کارشناسی ارشد در طراحی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

ما یک موسسه آموزشی آنلاین هستیم که در 3 زبان (انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی) در لندن موجود است، اما با دوره های آنلاین در سراسر جهان قابل دسترسی است.

چرا استاد طراحی؟

طراحی در یک محیط پیچیده و رقابتی مثل شرکت های امروز، به عنوان یک مزیت مهم استراتژیک و رقابتی تبدیل شده است، زیرا نوآوری و تمایز را به ارمغان می آورد.

کارشناسی ارشد در طراحی در مدرسه طراحی و بازاریابی لندن نشان دهنده فرصتی است برای تبدیل متخصصان به متخصصان در زمینه های مختلف طراحی، بهبود مهارت های اساسی، انتقادی و رویه ای نه تنها برای درک واقعیت های تجاری، بلکه در فرایند شرکت از ایجاد ارزش.

مدرسه طراحی و بازاریابی لندن

جایی که اشتیاق به حرفه ای می شود

نقد و بررسی دوره

مقدمه

کارشناسی ارشد در طراحی بر حمایت فکری تمرکز دارد که درک طراحی و ارتباط آن با کسب و کار و صنعت حرفه ای را بهبود می بخشد. این دوره به طور انحصاری آنلاین و سه زمینه اصلی تمرین را شامل می شود: طراحی ارتباطی، طراحی تعاملی و طراحی محصول.

مهارت های یادگیری

دانشجویان LSDM یک رویکرد بازتابنده، تحلیلی و ارزیابی برای طراحی، درک بهتر روابط پویا بین طراحی، صنعت و بخش کسب و کار را خواهند داشت. این برنامه با ارائه دانش های پیشرفته و تخصصی، هنری، علمی و کارآفرینی، این امکان را فراهم می کند که به دنبال یک حرفه واحد در آینده باشند.

دانشکده

دانشکده متشکل از معلمان واجد شرایط، با تجربه و معتبر است. علاوه بر آموزش آکادمیک در سطح دکترا، آنها حرفه حرفه ای متمرکز را تشکیل می دهند، بخش مولد را با بازار کار مرتبط می کنند.

مرکز آموزش

دانش آموزان LSDM از طریق مرکز معلم هفتگی، شامل یک گروه از معلمان متخصص در طراحی با آموزش سطح فوق العاده و تجربه چند ساله ثابت می شوند. مرکز آموزش نیز در زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی در دسترس است.

گیرنده های حرفه ای و خروجی ها

استاد طراحی برای دانش آموزان، متخصصان، هنرمندان و مترجمان آزاد با جاه طلبی و یا حرفه ای متمرکز در تبلیغات (مدیران هنری، تولید کنندگان و یا طراحان)، طراحی بصری - ارتباطات، طراحی گرافیک و تعاملی (طراحان، تولید کنندگان، تیم، مدیران هنری یا مدیران خلاق)

الزامات ورود

داوطلبان می توانند برای یک دوره کارشناسی ارشد در طراحی از طریق گزینه های کاربردی زیر درخواست دهند:

- مدرک تحصیلی: تحصیلات عالی (3 سال تحصیل) در کشور مبدا، با گواهینامه قانونی صادر شده تایید شده است. این درجه باید در منطقه انتخاب شده یا رشته مربوطه بدست آید.

مدارک:

 • CC یا کارت شناسایی یا کارت شناسایی
 • گذرنامه
 • CV و نامه انگیزشی
 • گواهی کارشناسی
 • نمونه کارها

* گواهی IELTS (فقط برای دانش آموزانی که مایل به تحصیل در یک زبان به غیر از زبان خودشان هستند).

- از طریق تجربه حرفه ای: تجارب کار مربوطه نشان دهنده توانایی شما برای تحصیل در سطح کارشناسی ارشد طراحی، با توجه به تأیید LSDM بر اساس میل و ارتباط آموزش ابتدایی، آموزش و تجربه پروژه است. از شما خواسته خواهد شد تا نمونه کارهایی را که تجربه حرفه ای خود را در زمینه طراحی نشان می دهد، نشان دهید.

مدارک:

 • CC یا کارت شناسایی یا کارت شناسایی
 • گذرنامه
 • CV و نامه انگیزشی
 • نمونه کارها

* گواهی IELTS * (فقط برای دانش آموزانی که مایل به تحصیل در زبان دیگری از زبان خودشان هستند).

دانشجویان با نیازهای ویژه نیز می توانند درخواست کنند. تجزیه و تحلیل بین دانش آموز و شخص مسئول پشتیبانی دانشجویی در مورد نیازهای خاص هر مورد انجام خواهد شد.

دانشجویان ارشد نیز می توانند درخواست کنند تجزیه و تحلیل از مسیر حرفه ای شما انجام خواهد شد، شبیه آنچه که در انتخابات توسط Via Professional Experience انجام می شود.

* دانش آموزانی که مایل به تحصیل در زبان دیگری از زبان خودشان هستند، باید به درخواست خود یک گواهی نامه به عنوان مدرکی مبنی بر داشتن 6.0 در زبان انتخاب شده یا معادل امتحان IELTS پیوست کنند. درباره آیلتس بیشتر بدانید.

ساختار

استاد طراحی 100٪ آنلاین است، طراحی شده برای یادگیری با توجه به دسترسی دانشجویان، بدون برنامه ثابت است. یعنی دانشجوی LSDM زمانی و مکانی را برای دسترسی به محتویات و همچنین عملکرد ارزیابی تعیین می کند. تنها مقالات نهایی و سخنان یک به یک در زمانهای خاص برنامه ریزی شده و به موقع به دانش آموزان LSDM ارسال می شود.

در حدود 12 ماه، او یک مدرک کارشناسی ارشد در طراحی را، که توسط دانشگاه هنرهای خلاق (UCA)، یکی از برجستهترین دانشگاههای تخصصی انگلستان، به زبان مادری خود بدون خروج از شهر، تدریس خواهد شد.

 • روش های آموزش و یادگیری در این درس:
 • به زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی آموزش داده شد.
 • حداکثر 3 واحد در یک زمان و یک پروژه نهایی
 • محتویات دستگاه یکسان است و توسط موضوعات هفتگی سازماندهی می شود.
 • مرکز آموزش به عنوان حمایت و تعامل برای دانش آموز عمل می کند؛
 • منابع آنلاین (به عنوان مثال سخنرانی ها، سمینارها و بحث ها، آموزش ها و جلسات، بازخورد، تسهیلات انجمن ها و گروه های بحث آنلاین، تمرین های عملی).
آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Desenvolvida em 2016, a London School of Design and Marketing propõe alterar o paradigma do ensino, proporcionando aos estudantes novos desafios com base nas suas vocações.

Desenvolvida em 2016, a London School of Design and Marketing propõe alterar o paradigma do ensino, proporcionando aos estudantes novos desafios com base nas suas vocações. اطلاعات محدود
لندن , مادرید , پورتو + 2 بیشتر کمتر