کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی - MBA آنلاین

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

در سناریوی پیچیده ای که در آن فعالیت می کنیم ، موفقیت دیگر در حوزه ابزارهای مدیریت نیست بلکه در توانایی حل مشکلات بوجود آمده است.

به همین دلیل است که MBA Online ESEUNE Business School بر اساس یک پیشنهاد ارزش ابتکاری برای آماده سازی متخصصانی که راه حل های تحول آفرین برای شرکت ها و جامعه ارائه می دهند ، طراحی شده است. مهارت ها (رهبری ، تیم ها ، خلاقیت ، چشم انداز و غیره) را توسعه می دهد و دانش (استراتژی ، نوآوری ، برنامه ریزی مالی و غیره) را افزایش می دهد که به موفقیت در مدیریت کسب و کار کمک می کند و حرفه حرفه ای شرکت کنندگان را ارتقا می دهد .

MBA آنلاین جلسات ناهمزمان را ترکیب می کند که در آن دانش آموز به طور جداگانه با یک کلاس در هر ماه در سایت-دیجیتال (از طریق زوم) کار می کند که در آن دانش آموزان و معلمان یادگیری را تقویت می کنند.

عوامل اصلی موفقیت در MBA آنلاین چیست؟

 1. شرکت کنندگان
  افرادی با تجربه و فرافکنی حرفه ای که آرزوی مدیریت سازمانها را دارند.
 2. معلم ها
  افراد حرفه ای (از جمله بهترین ها در زمینه های مربوطه) که به دلیل تجربه گسترده در موضوعاتی که کار می کنند ، برجسته می شوند.
 3. روش
  به طور کامل بر افزایش مهارت ها و تثبیت دانش مدیریت کسب و کار متمرکز شده است.
 4. شبکه سازی
  حدود 3000 مدیر که MBA خود را در ESEUNE به پایان رسانده اند ، در صدها شرکت در 30 کشور جهان کار می کنند.
 5. ساختار خود MBA
  این اجازه می دهد تا توسعه استاد با فعالیت حرفه ای و شخصی دانش آموز سازگار باشد.
 6. چشم انداز جهانی
  دوره های اختیاری تدریس در دانشگاه جورج تاون ، چین ، دره سیلیکون ، هند و آفریقا.

man, businessman, tablet computer

برنامه

الف. افراد و تجهیزات

افراد عامل اصلی در سازمان امروز هستند. آنها منبع اصلی مزیت رقابتی هستند زیرا تنها از طریق خلاقیت و دانش ایده هایی که یک سازمان برای ایجاد ارزش مداوم و با افزایش سرعت نیاز دارد ، تولید می شوند. در این بخش از برنامه ما کلیدهای کار با مردم را نشان می دهیم ، شروع با خود (خودشناسی) ، ادامه دادن با تیم (رهبری) و پایان دادن به محیط سازمان ، برای ایجاد یک سبک مدیریت جدید با هدف تولید ارزش از طریق انرژی مردم

 1. رهبری و هوش هیجانی
 2. نحوه کار با تیم ها
 3. مربیگری تیمی
 4. NLP و ارتباطات موثر
 5. شناخت مردم
 6. توانمند سازی تیم ها برای تغییر

ب. ارزش و بازار

ایده ها به خودی خود ارزش تولید نمی کنند. ارزش توسط مشتری و بازار تعیین می شود. نوآوری ایده ها را به ارزش تبدیل می کند. در این بخش از برنامه ، ما با استفاده از ابزارها و روشهایی که به مدیران کمک می کند تا انرژی تولید شده توسط مردم را به سمت توسعه محصولات ، خدمات و مدلهای سازمانی با هدف تولید ارزش هدایت کنند ، کلیدهای نوآوری را نشان خواهیم داد.

