کارشناسی ارشد در مدیریت آنلاین

عمومی

4 مکان موجود

شرح برنامه

IWU 'ثانیه کارشناسی ارشد در رشته مدیریت شما آماده برای چالش بعدی در زندگی حرفه ای خود را با توسعه رهبری، ارتباطات، و مهارت های سازمانی شما نیاز به تشخیص خودتان. استاد 'علم با عمده در مدیریت یک درجه است که اثبات این که شما دارای استعداد و ابتکار عمل برای ایجاد تغییرات اساسی در زندگی شما است. مهمتر از همه، یک درجه از IWU اثبات این که شما به زندگی ارزش مبتنی بر است، که یکی از بسیاری از مزایای منحصر به فرد از برنامه متعهد است.

انتخاب IWU 'ثانیه کارشناسی ارشد در برنامه مدیریت نشان می دهد فکر می کنید موفقیت در دنیای کسب و کار بستگی دارد به دیگران خدمت برای اولین بار در حالی که تاکید بر اخلاق، رهبری و مهارت های مدیریتی قرن 21st.بر اساس فلسفه بنده-رهبری، درجه MSM ما می آموزد که بخش مهمی از رهبری کیفیت مفید و مدبر بودن است، و تنها استفاده اخلاقی از قدرت و مدیریت همکاری، اعتماد، پیش بینی، و گوش دادن تشویق می کند. کارشناسی ارشد در برنامه مدیریت به شما می دهد آموزش و پرورش برای پیشرفت لازم در امروز 'ثانیه به سرعت گام، بسیار رقابتی، محیط کسب و کار جهانی، و آن را فراهم اعتبار شما باید به دنبال مسیر شغلی شتاب به عنوان مدیر اجرایی و یا.

در IWU، شما یک بدن دانش آموز که جرات فکر می کنم یک حرفه ای باید بیش از مشکلات ناسازگار بودن زمان بپیوندید. آن را باید یکی از معنای روحانی باشد. در IWU، استاد ما از علم در دانش آموزان رشته مدیریت بر این باورند که باید "عامل تغییر " و جرات را با هدف و اعتقاد به این که آنها می توانند جهان اطراف آنها را بهبود زندگی می کنند.

تمرکز بر رهبری و خدمات


IWU 'ثانیه کارشناسی ارشد در برنامه مدیریت برنامه ساعت 36 فارغ التحصیل اعتباری به منظور آموزش جنبه های رفتاری و سازمانی از تصمیم گیری های مدیریت و استراتژی است. تمرکز کمتر بر تعداد خرد و بیشتر بر روی مهارت های مردم است. ایده آل برای اجرایی به دنبال به شیر فرصت های شغلی جدید و یا برای حرفه ای ها پله خارج از زمینه فعلی خود و به دنبال به بیش از یک محیط کسب و کار، کارشناسی ارشد در رشته مدیریت به شما می آموزد که چگونه به تغییر زندگی در شرکت خود را برای هر دو شما و همکاران خود را.

مروری بر برنامه

آیا شما دستیابی به پتانسیل کامل خود را به عنوان یک مدیر؟ آیا شما به عنوان یک رهبر در حرفه خود احترام؟ نیروی تازه دادن به زندگی حرفه ای خود و ارتباط مجدد با اهداف شخصی خود را برای یک زندگی بر اساس ارزش زمانی که شما مدرک تحصیلی MSM خود را آنلاین.کارشناسی ارشد IWU 'علم با عمده در مدیریت یک برنامه درجه 36 ساعته است که برای حرفه ای ها کسب و کار به دنبال یک مدرک پیشرفته با تاکید بر مدیریت، ارتباطات و تئوری سازمانی طراحی شده است، به جای تمرکز کمی بیشتر از MBA .

ایده آل برای مدیر با شغلی فعال، درجه IWU MSM برنامه آنلاین مهارت های کسب و کار قرن 21، از جمله بازاریابی پیشرفته، اقتصاد، و استراتژی سازمانی می آموزد. اما این برنامه طول می کشد گام اضافی از ترکیب یک جهان بینی معنوی به برنامه درسی. با IWU 'درجه MSM آنلاین شما یاد بگیرند که چگونه به حمایت از دیگران و ایجاد انگیزه از طریق یک عمل از بنده-رهبری، یک فلسفه رهبری مستقر در سنت مسیحی است که باز تعریف یک رهبر به عنوان کسی که در خدمت نیازهای دیگران به نفع سازمان به عنوان یک کل و نه به عنوان ارتقاء فردی است.

نمایندگی تبدیل شدن به تغییر


افرادی که درجه برنامه آنلاین IWU MSM را انتخاب کنید درک کند که یک زندگی کامل و با ارزش نیاز به تمرکز بر ارزش مبتنی بر زندگی. شما در پیدا کردن این دیدگاه در هر یک از دوره های IWU 'است. شما از رهبران کسب و کار که خود را نه فقط در حرفه خود، اما در زندگی زندگی می کنند که به تشخیص یاد "عامل تغییر. " درجه دانشکده آنلاین MSM به چالش می کشد شما جهان را به خود تغییر برای بهتر، به یک زندگی از خود -reflection، و به درک که یکپارچگی در مسیر تعالی است.

