کارشناسی ارشد در مدیریت و رهبری استراتژیک

عمومی

7 مکان موجود

شرح برنامه

دانشگاه متروپولیتن لندن، با ریشه قدمت آن به سال 1848، در قلب منطقه تجاری لندن واقع شده. خانه را به برخی از بزرگترین شرکت های بانکداری جهانی و شرکت های حقوقی در جهان است. شبکه ما را از شرکای صنعتی، آموزش و متعهد متخصص ما و برتری ما در تحقیق، را عمارت شهرداری دانشکده کسب و کار و قانون به جای رضایت به مطالعه نمونه کارها پویا و مربوط به کسب و کار و قانونی دوره به چالش کشیدن، تجهیز فارغ التحصیلان ما با دانش و مهارت برای سرعت بخشیدن به مسیر کار حرفه ای خود.

Oxademy و دانشگاه متروپولیتن لندن

دانشگاه متروپولیتن لندن، یکی از قدیمی ترین موسسات آموزشی لندن، با Oxademy دانشکده تحصیلات تکمیلی پیوست، یک نوآوری آنلاین و مخلوط به رهبری شرکت توسط مدیران اجرائی پویا یادگیری، به عرضه MA در مدیریت و رهبری استراتژیک. این برنامه دانش آموزان با دو شرط تجهیز؛ Oxademy دیپلم کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد در مدیریت و رهبری استراتژیک از لندن متروپولیتن University.This رابطه منحصر به فرد است که توسط تخصص علمی از دانشگاه و یک پلت فرم آموزش الکترونیکی منحصر به فرد که Oxademy توسعه داده است، که امید است را از سراسر جهان بهره مند خواهند شد افزایش یافته است.

چرا RIGHT MSL ما برای شما؟

MSL در حال توسعه اثر شخصی و حرفه ای، قادر می سازد تمرین و مشتاق مدیران به افزایش دانش و مهارت خود را در مدیریت، رهبری و استراتژی محور است. البته برای توسعه طیف وسیعی از مهارت های شناختی و حرفه ای است که شما را قادر به پیشرفت شغلی خود را و شما دانش لازم برای رهبری و مدیریت سازمان را در آینده دارد طراحی شده است.

شرایط ورود

حداقل یک درجه دوم مدرک افتخاری پایین تر یا مدرک معادل. در شرایط استثنایی، نامزدها با یک کلاس پایین تر از درجه، شایستگی های معادل یا تجربه کاری مرتبط ممکن است پذیرفته اگر آنها می توانند پتانسیل خود را برای کار درجه بالاتر نشان می دهد.

دانشگاه های همکار ما در بالا 5٪ رتبه بندی در سراسر جهان

آخرین به روز رسانی دسامبر 2016

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Oxademy Graduate School is a professional and academic education provider located in the city of Oxford, the world’s most renowned learning hub. At Oxademy, we work with an extensive network of educat ... اطلاعات بیشتر

Oxademy Graduate School is a professional and academic education provider located in the city of Oxford, the world’s most renowned learning hub. At Oxademy, we work with an extensive network of educational specialists in Oxford to deliver world-class guided online learning to eligible students. اطلاعات محدود
آکسفورد , هنگ کنگ , شانگهای , کوالالامپور , بمبئی , لاگوس , توکیو + 6 بیشتر کمتر