کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار بین المللی

عمومی

شرح برنامه

ترویج استفاده از فن آوری های اطلاعاتی، توجه به گسترش عملیات و تغییر فرهنگ سازمانی ضروری است

استاد مديريت بازرگاني بين المللي در ساختار مدولار به لطف مدول مديريت بازرگاني بين المللي و مدول مديريت تجارت بين المللي است.

جهانی شدن به بازارهای فزاینده و رقابتی تبدیل شده است، بنابراین بین المللی کردن شرکت ها و ایجاد آنها در بازار های خارجی در هنگام گسترش یک کسب و کار مهم است. ترویج استفاده از فناوری اطلاعات، پرداختن به گسترش عملیات و تغییر
فرهنگ سازمانی همه ضروری است

ماژول مدیریت بازرگانی بین المللی متخصصین را با دیدگاه بین المللی آموزش می دهد که می دانند چگونه می توانند شرکت ها را در مسیر راه بین المللی قرار دهند یا اینکه در حال حاضر در خارج از کشور کار می کنند. این متخصصان باید محیط های مالی، استراتژیک و مدیریتی را که به ایجاد کسب و کارهای بین المللی کمک می کنند، تسلط یابند.

مدول مدیریت بازرگانی بین المللی به نوبه خود برای حرفه ای هایی با حرفه ای بین المللی طراحی شده است که می دانند چگونه یک اداره فروش را مدیریت کنند و می خواهند پیامدهای یک استراتژی را در یک محیط جهانی بدانند. این افراد برای مدیریت کسب و کار مهارت دارند که در مورد فرصت هایی که می توانند با استراتژی فروش بین المللی ایجاد شوند، می دانند.

اهداف

این برنامه برای تجهیز شرکت کنندگان به مهارت و دانش مورد نیاز برای موفقیت با تغییراتی که در سراسر بین المللی شدن کسب و کارها و مدیریت استراتژیک کارآمد رخ می دهد، و همچنین با مدیریت تجاری بین المللی کسب و کار با فرصت های مختلف ارائه شده توسط محیط در حال تغییر است. همچنین هدف آن افزایش رقابت و مشارکت بین المللی شرکت کنندگان است.

در پایان برنامه شما قادر خواهید بود:

 • به طور بحرانی، مسائل پیچیده را در محیط کسب و کار جهانی، دینامیک و در حال تغییر، تحلیل و ارزیابی کنید.
 • شاخص های اقتصادی و مالی و مدل های کسب و کار برای تصمیم گیری را شرح دهید.
 • از پیچیدگی های بین فرهنگی مدیریت بین المللی قدردانی کنید و از اخلاقیات سازمانی پیروی کنید.
 • شناسایی نیازهای مشتریان بین المللی و توسعه استراتژی های بازاریابی جهانی.
 • اعمال دانش لازم برای موفقیت به عنوان یک کارآفرین جهانی و دانش فنی برای ایجاد کسب و کارهای جدید در زمینه های بین المللی.
 • برنامه ریزی استراتژی های رشد برای کسب و کارهای بین المللی.
 • ابزار تجزیه و تحلیل اقتصادی را توصیف کنید و چالش ها و فرصت های جهانی شدن را شناسایی کنید.
 • استفاده از دانش فن آوری های جدید و سیستم های اطلاعات برای تجارت بین المللی و مدیریت عملیات بین المللی.
 • مهارت ها و تکنیک های مذاکره فروش در سطح بین المللی را توسعه دهید.
 • شناسایی متغیرهای مختلف که بر ایجاد شبکه های تجاری تاثیر می گذارند و تاثیر تدارکات به عنوان یک منبع برای کسب و کار.
 • مدیریت پیامدهای مالیاتی یک عملیات تجاری بین المللی سازمان.

روند برنامه و صدور گواهینامه کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی به زبان انگلیسی

هدف اساسی از روند درخواست ما این است که اطمینان از صلاحیت نامزدهای. همه شرکت کنندگان باید بیشتر از این تجربه یادگیری از طریق یک زمینه که در آن ممکن است به توسعه یک رابطه طولانی مدت با همکلاسی ها، معلمان و دانش آموختگان است.

شرایط دوگانه
افرادی که با موفقیت برنامه را اجرا می کنند، یک استادیار از مدرسه بازرگانی OBS و مدرسه بازرگانی EAE کسب خواهند کرد. علاوه بر این، شرکت کنندگان که مورد نیاز تحصیلی تعیین شده برای دانشگاه از دانشگاه بارسلونا به دست آوردن کارشناسی ارشد را تامین کند.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

At OBS we look to fill the need for continuous quality training without physical barriers, which allows our students to balance their personal lives with the professional development that the contempo ... اطلاعات بیشتر

At OBS we look to fill the need for continuous quality training without physical barriers, which allows our students to balance their personal lives with the professional development that the contemporary market demands. اطلاعات محدود