دریافت کنندگان

فارغ التحصیلان روزنامه نگاری، جامعه شناسی، علوم سیاسی و هنر. همچنین متخصصین مرتبط با بازاریابی و ارتباطات شرکت ها: مدیران یا مدیران بخش بازاریابی و ارتباطات، مدیران محصول، مدیران و مدیران محتوای دیجیتال، محققان رسانه ای و محققان بازار، سردبیران و هر کسی که علاقه مند به اجتماعی رسانه ها

هویت دیجیتالی یک شرکت چگونه ساخته می شود؟ فناوری 2.0 چه نقشی در ارتباطات تجاری ایفا می کند؟ مدیران چه نقشهایی دارند؟ آیا تمام شبکه های اجتماعی برای شرکت من مناسب هستند؟

انقلابی که وب 2.0 برای مارک ها و سازمان ها انجام داده است. نیاز به ادغام بخش جدید و نقش های جدید را در نمودار سازمانی خود ایجاد کرده است. ظهور دفتر مدیریت جامعه و مدیریت استراتژیک شبکه های اجتماعی در این شرکت به طور فراگیر در معرض افسار گسیختگی قرار می گیرند، که بر تعداد زیادی از ادارات تاثیر می گذارد، از طریق ارتباطات به تحقیق و گذار، به ویژه منابع انسانی. با توجه به این وضعیت، نیاز به حرفه ای با آمادگی خوب وجود دارد که می داند چگونه می تواند یک فرایند استراتژیک مدیریت شبکه های اجتماعی و کنترل جریان اطلاعات و نظرات تولید شده در آنها ایجاد کند.

یک مدیر اجتماعی باید در مورد بخش هایی که کار می کند، دانش اقتصاد، بازاریابی، تبلیغات و ارتباطات داشته باشد؛ باید بدانید و از فناوری 2.0 استفاده کنید. و امکانات شبکه های اجتماعی؛ باید خلاق، سازنده و قاطع باشد؛ او باید چگونگی انرژی و کار به عنوان یک تیم و مدیریت پروژه ها و ایده ها را بداند. داشتن توانایی ادغام تمام این دانش ها به یک استراتژی واحد یک کار آسان نیست. کارشناسی ارشد در مدیریت جامعه

اگر شما حرفه ای از ارتباطات و بازاریابی کسب و کار هستید و شما در رسانه های اجتماعی علاقه مند هستید، این دوره بهترین متقاعد کننده ای است که شما را به عنوان یک حرفه ای در این بخش در حال ظهور متقاعد می کند.

اعتبار دانشگاهی

تخصص / دیپلم کارشناسی ارشد در مدیریت جامعه

دوره خود را با توجه به دستورالعمل های منطقه آموزش عالی اروپا و معادل 30 اعتبار ECTS طراحی شده است.

سه دلیل برای انتخاب آن

  1. شکل مدیریت جامعه و رسانه های اجتماعی برای هر سازمان ضروری است. فرم برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد بازار متخصصان در استراتژی دیجیتال و شبکه های اجتماعی.
  2. مدرک کارشناسی ارشد ارائه می دهد دیدگاه استراتژیک مدیریت ارتباطات آنلاین، که در آن شما یاد خواهید گرفت که این منطقه را درک کنید و مدیریت کنید.
  3. ما بیش از 1600 پیشنهاد شغلی را برای دانش آموزانمان ارائه می دهیم که همه مربوط به رسانه های اجتماعی، مدیر انجمن و بازاریابی دیجیتال است.
برنامه آموزش در:
  • اسپانیایی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط School of Continuing Education – Universitat de Barcelona »

این دوره آنلاین
Duration
Price
3,770
این مبلغ شامل هزینه اداری دانشگاه بارسلونا است.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