کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعاتی و مدیریت فناوری

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعاتی و مدیریت فناوری

کارشناسی ارشد آنلاین در استراتژی سیستم ها و مدیریت ICT.

هر دو شرکت خدمات ، شرکت های صنعتی و حتی دولت عمومی به طور فزاینده به فرآیندهای رایانه ای وابسته هستند. بنابراین مدیریت سیستم ها و بخش های فناوری اطلاعات وظیفه اصلی را برای طراحی و عملکرد آنها بر عهده دارند. مدیریت و پیشرفت خوب آن به طور مستقیم بر نتایج شرکت تأثیر می گذارد و بنابراین یک عامل مهم موفقیت در دستیابی به اهداف استراتژیک اشخاص است.

کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعاتی و مدیریت فناوری دانش علمی ، نظری و عملی را برای عملکرد بهتر حرفه ای مدیریت فراهم می کند. این برنامه توجه ویژه ای به تعریف استراتژی سیستم های خوب به عنوان ابزاری برای تراز مدیریتی دارد. ما همچنین در زمینه برنامه ریزی منابع ، روش های مدیریت اطلاعات ، فرآیندهای عملیاتی و همچنین مدیریت پروژه و خدمات کار می کنیم. در طول کل برنامه ، نبض حفظ می شود و نوآوری های فن آوری و تأثیرات آن بر بهبود بهره‌وری و رقابت شرکتها دائماً ارزشمند است.

شرکت های پیشرو هزاره از سوء استفاده از اطلاعات به عنوان منبع اصلی تولید درآمد و تصمیم گیری در مرکز مدلهای تجاری خود بهره می برند. این الگوی جدید قابل صادرات و مقیاس پذیر برای همه زمینه های تجاری است و در شرکت های آینده ضروری است.

با هدف اصلی تهیه مدیران جدید برای کمک به بهبود بهره وری و رقابت سازمانهایشان ، کارشناسی ارشد سیستم های اطلاعاتی و مدیریت فناوری همچنین متضاد متدولوژی ها ، چارچوب های مرجع و استانداردها (یعنی ISO ، CobiT ، ITIL ، PMP ، و غیره) ، اجرای مفاهیم اندازه گیری ریسک ، کنترل فرآیندهای تجاری ، داشبورد ، حاکمیت فناوری اطلاعات و انطباق نظارتی.

علاوه بر این ، در سراسر دوره کارشناسی ارشد ، توجه خاصی به دانشهایی که CobiT 5 به ما می کند و اطلاعات ITIL برای آماده سازی دانشجویان برای امتحان بنیاد ITIL است ، داده می شود.

کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعاتی و مدیریت فناوری به طور مداوم از طریق مشارکت خود شرکت کنندگان ، اعضای هیات علمی و روند این بخش بهبود می یابد ، همیشه شامل جدیدترین و جالب ترین مباحث برای دستیابی به حداکثر ارزش افزوده به فرآیند آموزش.

فرصت های شغلی

استاد OBS Business School متمرکز است تا متخصصان و مدیران را برای ارتقاء نوآوری ، رقابت پذیری ، بهره وری و فرآیندهای بهبود مستمر آموزش دهد ، که در صورت کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعاتی و مدیریت فناوری ممکن است مناصبی از قبیل:

 • CIO - مدیر ارشد اطلاعات
 • مدیر فناوریهای اطلاعات.
 • مدیر سیستم های اطلاعاتی.
 • مدیر فرایندها و سازمان.
 • مشاور متخصص در مدیریت پروژه ICT.
 • مدیر عملیات و / یا خدمات مشترک.
 • مدیر دفتر پروژه (PMO)
 • مشاور / مشاور فناوری
 • مسئول امور اداری ، مدیریت ریسک و رعایت مقررات
 • مدیر IT ، IT IT Archiveect
 • تحلیلگر عملکردی و سیستم

اهداف

کارشناسی ارشد سیستم های اطلاعاتی و مدیریت فناوری برای دستیابی به اهداف زیر طراحی شده است:

 • برای تراز کردن منابع ارائه شده توسط فناوریهای اطلاعات با اهداف تجاری یا اهداف نهادی ، عناصر اصلی دولت را عمیق تر کنید.
 • مستقیم از یک دیدگاه جامع مدیریت فرایندهای رایانه ای در محیط های تجاری و اداری ، دانستن چگونگی شناسایی کلیدهای موفقیت در پروژه ها و کمک به مدیر فناوری اطلاعات به استراتژی تجارت.
 • بدانید که چگونه جریان های مدیریت عملیاتی را از نظر ، انتخاب و اجرای فرآیندهای رایانه ای بهینه کنید.
 • بدانید که چگونه مدیریت فرایندهای IT ، خطرات IT و رعایت مقررات را با روشی اخلاقی و اجتماعی مدیریت کنید.
 • از ابزارهای اصلی ، روشها و خدمات مناسب ترین برای مدیریت پروژه آگاهی داشته باشید.
 • درک و دید کاملی از فناوریهای جدید و همچنین کاربرد عملی آنها در فرآیندهای تجاری و فعالیتهای تجاری داشته باشید.

برنامه تحصیلی

این برنامه به مدت 12 ماه ، شامل 10 ماژول و یک پروژه نهایی است که در سراسر استاد تدوین می شود.

قبل از شروع دوره های آکادمیک ، یک ماژول مقدماتی برای تسهیل در مدیریت سکو و ایجاد یک شلیک به مدل یادگیری آنلاین وجود دارد.

دوره های دانشگاهی به سه بلوک رسانا طبقه بندی می شوند که کل برنامه در آن محور است. سه بلوک عبارتند از:

 • بلوک 1.- نقش جدید استراتژی های CIO و تبدیل دیجیتال.
 • بلوک 2.- مدیریت فناوریهای اطلاعات ، تحول دیجیتالی ، تصمیمات سرمایه گذاری و مدیریت فناوریهای جدید.
 • بلوک 3.- حاکمیت فناوری اطلاعات ، امنیت رایانه ، امنیت سایبری ، جنبه های قانونی و رعایت مقررات.

نیازهای کارشناسی ارشد

هدف اصلی فرآیند پذیرش ما تضمین مناسب بودن نامزدها است. همه شرکت کنندگان باید از این تجربه یادگیری بیشتر بهره مند شوند، از طریق زمینه ای که امکان ایجاد رابطه بلند مدت با همکلاسی ها، معلمان و فارغ التحصیلان وجود دارد.

این مرحله مراحل پذیرش است:

 1. شرایط پذیرش
 2. نرم افزار برای ورود
 3. مصاحبه شخصی
 4. نامه انگیزه
 5. ارزیابی کمیته پذیرش
 6. ثبت نام
مدرک کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعاتی و مدیریت فناوری

افرادی که ارزیابی برنامه را پشت سر می گذارند و شرایط دانشگاهی تعیین شده توسط UB را برآورده می کنند ، مدرک خود را از UB (دانشگاه بارسلونا) دریافت می کنند.

برای به دست آوردن مدرک خود UB ، داشتن مدرک دانشگاهی (مهندسی ، مدرک لیسانس یا دیپلم) لازم است. در صورت عدم دریافت مدرک دانشگاهی ، پس از تصویب ارزیابی های مختلف ، یک مدرک دانشگاهی از دانشگاه UB اخذ می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

OBS Business School nace en 2006 como la primera escuela de negocios 100% online en lengua española. Se funda en el entorno del Grupo Planeta, líder mundial en la publicación de contenidos para el mer ... اطلاعات بیشتر

OBS Business School nace en 2006 como la primera escuela de negocios 100% online en lengua española. Se funda en el entorno del Grupo Planeta, líder mundial en la publicación de contenidos para el mercado de habla hispana y con un importante know-how en e-learning, con la colaboración del partner estratégico: اطلاعات محدود
بارسلونا , مادرید + 1 بیشتر کمتر