 1. ارزش ، مشتریان ، بازار
 2. نوآوری و خلاقیت
 3. رهبری نوآورانه
 4. ارزش نقشه ها
 5. نحوه تهیه پیشنهادات با ارزش متفاوت
 6. نوآوری به عنوان یک ظرفیت سیستمیک
 7. MAP (پروژه اقدام چند رشته ای)

ج - تحول دیجیتال

شرکت های ما با بزرگترین چالشی که تاکنون تجربه کرده اند روبرو هستند: تغییر مدل های تجاری خود. زمان تغییر نیست؛ ما با تغییر دوره زندگی می کنیم. فناوری ، جهانی سازی ، ارزشهای جدید در مصرف کننده ، مدلهای تجاری جدیدی را در بخشهای بیشتری ایجاد می کند. و هنگامی که این تحول به یک بخش می رسد ، کسانی که نمی دانند چگونه با تغییر سازگار شوند از رقابت خارج می شوند. در این زمینه ما کلیدهای تبدیل مدل های تجاری را تجزیه و تحلیل می کنیم ، از یک چشم انداز عملی برجسته که توسط ماتریس کار پشتیبانی می شود تسهیل کننده های مورد استفاده در شرکت ها برای کمک به این فرایندهای تغییر.

 1. فن آوری نمایی
 2. استراتژی دیجیتال
 3. توسعه مدل های جدید تجاری
 4. مدیریت استعداد دیجیتال
 5. صنعت 4.0
 6. بازاریابی دیجیتال
 7. MAP (پروژه اقدام چند رشته ای)

د - کارایی

شرکت پایدار یاد می گیرد منابع را بهینه کند و با (کارآیی) کمتری به موفقیت دست یابد. در این زمینه ، ما با تأکید بر تصمیمات کلیدی در حال حاضر مانند مدیریت خزانه داری ، تأمین مالی یا برنامه ریزی سرمایه گذاری ، بهینه سازی ارزش سازمان را عمیق تر می کنیم.

 1. صورتهای مالی
 2. مدیریت پول نقد
 3. مدیریت مالی و سرمایه گذاری ها
 4. امور مالی بین المللی
 5. SOGE (شبیه سازی)

E. استراتژی

اداره سازمان ها فقط مدیریت منابع نیست. این به معنای انتخاب آینده است: غلبه بر چشم انداز کوتاه مدت غالب (حل مشکلات روزمره) و تفکر در میان مدت و بلند مدت برای هدایت سازمان به سمت آینده با تصمیم گیری در زمان حال.

 1. چشم انداز استراتژیک
 2. کروم شرکت را به سمت آینده سوق می دهد
 3. طراحی ، اجرا و کنترل
 4. محیط جهت و عدم اطمینان
 5. MAP (پروژه اقدام چند رشته ای)

G. جهانی سازی (اختیاری)

ما در جهانی جهانی زندگی می کنیم و مدیر باید تأثیر فرهنگ های مختلفی را که بازاری به نام جهان را در طراحی استراتژی های تجاری تشکیل می دهند ، درک کند. MBA آنلاین شامل دوره های اختیاری کلاس در امریکا ، آسیا و آفریقا برای افزایش دید جهانی شرکت کنندگان است.

 1. برنامه اجرایی دانشگاه جورج تاون
 2. آکادمی مدیرعامل سیلیکون ولی
 3. تجارت در چین (پکن و شانگهای)
 4. Israel Startup Nation
 5. هند
 6. یادگیری خدمات آفریقا
آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

Fundada en Bilbao (País Vasco, España) en 1992, ESEUNE es una Escuela de Negocios europea con un marcado espíritu global y con una actitud dinámica e innovadora. Hoy en día una persona directiva tiene ... اطلاعات بیشتر

Fundada en Bilbao (País Vasco, España) en 1992, ESEUNE es una Escuela de Negocios europea con un marcado espíritu global y con una actitud dinámica e innovadora. Hoy en día una persona directiva tiene que estar capacitada para resolver problemas en un mercado llamado mundo. La globalización es una realidad incuestionable y en ESEUNE creemos que la mejor forma para comprender la globalización es vivirla en primera persona. Apostamos por aprender haciendo, compartiendo experiencias, viviendo la realidad. Por eso hemos diseñado una metodología única que convierte nuestros masters en acción: MBAction! De la experiencia práctica hacia la asimilación de contenidos y herramientas; de los problemas en un mundo real a su solución. Una metodología que aumenta la motivación y la comprensión por parte de las personas participantes logrando un aprendizaje más efectivo. اطلاعات محدود