شوند.

آخرین به روز رسانی ژوئن 2020

درباره این دانشگاه

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time facult ... اطلاعات بیشتر

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time faculty and 90 professional staff, we are comparable in size and offer the intimacy of a liberal arts college, yet benefit from the resources of a research university. Our faculty are accomplished scholars, artists, and writers, recognized nationally and internationally as leaders in their fields, who share a commitment to the integration of teaching and scholarship into innovative, dynamic curricula set in an intellectually stimulating environment. اطلاعات محدود