کارشناسی ارشد در مدیریت سازمانی (maom)

عمومی

شرح برنامه

توسعه صلاحیت حرفه ای در جهان از تغییر سریع و جهانی با کارشناسی ارشد در مدیریت سازمانی (MAOM). درجه شما اجازه می دهد تا برای توسعه مهارت های پیشرفته در برخورد با مشکلات پیچیده سازمان ها و افراد در امروز 'ثانیه بازار مواجه هستند.

را انتخاب کنید از دو آهنگ برای تکمیل MAOM شما. MAOM استاندارد است که برای دانش آموزان که می خواهند یک برنامه پیشرفته با تاکید بر جنبه انسانی از رهبری طراحی شده را انتخاب کنید. و یا انتخاب MAOM با غلظت جهانی شهری رهبری خود را آماده به یک رهبر در مدیریت بین المللی و چند فرهنگی.

دوره های آموزشی توسط دانشکده فارغ التحصیل با مدرک واقعی را تجربه جهان در زمینه آموزش آنها آموزش داده شود. شما قادر به ایجاد شغل یا یک سازمان از دانش ارزشمند شما را از طریق برنامه MAOM دست آوردن خواهد بود.شما 'خواهید تغییر سازمانی، بازاریابی، تصمیم گیری، تفکر استراتژیک مطالعه و نوآوری کشت چشم انداز برای ساخت و ساز فرهنگ سازمانی که پذیرای با کیفیت و تنوع.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

تعادل کار خود را با آموزش آنلاین شما به عنوان کسب مدرک کارشناسی ارشد کارشناسی خود را و یا. شما دانشگاه اشفورد، در سال 1918 تاسیس پیدا کنید، یک انتخاب ایده آل برای شما که آیا شما یک فرد بالغ کار هستید ... اطلاعات بیشتر

تعادل کار خود را با آموزش آنلاین شما به عنوان کسب مدرک کارشناسی ارشد کارشناسی خود را و یا. شما دانشگاه اشفورد، در سال 1918 تاسیس پیدا کنید، یک انتخاب ایده آل برای شما که آیا شما یک فرد بالغ کار هستید و یا هنوز کامل مدرک خود را است. تعداد در دانشگاه Ashford به ارائه یک برنامه درجه با کیفیت بالا است که: --Benefit مقرون به صرفه از یکی از پایین ترین هزینه های برنامه های آنلاین در دسترس است. دوره های کارشناسی ارشد در $ 432 / اعتباری شروع می شود. شتاب - کسب مدرک خود را در کمتر از 12-24 ماه می باشد. کلاس 5-6 هفته هستند و در یک زمان گرفته شده است. راحت - لذت بردن از انعطاف پذیری دوره های آنلاین، 24 ساعت شبانه روز. کلاس های آنلاین آسنکرون هستند، بنابراین مانند ایمیل، شما می توانید در هر زمان به شرکت و ارسال کار خود را در کلاس برای ورود ماموریت دانشگاه Ashford است که به ارائه در دسترس، مقرون به صرفه، نوآورانه، با کیفیت بالا و فرصت های یادگیری و برنامه های درجه که پاسخگویی به نیازهای متنوع از افراد دنبال صداقت در زندگی خود، حرفه ها، و جوامع. اهداف به منظور ترویج شدید، محیط یادگیری متنوع شکل گرفته آگاهی معاصر، پرس و جو فکری، و جستجو برای حقیقت به اشتراک گذاشته است که در آن دانش آموزان به دست آوردن دانش و ایجاد مهارت های و ارزش ها در توسعه شخصی و حرفه ای خود را مفید است. به پرورش آموزش دانشجو محور در تمام سطوح، توسط منابع تکنولوژیکی حمایت و رهبری دانشکده واجد شرایط و کارکنان که توسط تحصیلی معاصر و عمل حرفه ای هدایت می شود. به ترویج توسعه از ارزش بنیادی مربوط به رهبری در قرن 21st: خود به ارزش، خلاقیت، وابستگی متقابل، خدمات، صداقت، و اثربخشی. برای تقویت رشد فکری و شخصی، حساسیت به تنوع و کرامت انسانی، رهبری موثر و مسئول، مسئولیت زیست محیطی، و یادگیری مادام العمر. برای ارائه یک تجربه سنتی لیبرال کالج هنر، شتاب برنامه های خارجی درجه برای زبان آموزان بزرگسال، و برنامه های تحصیلات تکمیلی مرتبط است. به اولویت بر موثر سازمانی، ارزش بسیار عالی، قیمت، خدمات دانشجویی پاسخگو، فرآیندهای اداری پاسخگو، ارزیابی مداوم از یادگیری دانش آموز و بهبود برنامه درسی برای اطمینان از کیفیت در یک فرهنگ سرعت در حال تغییر و رهبری نوآورانه در آموزش عالی است. برای حفظ قدرت عملیاتی، مالی و استراتژیک برای اطمینان از آینده دانشگاه Ashford. اطلاعات محدود