کارشناسی ارشد در مدیریت آنلاین

Kaplan University, School of Business

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد در مدیریت آنلاین

Kaplan University, School of Business

این که آیا شما به دنبال ساخت بر حرفه ای موجود خود و یا شروع یک حرفه در سطح بالا هیجان انگیز و جدید، درآمد کارشناسی ارشد در رشته مدیریت آنلاین در دانشگاه کاپلان می تواند به شما دانش و مهارت برای موفقیت ارائه دهد.

برنامه ما به شما می آموزد مدیریت موثر و استراتژی های سازمانی و مفاهیم را به تفاوت در بازار جهانی است.

شما آموزش دقیق، از جمله تکالیف، گزارش ها، سخنرانیها، و پروژه های تمام گروه طراحی شده برای کمک به شما توسعه زرنگ و دانا و مهارت شما نیاز به پیدا کردن راه حل در شرایط کسب و کار در زندگی واقعی دریافت خواهید کرد.

کارشناسی ارشد در رشته مدیریت شما آماده برای طیف گسترده ای از مواضع مدیریتی و اجرایی در سطح بالا عملا در هر زمینه تلاش.

بر خلاف برنامه MBA دانشگاه کاپلان، تخصص را به کارشناس ارشد الزامات اصلی مدیریت ساخته شده است.را انتخاب کنید از مدیریت مراقبت های بهداشتی، رهبری تغییر، مدیریت زنجیره تامین و تدارکات، و یا مدیریت پروژه.

بهداشت و درمان مدیریت تخصص: مدیران خدمات پزشکی و سلامت با تخصص بالینی یا آموزش در دولت مراقبت های بهداشتی در تقاضا است. فارغ التحصیلان می توانند موقعیت خود را در دفاتر پزشکان، بیمارستان ها پزشکی و جراحی، مراقبت در منزل، مراکز سرپایی، و بیشتر دنبال کنند.

تغییر رهبری تخصص: همانطور که شرکت ها و سازمان رشد می کنند، کوچک، و یا نقل مکان، مدیران مورد نیاز برای رهبری تلاش های تغییر دهید. فارغ التحصیلان می توانند موقعیت خود را در طیف گسترده ای از زمینه ها از جمله منابع انسانی، روانشناسی سازمانی، و بیشتر دنبال کنند.

مدیریت زنجیره تامین و لجستیک تخصص: بهبود بهره وری برای صنایع با حل مشکلات لجستیکی و حمل و نقل، و در اقتصاد جهانی بهتر به رقابت بپردازند.فارغ التحصیلان می توانند طیف گسترده ای از فرصت های شغلی در شرکت های بزرگ بخش خصوصی و دولتی در سراسر جهان دنبال کنند.

مدیریت پروژه تخصص: در حالی که اقتصاد خدمات همچنان به رونق، شرکت تمرکز بیشتر و بیشتر در کار مبتنی بر پروژه می باشد. فارغ التحصیلان با مهارت مجموعه برای افزایش خط پایین از طریق مدیریت پروژه موثر هستند یک دارایی با ارزش.

چه کسی باید این برنامه را می کشد؟

این درجه است برای دانش آموزان که در حال حاضر دارای مدرک کارشناسی از یک کالج منطقه ای و یا ملی معتبر * * * * به دست آورده و می خواهید به کسب مدرک پیشرفته برای پیشبرد حرفه کسب و کار خود.


مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
آمریکا - Fort Lauderdale, Florida
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Fort Lauderdale, Florida
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات