کارشناسی ارشد در فناوری نانو

University of Kaiserslautern

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد در فناوری نانو

University of Kaiserslautern

پس از کارشناسان در بسیاری از مناطق مورد جستجو قرار گرفت

فناوری نانو علم بین رشته ای به میزان زیادی است. این ترکیب قوانین فیزیک، فرآیندهای شیمیایی و اصول بیولوژیکی را با یکدیگر در سطح نانومواد قرار می دهد. سطح بالایی از بین رشته های علوم انسانی منجر به ضرورت است که دانشمندان باید مهارت ها و دانش های بیشتری را کسب کنند، به عنوان مثال در زمینه های تکنیک های نوشتاری، نانو اکتیو، نانوالکترونیک، نانومواد و بیوتکنولوژی.

گروه هدف

گروه هدف این برنامه حرفه ای ترین و اصلی ترین است که در حال حاضر در صنعت، موسسات تحقیقاتی، دانشگاه ها و درمانگاه ها، هم در سطح ملی و هم در خارج از کشور کار می کنند. شرایط لازم برای پذیرش در این برنامه کارشناسی ارشد 3 ساله دوره کامل تحصیل در رشته مهندسی، علوم و پزشکی است که در یک دانشگاه یا دانشکده پزشکی / دانشگاه علوم کاربردی گرفته شده است.

تجربه کاری مربوط به حداقل یک سال باید در هنگام درخواست برای پذیرش اثبات شود. با درخواست برای پذیرش در دوره های آموزشی از راه دور "فناوری نانو" نیز باید تاییدیه کتبی ارائه شود که یک موسسه مناسب مایل به نظارت بر پایان نامه کارشناسی ارشد متقاضی باشد.

یک گواهی نامه از موسسه باید تا انتهای ترم چهارم به دفتر اداری دانش آموز ارسال شود. پذیرش در دوره "فناوری نانو" نیز امکان پذیر است، اگر یکی از برنامه های گواهی "فناوری نانو" را تکمیل کرده و معیارهای پذیرفته شده ذکر شده در بالا ذکر شده باشد.

متقاضیان ممکن است پذیرفته شوند که دارای تجربه کاری مناسب هستند اما برای یک دانشگاه فارغ التحصیل نشده اند. آنها باید یک دیپلم واجد شرایط برای پذیرش دانشگاه داشته باشند، بتوانند چندین سال تجربه کار مربوطه را اثبات کنند و آزمون تطبیقی ​​را امتحان کنند.

برای ثبت نام در برنامه آموزش استاد از راه دور انگلیسی "فناوری نانو"، مدارک کافی برای مهارت زبان انگلیسی لازم است. اینها را می توان با:

  • درجه اول انگلیسی زبان
  • چارچوب کلی اروپایی برای مرجع زبان (چارچوب اروپایی مشترک اروپایی برای زبانها): C1
  • گواهی مهارت کمبریج (CPE): درجه C
  • IELTS: 6.0
  • کامپیوتر تافل: 213
  • تافل مقاله: 550
  • TOEFL اینترنت: 79

اهداف

این برنامه دانش آموزان را برای حرفه ای حرفه ای آماده می کند و تضمین می کند که آنها قادر به بهبود محصولات و فرآیندهای موجود در سازمان هایی هستند که در آنها کار می کنند و این در طولانی مدت است. بنابراین این دوره از مطالعات به کارشناسان واجد شرایط مورد نیاز و بسیار مورد نیاز است که در زمینه فناوری نانو مورد نیاز است. پس از اتمام موفقیت آمیز، مدرک علمی (مدرک کارشناسی) را دریافت می کند.

برنامه و سازمان

دوره دوره استاندارد برای مدت زمان، تحصیلات حرفه ای از جمله دوره های امتحان، شش ترم است. تعلیق یک مطالعه و بازگشت به برنامه کامل امکان پذیر است. محتوای دوره به عنوان مواد مطالعاتی نوشته شده، به طور خاص برای یادگیری از راه دور طراحی شده است. تعهد هفتگی بین 15 تا 20 ساعت، بسته به تجربه قبلی و دانش به دست آمده، برای موفقیت کامل برنامه لازم است.

در رویدادهای دانشگاه

یکی از اجزای مجاز در آخر هفته دانشگاه در پنج شش دوره اول برای تمام شرکت کنندگان در برنامه یادگیری از راه دور "فناوری نانو" برگزار می شود. هدف این است که درک مطالب دوره را در محدوده سخنرانی ها، آموزش ها و کارآموزان تمرکز و عمیق تر و بحث و بحث دربارۀ سوالاتی که در رابطه با مواد آموزشی مورد بحث قرار گرفته اند و در مورد کاربرد عملی مطالب مورد بحث قرار گیرند. امتحانات نوشته شده نیز بخشی از این موارد در محوطه دانشگاه است.

محتوای برنامه

برنامه کارشناسی ارشد از راه دور "فناوری نانو" شامل یک دوره پایه ای از مطالعات یک ترم، مطالعات تمرکز است که چهار ترم است و خود پایان نامه است که برای یک ترم برنامه ریزی شده است.

زمینه های مطالعه عبارتند از: نظریه های نیمه هادی، پردازش اطلاعات کوانتومی، تکنیک های تشخیص نانوساختارها، روش های غربالگری در زیست شناسی، نانو اکتیو، بیومارایای پیوند، سرامیک و کامپوزیت های پردازش، استفاده از نانوذرات در پزشکی و داروسازی، نانوالکترونیک و نانو مغناطیس. مباحث آموزش داده شده بر روی زمینه های حرفه ای ممکن و حوزه های کاری شرکت کنندگان در این دوره تمرکز می شود.

این شامل صنایع نیمه هادی و الکترونیک، بخش فناوری اطلاعات، بخش خودرو، صنایع شیمیایی، شرکت های بیوتکنولوژی، اپتیک و تکنولوژی لیزر، صنعت داروسازی، پزشکی و تکنولوژی پزشکی و توسعه مواد جدید است.

کمک مالی

دولت می تواند شما را در تامین مالی تحصیلات خود با انگیزه های مالیاتی شخصی پشتیبانی کند. بر اساس میزان مالیات شخصی و وضعیت حرفه ای خود، می توانید به عنوان مثال هزینه ها را به عنوان هزینه های حرفه ای یا ویژه جبران کنید. لطفا برای اطلاعات بیشتر با اداره مالیات محلی یا مشاور مالیاتی تماس بگیرید. در شرایط خاص، دولت فدرال یا دولت های ایالتی همچنین می توانند در آموزش حرفه ای خود با آموزش و معاینات صحیح (Bildungs- und Qualifizierungschecks) از شما حمایت کنند.

اعتباربخشی

برنامه آموزش از راه دور "فناوری نانو" توسط سیستم مدیریت کیفیت چندین دانشگاه راینلند-فالتز تأیید شد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی October 29, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2018
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
820 EUR
Information
Deadline
جولای 15, 2018
Locations
آلمان - Kaiserslautern, Rhineland Palatinate
تاریخ شروع: اکتبر 2018
آخرین مهلت تقاضا جولای 15, 2018
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2018
آلمان - Kaiserslautern, Rhineland Palatinate
آخرین مهلت تقاضا جولای 15, 2018
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Price
در هر ترم.