یادگیری از همسالان خود


هنگامی که شما در IWU 'درجه برنامه آنلاین MSM ثبت نام شما یک گروه گروهی از فراگیران بزرگسال رو به چالش همان ترکیب آموزش و پرورش با تعهدات خانواده و زندگی حرفه ای خود بپیوندید. همکاری نزدیک با همسالان خود، شما بخشی از یک جامعه یادگیری با یک سیستم پشتیبانی ساخته شده است در تبدیل.شما از تجربیات خود یاد می گیرند و ایجاد روابطی که پس از فارغ التحصیلی طولانی.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

کالج مطالعات بزرگسالان و حرفه ای (CAPS) برای بزرگسالان با برنامه های مختلف طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای آموزشی مخاطبان بالغ خاص در خدمت بزرگسالان است. دانشگاه ایندیانا وسلیان نیازهای ویژه بزرگسا ... اطلاعات بیشتر

کالج مطالعات بزرگسالان و حرفه ای (CAPS) برای بزرگسالان با برنامه های مختلف طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای آموزشی مخاطبان بالغ خاص در خدمت بزرگسالان است. دانشگاه ایندیانا وسلیان نیازهای ویژه بزرگسالان را که علاقه مند به دریافت مدرک کارشناسی، لیسانس یا مدرک کارشناسی هستند، درک می کند، اما همچنین باید همچنان به تعهدات حرفه ای و شخصی خود ادامه دهند. برنامه های در کالج برای کسانی که کار بالغ را با ترکیب تئوری با تجربه عملی طراحی شده است. بیش از همیشه، بزرگسالان کار انتخاب کالج مطالعات بزرگسالان و حرفه ای IWU هستند. IWU در حال حاضر تبدیل به دانشگاه سریعترین در حال رشد در ایندیانا و یکی از سریعترین در ایالات متحده آمریکا IWU بیش از 200 درصد از سال 1990 به منظور آموزش بیش از 11،400 دانش آموزان در این سال افزایش یافته است، 9،000 از آنها در حال انجام دوره های آنلاین و یا در مراکز آموزشی ما در ایندیانا، اوهایو و کنتاکی. محبوبیت رو به رشد برنامه ما نشان دهنده طراحی آن برای رفع نیازهای آموزشی ویژه مخاطبان بزرگسال است. دانشگاه ایندیانا Wesleyan درک نیازهای ویژه بزرگسالان که علاقه مند به دریافت مدرک کارشناسی، لیسانس یا مدرک تحصیلی در حالی که ادامه تعهدات حرفه ای و شخصی خود را. برنامه های این کالج برای کسانی که بزرگسالان کار می کنند، با ترکیب تئوری با تجربه عملی و ارائه مطالب در قالب مناسب طراحی شده اند. فرم تحویل و ساختار برنامه درسی به طور خاص برای بزرگسالان کار می کنند. برنامه های کارشناسی و فارغ التحصیلی به راحتی از طریق کلاس های شب، شنبه و آنلاین (از طریق اینترنت) ارائه می شود. کلاس های مبتنی بر سایت در 11 مرکز آموزشی و کنفرانس برگزار می شود: Indianapolis (2)، Fort Wayne، Shelbyville، Kokomo، Columbus Ind .؛ لوئیزویل و لکسینگتون، کی. و سینسیناتی، کلیولند و دیتون، اوهایو. کلاس ها نیز در بیش از 80 مکان خارج از دانشگاه در ایندیانا برگزار می شود. CAPS علاوه بر برنامه های آموزشی خود، خدمات پشتیبانی دانشگاهی را برای همه کلاس های خود فراهم می کند. دانش آموزان ممکن است از طریق تلفن، فکس، پست الکترونیکی یا پست الکترونیکی به خدمات ویژه کتابخانه دانشگاه دسترسی پیدا کنند و با تحقیقات و یا سوالات کتابشناختی کمک می کنند. هدف CAPS نه تنها ارائه کلاس ها بلکه ارائه یک "دانشگاه پیشرفته" طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای هر دو دانشجویان و کارفرمایان آنها است که آموزش های کیفیتی را بدون نیاز به انتقال دانش آموزان به آموزش می دهند. ایندیانا Wesleyan دانشگاه توسط کمیته آموزش عالی * و یک عضو از انجمن شمال مرکزی است. IWU نیز توسط کمیسیون آموزش عالی پرستاری (CCNE) و شورای ملی اعتباربخشی آموزش معلمان (NCATE) تأیید شده است. CAPS در حال حاضر بیش از 23،000 فارغ التحصیل نمایندگی مشارکت های یادگیری با بیش از 500 کارفرمایان، مناطق مدرسه، شرکت ها، سازمان های بهداشت و درمان و سازمان است. اطلاعات محدود
ماریون , لکسینگتون , سینسیناتی , دیتون + 3 بیشتر کمتر